Hotovost

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jmenuji se Jiřina Urbanová. V oboru stomatologie pracuji již od roku 2006, kdy jsem začala pracovat jako zubní instrumentářka. V roce 2012 jsem ukonči...

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

Odstranění zubního kamene

Odstranění zubního plaku

Prevence zubního kazu

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

K paní Urbanové chodím na dentální hygienu pravidelně a ráda budu ještě dlouho jejím stálým klientem.
Vyhovuje mi její profesionální přístup – poprvé mi někdo vyměřil mezizubní kartáčky a naučil mě pracovat s jednosvazkovým kartáčkem. Její prohlídky jsou opravdu důkladné, s důrazem na prevenci.
Paní Urbanová má navíc velmi sympatické vystupování, vše v klidu a mile vysvětlí. Z jejího vyjadřování lze vyčíst velký zájem o tento obor a upřímná snaha lidem vylepšit úsměv.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. odstranění zubního kamene, odstranění drátu po rovnátcích

V rámci své práce několikrát týdně vystupuji na kameře. Z toho důvodu se starám o to, aby moje zuby dobře vypadaly.

Na dentální hygiene k paní Urbanové jsem začal chodit v průběhu roku 2019. Úvodní vstupní hygiena byla příjemná a i přes můj specifický případ (drát z rovnátek na zadní straně zubu) jsme si se vším poradili. Vyšetření začalo téměř na minutu přesně a probíhalo velmi příjemně a bez komplikací.

Byl mi precizně a hlavně bezbolestně vyčištěn zubní kámen, odstraněn drát z rovnátek (po 10 letech – úleva!!!), proběhlo vyměření mezizubního prostoru pro mezizubní kartáčky. Vše za pomocí moderních přístrojů a s jasnými instrukcemi.

Úvodní hygienu paní Urbanová ukončila pečlivou instruktáží o tom, jak si správně čistit zuby, jakou pastu používat, atp.

Po třech týdnech jsem přišel znovu na tzv. následnou hygienu, kde vše proběhlo opět bez problému.

Zanedlouho zařadím i bělení. :)

Za mě rozhodně doporučuji!

• dentální hygiena