Ord. lékaře specialisty-gastroenterol.
28. října 110/11, Děčín

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty-gastroenterol. Jiný

Profesionál s lidským přístupem. Nepříjemná vyšetření u něj nejsou až tak nepříjemná. Víc takových lékařů. Sestra také na svém místě.

Umístění: Ord. lékaře specialisty-gastroenterol. Vyšetřeni

Sestřička milá už při kontaktu v čekárně. V ordinaci mi pan doktor vysvětlil jak vyšetření bude probíhat a co mě čeká. Moje obavy a strach byly rázem pryč. Ještě jednou oběma děkuji za vstřícný a lidský přistup k pacientovi. Každému koho vyšetřeni čeká ,sestřičku i pana doktora doporučuji.

Umístění: Ord. lékaře specialisty-gastroenterol.

Sestřička velice vstřícná již při prvním telefonickém kontaktu. Celkově lékař i sestřička vytváří příjemnou atmosféru, vysoce profesionální. Veškerý stres ze mě vstupem do ordinace opadl. Vše mi bylo důkladně a srozumitelně vysvětleno, nepříjemnost vyšetření díky vstřícnému a profesionálnímu přístupu sníženo na úplné minimum. Děkuji, jste skvělý tým, s tak příjemným jednáním jsem se ve zdravotnictví ještě nesetkala.

Nechápu ty skvělé recenze. V mém případě se MUDr. Jiří Zeman projevil jako arogantní člověk. Po běžném vyšetření nezjistil příčinu problémů, tak mě poučil, že u většiny pacientů se nikdy nic nezjistí. V pořádku, chápu. Potíže ale narůstaly, tak jsem pátral sám, zdálo se, že by mohlo jít o celiakii, tak jsem požádal o vyšetření. To se nepotvrdilo. Následným experimentováním jsem zjistil, že mám problém s rafinovaným cukrem. Objednal jsem se k němu tedy znovu, zajímalo mě, co mi k tomu řekne. Hned na úvod mi vpálil, že posledně jsem plašil s celiakií a že se prý moc sleduji a že si je jist, že to má psychické příčiny. To už byl dost arogantní. Opáčil jsem, že to mohu vyloučit, že projevy jsou naprosto zjevné a že jsem nikdy neměl potřebu se v sobě babrat a běhat po doktorech. Na to se ohradil, že taková diskuze se mu nelíbí, na což jsem odpověděl, že mně už vůbec ne. Také jsem mu řekl, že považuji za normální, že když zjistím něco nového, jdu se o tom poradit s doktorem. Opět mi dal najevo, že jsem simulant, který ho zdržuje od práce. Ohradil jsem se, že to celé nesmyslně staví tak, jako bych si jen něco namlouval a tento svůj dojem jsem doložil odcitováním jeho slov, která řekl právě před chvilkou a sice, že si je jistý, že to mám jen psychické. Na to mi řekl, že lžu, což jsem ukončil s tím, že další diskuze nemá smysl a v klidu odešel z ordinace. Vše bylo přesně tak, jak popisuji, nic si nepřibarvuji, ani jej neočerňuji nad rámec toho, co se odehrálo. Klidně připojím i své jméno - M. Bendl. Zvažuji stížnost na Lékařskou komoru, ale spíš skončím jen u této recenze. Ten neurvalec mi nestojí za jakékoliv úsilí...

Jde o lékaře na vysoké odborné úrovni, je vstřícný a vnímavý. Díky jemu, byla zahájena v roce 2011 léčba jater, kterou zanedbali lékaři již v roce 2004 ve Zlíně, kterou "jakoby" léčili až do roku 2011. Kdybych se dostal již v té době k MUDr. Zemanovi, byl bych už dávno a bez komplikací vyléčen.....

Tedy taková skvělá hodnocení to si snad píše doktor sám ne.... Moje zkušenost - nedívá se ani do očí pacientům, dívá se jakoby skrz, mluví jako se strojem, krom vyšetření jinak neumí nijak pomoct ani poradit, pokud není nález,
Hana

Nejlepší pan doktor co znám. Dobré zacházení s pacienty a vše dobře vysvětlí. Mít těchto doktorů s tímto přístupem co má pan doktor Jiří Zeman nebojím se chodit k doktorům. Takové doktory naše republika potřebuje,a nenechme si je utéci do zahraničí. Tímto chválím i doktorovu velmi sympatickou a šikovnou sestřičku,která odebírá krev aniž bych se u toho zpotil a měl z odběru na ruce modřiny. Už se těším na další vyšetření. Váš pacient Pavel Mentlík.

Bez výhrad, znamenitý odborník se skvělým přístupem k pacientům. Všem kdo potřebuje vyšetření, které on provádí, DOPORUČUJI.

Úžasný pan doktor, vyšetření vůbec nebolí, vše vysvětlí.Sestřička milá a hodná.

Velmi dobrý lékař, profesionál na svém místě, zároveň velmi vlídný a lidský. Sestřička milá a usměvavá.