Mgr. Jiřina Kaislerová

Logoped Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Logopedická ambulance
U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Logopedická ambulance Jiný

Mého syna zbavila vady řeči během velmi krátké doby.Mohu jen chválit a doporučit..Líbil se mi její vstřícný,profesionální přístup a náročnost.Výborně komunikuje a jasně vysvětlí logopedický problém .

Umístění: Logopedická ambulance Jiný

Řvala na dítě, že nemá rouškou. Dítě k ní odmítá chodit. Návštěva 1x10 minut/3 týdny. Jediné čeho se dočkáte, je spousta úkolů … co by také za 10 minut stihla, že? Tato rádoby odbornice je úplná ztráta času.

Příjemná,milá, s bezvadným přístupem k synovi. K paní doktorce jsme přišli od jiné logopedky, protože s ní syn pro její přísnost odmítal spolupracovat. Paní Kaislerová prokázala, že je odborník a jednak se syn přestal na konzultacích bát a jednak jsme zvládli řečovou vadu za pět měsíců.

Dobrý den, nevím, o co zde jde, pokud se týče pisatelky/pisatele Zdeny D. , ale nemohu si odpustit pár řádků. S mou dcerou jsem navštěvovala paní logopedku Kaislerovou čtyři roky a musím vyslovit maximální spokojenost co se týče výsledků ale i chování k dceři, která se na každou návštěvu velmi těšila. Používá řadu pomůcek, hraček, je velmi milá a co se týče odbornosti se jí nedá nic vytknout. Sama jsem učitelka a poznám, umí-li někdo zacházet s takto malými dětmi, či je-li tato práce jeho pouhým zaměstnáním. Paní logopedko, děkuji Vám za vše.

Pozastavuji se nad názory paní Z.D.
S paní logopedkou mám velmi dobré zkušenosti,je erudovaná pracovnice s praxí a spolupráci s ní jen doporučuji.Hana Č.

Tato pracovnice má velmi chabé znalosti i výsledky.Ta dvě kladná hodnocení jsou z téhož PC.

Přešla jsem k ní od jiné logopedky, jsem s ní velice spokojena. Renata P.

Je příjemná,milá,oblíbená,má profesionální přístup,chodím k ní již s druhým dítětem,jsem s ní spokojena.Irena B.