Hotovost

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jmenuji se Jiřina Urbanová. V oboru stomatologie pracuji již od roku 2006, kdy jsem začala pracovat jako zubní instrumentářka. V roce 2012 jsem ukonči...

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

3 500 Kč

990 Kč

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Naprostá spokojenost. Paní Urbanová je velice příjemná a trpělivá a vše mi dopodrobna vysvětlila. Jednalo o mou první dentální hygienu a díky jejímu přístupu ze mě všechen strach a nejistota opadly už po pár minutách :)
Jsem ráda, že jsem dala na doporučení (kterých nebylo málo) známých a rozhodla se jít právě k paní Urbanové :)

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

S paní Urbanovou mám velice kladné zkušenosti.
Detailně popisuje průběh zákroků, čehož si velmi cením. Taktéž instruktáž ohledně správné ústní hygieny a kvalita služeb jako taková (technika čištění zubů) byla výborná.
Zkrátka p. Urbanová je empatický a ochotný člověk, takový by měl být každý.
Těším se na budoucí návštěvy.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je profesionál po všech stránkách - trpělivá, pečlivá, komunikativní, erudovaná, neuvěřitelně empatická a slušně vystupující. Díky ní jsem se konečně naučila čistit opravdu správně zuby. Vše dokáže skvěle vysvětlit i mým malým dětem, které si ji velmi oblíbily a na návštěvu se velmi těší. Jsme rádi, že jsme v její péči.

Umístění: jiné místo Jiný

Bude to znít asi zvláštně, ale já se po dentální hygieně u paní Urbanové cítila jako po masáži :)! Tak moc příjemné to bylo... hlavně lidsky! Oceňuji pohodovou atmosféru a profi přístup.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je velmi pečlivá, citlivá, trpělivá a vždy velmi milá. Vedle profesionálního ošetření je hodně pozornosti věnováno také edukaci pacienta. Vysoká účinnost léčby. S přístupem paní Urbanové jsem spokojena ve všech ohledech.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je velmi příjemná, pečlivá, trpělivá. Vše mě a synovi podrobně vysvětlila, názorně ukázala.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Velká spokojenost s celkovým přístupem, pečlivostí a citlivostí, s jakou byla dentální péče poskytnuta.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Vysoko hodnotím přístup p. Urbanové k pacientovi - citlivost, ochota vše názorně vysvětlit, překontrolovat dodržování dentálních zásad, atd. Škoda, že jsem p. Urbanovou, "neobjevil" již v dřívější době. Asi bych měl nyní zdravější zuby.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je moc milá, starostliva, pri zákroku dava přestávky na odpocinek, vše vysvětlí a poradí

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je úžasná dentální hygienistka, návštěvu u ní jsem si opravdu užila a můžu jen doporučit. Vše krásně vysvětlí, poradí a doporučí. Už se těším na další návštěvu u ní a to jsem jedna z těch, která se tomu dlouho vyhýbala. Konečně je strach pryč.

• dentální hygiena