Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 365, Roudnice nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI TOHOTO LÉKAŘE!! Nemá kvalifikaci na ošetření malých zvířat. Navštívili jsme ho 8.března s tím, že mám podezření na polknutí malého silikonového míčku, protože pejsek vše co sní vyzvrací již několik dní. Bylo nám řečeno, že rentgen kuličku neukáže a že pejska prohlédne a po prohmatání břišní dutiny mne UJISTIL, že kulička tam není a že má podrážděnou slinivku a tenké střevo. Další 3 týdny jsem mu důvěřovala a navštěvovala ho několikrát týdně s tím, že pejsek má stále potíže. Celou dobu do něj píchal jen injekce, ze které si inkasoval nemalé částky a vše bylo k ničemu. Pejsek stále hubl. Po třech týdnech jsme navštívili kliniku v LITOMĚŘICÍCH, kde konečně pejska odborně vyšetřili, na rentgenu zjistili, že kuličku má v bříšku, ale je již vše silně zanícené a pejsek hodně zesláblý. Dostal infuzi a nyní je na operaci, kde bohužel, díky ZANEDBÁNÍ DOKTOREM UDATNÝM, hrozí nebezpečí již pokročilé infekce. Přitom stačilo, aby doktor řekl "Nevím, nejsem si jistý, jeďte na vyšetření, rentgen, sono........", ale to by nevydělal pár stokorun za injekce asi...........Pokud máte svého pejska nemocného, tomuto ješitnému lékaři, se vyhněte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Jedině pana doktora Udatného.Je to profesionál se vším všudy a hlavně moc hodný na zvířátka.:-) .S pozdravem Daniela Fučíková


Ověřeny pacient

Pan doktor je odborník na svém místě, všem doporučuji,má velice kladný přístup ke zvířátkům,naši Barunku měl ve své péči 13 let.

Papíková


K
Ověřeny pacient

Včera jsme z důvodu nemoci byli nuceni nechat uspat naši milovanou fenku Kikinku. Pan doktor tento zákrok provedl velice citlivě, během pár minut usnula....... Poděkování patří panu doktorovi i za velice citlivý přístup k nám - myslím, že si ani neuvědomoval jakou nám byl v tento okamžik oporou. Patří mu náš veliký dík za letitou, péči, s jakou se o Kikinku staral . První dva roky jsme chodili k jinému veterináři, ten ale nebyl schopen vyřešit kožní problém, který se u Kikinky projevil, proto jsme o pomoc požádali pana Udatného. Po pár návštěvách u pana doktora bylo vystaráno .....dožila se krásných 13let 4 měsíců.
Panu doktorovi patří za vše naše veliké DÍKY !!!!!!
Jak píší v předešlých hodnoceních, v této ordinaci nikdy nešlo o peníze, ale o zvířátko - i já péči pana doktora doporučuji !!!!


M

Odborník na svém místě. Nechala jsem u něj kastrovat dvě kočky a vše proběhlo u obou koček v naprostém pořádku. Žádná komplikace, po třech dnech už kočičky zvládly pobyt venku.


Ověřeny pacient

Vynikající pan doktor, jde mu skutečně o zvířátko, nejen o to za každou cenu vydělat. Máme dvě čivavky- kluky a ten starší začal nedávno značkovat, po přečtení několika článků na internetu jsem se rozhodla dát ho vykastrovat.
Pan doktor mi však můj nápad vymluvil s tím, že tato celá věc může a nemusí danou situaci vyřešit a uvedl mi i příklad z praxe, kdy to nepomohlo a pejsek značkoval dál, či skoro ještě víc.
Myslím si, že pro hodně veterinářů na jeho místě (bohužel mám i předchozí špatné zkušenosti s jinými) by to znamenalo hlavně výdělek a pokud by zákazník kastraci žádal, tak by mu ji nevymlouval, je tedy zřejmé, že je to skutečný odborník na pravém místě.
Jinak nám také asi před rokem "uspal" naši pudličku, která trpěla rakovinou a protože jsme věděli, že je to již nevyhnutné, tak jsme se na něj obrátili i když jsme měli obrovský strach, neboť jsme slyšeli od známých příhody kdy zvíře u tzv. veterinářů při tomto zákroku zřejmě trpělo a vzpomínali na toto pak jako děsný zážitek ještě hodně dlouho poté.
Do třetice nám prováděl zákrok trhání zoubků u našeho malého čivaváčka, kterému bohužel zůstalo hned sedm prvních zoubků současně i se zuby druhými, bylo nutné je vytrhat a vše proběhlo skvěle....takže co dodat...chodili jsme dříve k dvěma veterinářům v předchozím bydlišti do Ústí a po přestěhování i do Slaného a žádný nebyl dle mého názoru tak výborný, takže jednoznačně doporučuji!!!
Válová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti