Jiří Zillich, neurolog Česká Lípa

MUDr. Jiří Zillich

Neurolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pod Holým vrchem 355, Česká Lípa
Odborný lékař neurolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Pán doktor by si měl uvědomit svoje jednání ke starým lidem . V oboru je možná odborník ale jako člověk se chová hrozně, neochotný , arogantní. Taky bude jednou starý a určitě by se mu takové chování nelíbilo anebo kdyby se takhle choval někdo k jeho matce tak jako on se choval k té mojí a i k dalším starým pacientkám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

S tímto doktorem mám velmi špatnou zkušenost. Za roky jsem se nesetkal s takovou arogancí a nevhodných poznámek na mou osobu. Bylo to velmi stresující vyšetření! Jeho povýšenost nezná meze. Důrázně nedoporučuji!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Nedoporučuji! Moc špatný přístup k pacientovi a a arogantní jednání! A surový při vyšetření!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Dobrý den,

naprosto nechápu tyto názory. Udělal jsem si povinné kolečko po známých CL neuro-specialistech a p.Zillich je naprostá jednička. Několik let jsem ho navštěvoval s epilepsií a poté mne jako primář diagnostikoval na operaci ploténky. Byl svůj, ale to neznamená špatný, měl svůj humor, který musel člověk chápat. Humor inteligentní a né hned zřejmý. Je to lékař s opravdovým srdcem. To, že někdo očekává od lékaře, který pendluje mezi Lípou a Litoměřicemi, že se bude na každého tlemit je naivní. Humor rozdávají např. v divadle, ale k lékaři lidé chodí ze zcela jiných důvodů. A stejně nemám pocit, že by byl suchar.

Díky p.primáři


Nemám s panem primářem dobrou zkušenost.Naposledy mi sdělil:co si myslíte, jaký budete mít důchod (ivalidní)?,dnes chodí do práce i slepí a problém se zády má skoro každý.Nebo: křížkové lázně vás nic nestojí, jsou zadarmo pokud tam nemíníte juchat.(Víme , že nás vyjdou při vší skromnosti minimálně na 3000 Kč.-pobyt,...)Jak tohle může vůbec lékař říct.Předem varuji.Naštěstí jsem už lékaře změnila a nemám s p. Zillichem již nic společného.Sestřičku má bezvadnou-příjemná,ochotná,...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X

Pečlivě, podrobně vyšetří. Všechno vysvětlí, odpoví na všechny otázky.


E

U pana doktora jsem byla poprvé a nemohu si ztěžovat. Pečlivě mě vyšetřil, vše mi vysvětlil, předepsal mi léky, které mi zatím zabírají. Prohlídka trvala 45 minut, takže nemohu říci, že by mě odbyl. Poslal mě na další vyšetření a choval se příjemně. Sestřička byla též velmi milá.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je dost povrchní při vyšetřování pacientů.Chodím k němu často na kontroly a když se podívám na správy které mi vždy dá,tak kromě datumu je tam vždy napsané jedno a to samé.Proto už delší čas scháním jiného neurologa.prášky které on předepíše,nechce potom psát,že prý mu to zatěžuje rozpoet....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I já jsem měla tu čest s panem doktorem, ale bohužel jeho arogantní chování a přístup k pacientovi na psychiku člověka moc nepřidá.Souhlasím s názorem, že člověk si připadal jako když je zdržuje a otravuje...Také se mi nelíbilo při nástupu 2hod. čekání v jídelně, než jsem se dostala na pokoj a rychlovka-prohlídka na pokoji, bylo to nedůstojné. J.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Souhlasím s pacientkou před mnou. Možná jako neurolog není špatný, ale přístup k pacientovi není dobrý. Jeho práce je jeho povinností - pacient se necítí v ordinaci dobře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti