Jiří Střelec, kardiolog Zlín

MUDr. Jiří Střelec

Uložit

Kardiolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tř.Tomáše Bati 3910, Zlín
MUDr. Jiří Střelec internista/kardiolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Myslim, pan doktr je odbornik provedl mě vyšetření i když jsem se zapomněl objednat, sice trochu odtažité chování, ale nemůže být s každým kamarád. Sestřičky milé a ochotné.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor mě přijal, ošetřil a doporučil co dál. Ze zlínské KNTB jsem byl poslán k implantaci biomonitoru do FN Olomouc, kde mi bylo sděleno, že mám pravidelně docházet ke kontrolám k mému spádovému kardiologovi. Zavolal jsem do ordinace, sestra mi řekla, abych přišel ještě ten den. Pan doktor vyšel na chodbu, že o mě nikdo neví(prý jsem nevolal). Po hodině v čekárně mi bylo oznámeno sestrou , že si dokumentaci pročte a taky, že nemá pan doktor rád, když problém řeší více lékařů. Bez dotázání, jak se cítím, jinak bych se nehlásil, protože mi není dobře. Po víkendu mi zavolala sestra, že si mě do péče ambulantní přebírá zpět lékař z KNTB s termínem 10.2.2015(pak mi nadiktovala číslo, když Vám bude zle zavolejte si.....!!!! Přehazují si mě jak hadr, nechápu proč, když se o mě má pan doktor ambulantně starat, tak mi domluví termín u jiného lékaře bez mého vědomí. Asi jsem moc komplikovaný pacient, kterého nehodlá a nechce léčit. Uvažuji o zaslání dopisu ČLK!!!!


K
Ověřeny pacient

poslední dobou jsem s panem doktorem velmi nespokojená každý můj problém se kterým za ním přijdu banalizuje a řekne že od srdíčka to určitě není přitom to vzkáže jen přes setru a mě ani osobně nevyšetří nic prostě vzkáže pře sestru a na shledanou takové chování se mi fakt nelíbí a už hledám nového kardiologa


P
Ověřeny pacient

Příjemný,odb orník PAN DOKTOR,děkuji


Pečuje vo mé srdco spokojenost péče vytkne některé mé nedostatky oprávněně


Ověřeny pacient

Velmi dobrý odborník, příjemný lékař s lidským přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti