Urologická ambulance Opava
Válečkova 16, Opava

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance Opava časté problémy s močovými cestami

Velká spokojenost, lékař je pečlivý, naslouchá, je to profesionál s dlouholetou praxí, sestra úžasná, lidská. Lékař ihned navrhl cystoskopické vyšetření močového měchýře, aby věděl, co mám za problém. Překvapilo mě, že jsem musela na cystoskopii ihned, aniž by předtím provedl stěry, a myslím si, že je to jeho častý pracovní postup, aby zjistil, zda je/není problém uvnitř. Raději jsem vyšetření podstoupila, i když jsem si myslela, že je u mne vše v pořádku, což se i potvrdilo. Také jsem zjistila, že bohužel není jiný způsob, který by cystoskopii nahradil. Díky velmi příjemné sestry a lékaře se není čeho bát. S vyšetřením jsem velmi spokojená, bylo provedeno odborně, opravdu šetrně a vážně bezbolestně. Návštěva byla příjemná a určitě bych doporučila dále.

Umístění: Urologická ambulance Opava Urologické potíže

Jsem nadšena jaký přístup má k pacientům bála se a už se nebojím je bezvadný a k ruce má sestřičku kterou snad vzal s nebe tak hodnou a milou prostě jsem ráda že se dostala právě k nim a děkuji že je tady v Opavě