Antonínova 4466, Zlín

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

3 500 Kč

990 Kč

Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h.

Jmenuji se Jiřina Urbanová. V oboru stomatologie pracuji již od roku 2006, kdy jsem začala pracovat jako zubní instrumentářka. V roce 2012 jsem ukonči...

• dentální hygiena

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Jiřinka Urbanová je velmi empatická a zkušená. Maximální spokojenost ve všech směrech. Rozhodně budu tuto ordinaci doporučovat.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Také se musím podělit o zkušenost v úžasné ordinaci. Já, který mám naprosto panický strach ze zubních ordinací a všeho kolem jsem byl na dentální hygieně u paní Urbanové. To jak paní Urbanová přistupuje k pacientovi se nedá ani popsat. Velmi milý, vstřícný a empatický přístup. Takže i já, který se běžně před ordinací klepe jak drahý pes, jsem byl naprosto v pohodě. Vše vysvětlí, pomůže pochopit a vysvětlí co je důležité a jak správně pečovat o svůj chrup. Ano, opravdu je to anděl a s takovým přístupem jsem se ještě nesetkal. Proto můžu jen doporučit, a všem co se bojí vzkázat, že není čeho se bát. Přeji hezký den.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Úžasná paní, pomohla mi se strachem z dentální hygieny. Všechno vysvětlila a šla na mě pomalu a s porozuměním. Krásná ordinace. Paní velmi starostlivá a opatrná. Čekací doba v čekárně minimální. Určitě doporučuji.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je báječná :). Během vstupní 1,5 h návštěvy mi vše detailně popsala a následně přizpůsobila mému životnímu režimu, což jsem ještě nikde na téhle úrovni nezažila (a to ani po letech nosení fixních rovnátek). Jako bonus jsem po návštěvě dostala plánek, kde mám zaznačené mezizubní kartáčky, takže než to doma dostanu do hlavy, můžu se k tomu kdykoliv s klidem vrátit. Nesmím zapomenout na laskavý přístup - paní hygienistka je moc milá a vše mi trpělivě vysvětlila a ukázala.
Vřele doporučuji :)

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Urbanová je člověk na svém místě. Je nesmírně milá a vstřícná, vše vysvětlí do podrobna a v souvislostech, což motivuje člověka pečovat o svůj chrup ještě víc, a v ordinaci nabízí i skvělé pomůcky. Byla jsem z naší první schůzky nadšená a po dvou týdnech cítím velký pokrok. Jedním slovem srdcař.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Jiřina, je anděl a pokud se někdo bojí zubaře a všeho kolem, tak u paní Jiřinky to opravdu nehrozí.
Milá, profesionální, empatická a zajímá se o pacienta, což je v dnešní době vlastně zázrak. Takže doporučuji úplně pro všechny, ať už se bojíte nebo chcete prostě kvalitní a lidsky provedenou péči o zuby.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Před návštěvou jsem byla nervózní. Hned při vkročení do ordinace nervozita ihned odpadla. Paní Urbanová je člověk se zlatým srdcem. Usměvavá, komunikativní, příjemná, ale především pokorná, empatická a ke své práci přistupuje s vděčností. Vše ochotně s trpělivostí vysvětlí. Bonusem je její krásná ordinace. Jde vidět, že tuhle práci dělá, protože ji naplňuje.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Paní Jiřinku vřele doporučuji! Je naprosto vstřícná, milá, hodná, ohleduplná. Všechno vysvětlí, ošetření naprosto dokonalé.Jsem více než velmi spokojená. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Naprostá spokojenost, velmi příjemná, profesionální, vstřícná a hlavně empatická paní. Doporučuji naprosto všem.

Umístění: Dentální hygiena Zlín - Jiřina Urbanová dipl.d.h. dentální hygiena

Velmi profesionální přístup,všechno krásně vysvětlí a velmi ochotná.vzala mne i po ordnacnich hodinách.. Vřele doporučuji.