MUDr. Jiří Stehlík

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Odborný lékař psychiatr
Liberecká 15, Jablonec nad Nisou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dnes jsem měla tu čest poznat pana doktora!!! Chtěla jsem s ním zkonzultovat problém člena rodiny a případně si sjednat termín návštěvy. S tak příšerným, arogantním chováním absolutně bez zájmu jsem se už dlouho nesetkala. Jsem ráda, že já nemám žádné psych. problémy, protože si nedokážu představit, že bych se měla svěřovat se svými problémy právě jemu. Doufám, že i k němu se jednou bude někdo chovat stejně bezcitně!
Já mu rozhodně budu dělat negativní reklamu kde to jen půjde.

Přístup tohoto lékaře je naprosto výjimečný. Manžel se u něj léčí ve velmi těžké diagnoze. Nikdy se nestalo,aby ho odmítl, i když nebyl objednaný, sestřička prostě řekla - okamžitě přijeďte....Jeho příslovečný klid a velmi odborný ale citlivý přístup rozhodně pomáhá i velmi rozrušeným pacientům

Několikrát v mém životě jsem pana doktora potřebovala a to většinou OKAMŽITĚ, když jsem spadla do deprese. Nikdy jsem nemusela čekat na objednání až bude mít pan doktor volno. Vždy mě, resp. sestřička - na které velice záleží mě ihned vzala k panu doktorovi. ... a už jen to, že člověk ví, že je u odborníka a čeká od něho pomoc, se člověku uleví a ví že bude lépe. Proto na pana doktora Stehlíka nedám dopustit a děkuji mu za jeho péči. S díky HP

První psychiatr, který mě léčil. Nedala jsem na něj dopustit, byl ke mně nesmírně vlídný, já ho neměla s kým srovnávat. Byl mi víc než členem rodiny. Po přestěhování jsem spadla do péče jiného, podstatně mladšího lékaře. Ten mě postavil během několika málo měsíců do nového života.
MUDr Stehlík je z mého pohledu hodný, ale ne šikovný.

Výjímečný přístup pacientům.

POMOHL A TO JE PŘECI DULEŽITE...

Ochotný, umí naslouchat a poradit. Má trpělivost. Pochvala také patří velmi milé a ochotné sestřičce. Pokud Vám selžou nervy a Vy nevíte, jak dál, pomoc u doktora Stehlíka najdete.