Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h.

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jmenuji se Jiřina Urbanová. V oboru stomatologie pracuji již od roku 2006, kdy jsem začala pracovat jako zubní instrumentářka. V roce 2012 jsem ukonči...

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

3 500 Kč

990 Kč

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je velice příjemná, milá, lidská s profesionálním přístupem . Těším se na další návštěvu a všem můžu doporučit je opravdu profík.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je velmi příjemná a ochotná specialistka, kterou mohu všem jenom doporučit. Její profesionální a lidský přístup, resp. i perfektně provedená dentální hygiena (a rovněž i osvěta) působí v dnešní uspěchané době až neuvěřitelně. Už se těším na další návštěvu :) P.S.: Dá se u ní platit kartou, takže si člověk nemusí předem vybírat hotovost.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanovou mohu jedině doporučit! Je opravdu milá a ve svém oboru odborník! Jde vidět, že ji práce baví a má ji zmáknutou Počáteční strach odpadl po pár minutách konverzace a byl naprosto zbytečný. Neustále se ujišťovala, zda je vše v pořádku. Byla jsem velmi spokojená!

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní je moc příjemná a ochotná. Vše mi vysvětlila, ukázala správný způsob čištění mezizubními kartáčky. Cítila jsem se v ordinaci příjemně.

F
Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Absolútne úžasná skúsenosť a doporučujem kade chodím. Pani Urbanová je nielen veľký odborník, ale zároveň skvelý človek, vďaka čomu prebehla návšteva v pohodovej atmosfére. Teším sa na ďalšiu návštevu :)

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je profesionál s duší anděla, milá a příjemná, vysvětlí vše, naučí vás techniku čištění i použití mezizubních kartáčků a to jsem si myslela že to umím,ale opak byl pravdou.... , je vstřícná, trpělivá a jediné co mě mrzí, že jsem k ní nezačala chodit tak před 5lety.Mohu ji stoprocentně doporučit. Je na ní vidět, že ji práce baví. A já jako pacient odcházím spokojená a to patřím už mezi ty, kteří své zuby zachraňují.....

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Navštívil jsem již různé dentální hygienisty, ale paní Urbanová byla rozhodně nejlepší z nich. Po dobu celé procedury mi vysvětlovala co je potřeba při čištění, proč je toho třeba a jak toho nejlépe dosáhnout. Zkrátka jiná zkušenost, kterou mohu všem jenom doporučit.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

U paní Urbanové jsem byla na dentální hygieně, a po předchozích špatných zkušenostech u konkurence jsem nadšená!
Dává si opravdu záležet, je milá, opatrná, mě osobně ošetření skoro nebolelo. Třešničkou byl výběr kartáčků a vyčerpávající instruktáž domácího čištění, což mi do té doby nikdo neukázal. Cenově velmi přijatelné za kvalitu poskytovaných služeb. Paní Urbanová je člověk na svém místě, kterého práce baví a jde to poznat. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní hygienistka Urbanová je skvělá. Byla jsem na dentální hygieně po delší době, u paní Urbanové poprvé, a veškeré moje obavy se rozptýlily po otevření dveří do ordinace. Svým citlivým a šetrným přístupem mi obávanou proceduru zpříjemnila, nechala mě i několikrát během hygieny odpočinout, a během 2 hodin dostaly moje zuby nový lesk a já instruktáž, jak se o ně poctivě starat. Odcházela jsem s úsměvem na tváři a už se těším na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. odstranění zubního kamene

Měl jsem veliký strach, ale po příchodu a setkáním s paní Urbanovou ze mne vše spadlo. Velice profesionální a vstřícný přístup, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a ukázáno, jak zacházet s kartáčkem a se vším, co je třeba. Jsem velmi spokojen a doporučuji všem, i těm co se bojí.

• dentální hygiena