Odborný lékař neurolog
Pod Holým vrchem 355, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Pán doktor by si měl uvědomit svoje jednání ke starým lidem . V oboru je možná odborník ale jako člověk se chová hrozně, neochotný , arogantní. Taky bude jednou starý a určitě by se mu takové chování nelíbilo anebo kdyby se takhle choval někdo k jeho matce tak jako on se choval k té mojí a i k dalším starým pacientkám.

S tímto doktorem mám velmi špatnou zkušenost. Za roky jsem se nesetkal s takovou arogancí a nevhodných poznámek na mou osobu. Bylo to velmi stresující vyšetření! Jeho povýšenost nezná meze. Důrázně nedoporučuji!!!!!

Nedoporučuji! Moc špatný přístup k pacientovi a a arogantní jednání! A surový při vyšetření!

naprosto nechápu tyto názory. Udělal jsem si povinné kolečko po známých CL neuro-specialistech a p.Zillich je naprostá jednička. Několik let jsem ho navštěvoval s epilepsií a poté mne jako primář diagnostikoval na operaci ploténky. Byl svůj, ale to neznamená špatný, měl svůj humor, který musel člověk chápat. Humor inteligentní a né hned zřejmý. Je to lékař s opravdovým srdcem. To, že někdo očekává od lékaře, který pendluje mezi Lípou a Litoměřicemi, že se bude na každého tlemit je naivní. Humor rozdávají např. v divadle, ale k lékaři lidé chodí ze zcela jiných důvodů. A stejně nemám pocit, že by byl suchar.

Díky p.primáři

Nemám s panem primářem dobrou zkušenost.Naposledy mi sdělil:co si myslíte, jaký budete mít důchod (ivalidní)?,dnes chodí do práce i slepí a problém se zády má skoro každý.Nebo: křížkové lázně vás nic nestojí, jsou zadarmo pokud tam nemíníte juchat.(Víme , že nás vyjdou při vší skromnosti minimálně na 3000 Kč.-pobyt,...)Jak tohle může vůbec lékař říct.Předem varuji.Naštěstí jsem už lékaře změnila a nemám s p. Zillichem již nic společného.Sestřičku má bezvadnou-příjemná,ochotná,...

X

Pečlivě, podrobně vyšetří. Všechno vysvětlí, odpoví na všechny otázky.

U pana doktora jsem byla poprvé a nemohu si ztěžovat. Pečlivě mě vyšetřil, vše mi vysvětlil, předepsal mi léky, které mi zatím zabírají. Prohlídka trvala 45 minut, takže nemohu říci, že by mě odbyl. Poslal mě na další vyšetření a choval se příjemně. Sestřička byla též velmi milá.

Pan doktor je dost povrchní při vyšetřování pacientů.Chodím k němu často na kontroly a když se podívám na správy které mi vždy dá,tak kromě datumu je tam vždy napsané jedno a to samé.Proto už delší čas scháním jiného neurologa.prášky které on předepíše,nechce potom psát,že prý mu to zatěžuje rozpoet....

I já jsem měla tu čest s panem doktorem, ale bohužel jeho arogantní chování a přístup k pacientovi na psychiku člověka moc nepřidá.Souhlasím s názorem, že člověk si připadal jako když je zdržuje a otravuje...Také se mi nelíbilo při nástupu 2hod. čekání v jídelně, než jsem se dostala na pokoj a rychlovka-prohlídka na pokoji, bylo to nedůstojné. J.

Souhlasím s pacientkou před mnou. Možná jako neurolog není špatný, ale přístup k pacientovi není dobrý. Jeho práce je jeho povinností - pacient se necítí v ordinaci dobře.