MUDr. Jiří Střelec internista/kardiolog
Tř.Tomáše Bati 3910, Zlín

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Myslim, pan doktr je odbornik provedl mě vyšetření i když jsem se zapomněl objednat, sice trochu odtažité chování, ale nemůže být s každým kamarád. Sestřičky milé a ochotné.

Pan doktor mě přijal, ošetřil a doporučil co dál. Ze zlínské KNTB jsem byl poslán k implantaci biomonitoru do FN Olomouc, kde mi bylo sděleno, že mám pravidelně docházet ke kontrolám k mému spádovému kardiologovi. Zavolal jsem do ordinace, sestra mi řekla, abych přišel ještě ten den. Pan doktor vyšel na chodbu, že o mě nikdo neví(prý jsem nevolal). Po hodině v čekárně mi bylo oznámeno sestrou , že si dokumentaci pročte a taky, že nemá pan doktor rád, když problém řeší více lékařů. Bez dotázání, jak se cítím, jinak bych se nehlásil, protože mi není dobře. Po víkendu mi zavolala sestra, že si mě do péče ambulantní přebírá zpět lékař z KNTB s termínem 10.2.2015(pak mi nadiktovala číslo, když Vám bude zle zavolejte si.....!!!! Přehazují si mě jak hadr, nechápu proč, když se o mě má pan doktor ambulantně starat, tak mi domluví termín u jiného lékaře bez mého vědomí. Asi jsem moc komplikovaný pacient, kterého nehodlá a nechce léčit. Uvažuji o zaslání dopisu ČLK!!!!

poslední dobou jsem s panem doktorem velmi nespokojená každý můj problém se kterým za ním přijdu banalizuje a řekne že od srdíčka to určitě není přitom to vzkáže jen přes setru a mě ani osobně nevyšetří nic prostě vzkáže pře sestru a na shledanou takové chování se mi fakt nelíbí a už hledám nového kardiologa

Příjemný,odb orník PAN DOKTOR,děkuji

Pečuje vo mé srdco spokojenost péče vytkne některé mé nedostatky oprávněně

Velmi dobrý odborník, příjemný lékař s lidským přístupem.