Praktický lékař stomatolog
Žižkova 7, Krnov

Praktický lékař stomatolog
Mikulášská 27, Krnov

Z paní zubařky jde respekt, ale zlá není. Chodíme k ní s bratrem od školky a už při první návštěvě si nás oblíbila. Pamatuje si nás a chová se k nám hezky. Čím jsme starší, tím radši ji máme, protože chápeme, že ty pečlivé a důkladné kontroly a občasné výtky jsou pro naše dobro. Vždy je ochotna nám všechno podrobně vysvětlit a dá se s ní v klidu domluvit a každý problém prodiskutovat. Nevýhodou jsou jen ty vysoké ceny, ovšem za tu péči to stojí. Paní Palasová je moc fajn i mimo ordinaci, nechová se povýšeně ani arogantně.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojený, je pečlivá a za svojí prací si stojí

Paní Palasová je dle mě nejlepší stomatolog v Krnově. Pečlivá, sympatická, precizní práce. Chodila jsem k ní od mala, škoda, že jsem od ní musela odejít.

Je sice pěčlivá, ale taky pomalá a za všechno chce platit někdy třeba dvakrát víc než u jiných zubařů. Navíc není moc příjemná někdy je až protivná.

pečlivá - zlaté ruce

Supr přístup, chovala se ke mě vždy profesionálně. Pečlivá, odpovědná. Nechápu kritiku.

Supr zubařka

Chodím k paní Palasové i se synem. Myslím si, že je nejlepším stomatologem v Krnově a širokém okolí...

špatně pracuje s dětmi předškolního věku