17. listopadu 538, Bílovec
Bílovecká nemocnice, a.s.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Naprostá spokojenost. Problémy se snaží řešit tak, že opravdu hledá všechny možnosti. Nestydí se poslat pacienta ke specialistovi, pokud se jeví, že by pacientovy problémy mohly být příznakem obtíží z jiného lékařského oboru než alergologie. Diagnózu a způsob léčby s pacientem detailně konzultuje. Kdo je rád kvalitně a detailně informován o své diagnóze (i za cenu použití lékařských výrazů), bude nadmíru spokojen.

Paní doktorka Vrajíková je opravdu skvělá lékařka, odbornice, člověk vstřícný se srdíčkem na pravém místě.
Jsme za ni moc rádi - DĚKUJEME

Skvělá alergoložka, vždycky nám pomohla, mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti.Doporučuji.

Neznám vstřícnější a poctivější lékařku, než je paní doktorka Vrajíková. Je to skutečně lékař na svém místě.

Paní doktorka Vrajíková je velice milá,vstřícná se srdíčkem na pravém místě.Jsem moc ráda,že k ní můžeme chodit.Setkala jsem se s jinými alergology,ale musím říct,že pouze paní doktorka Vrajíková je odborník ve svém oboru a všem ji doporučuji!!!!!!