Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Liberecká 15, Jablonec nad Nisou
Odborný lékař psychiatr

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil

Dnes jsem měla tu čest poznat pana doktora!!! Chtěla jsem s ním zkonzultovat problém člena rodiny a případně si sjednat termín návštěvy. S tak příšerným, arogantním chováním absolutně bez zájmu jsem se už dlouho nesetkala. Jsem ráda, že já nemám žádné psych. problémy, protože si nedokážu představit, že bych se měla svěřovat se svými problémy právě jemu. Doufám, že i k němu se jednou bude někdo chovat stejně bezcitně!
Já mu rozhodně budu dělat negativní reklamu kde to jen půjde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Přístup tohoto lékaře je naprosto výjimečný. Manžel se u něj léčí ve velmi těžké diagnoze. Nikdy se nestalo,aby ho odmítl, i když nebyl objednaný, sestřička prostě řekla - okamžitě přijeďte....Jeho příslovečný klid a velmi odborný ale citlivý přístup rozhodně pomáhá i velmi rozrušeným pacientům

Několikrát v mém životě jsem pana doktora potřebovala a to většinou OKAMŽITĚ, když jsem spadla do deprese. Nikdy jsem nemusela čekat na objednání až bude mít pan doktor volno. Vždy mě, resp. sestřička - na které velice záleží mě ihned vzala k panu doktorovi. ... a už jen to, že člověk ví, že je u odborníka a čeká od něho pomoc, se člověku uleví a ví že bude lépe. Proto na pana doktora Stehlíka nedám dopustit a děkuji mu za jeho péči. S díky HP

Ověřený profil

První psychiatr, který mě léčil. Nedala jsem na něj dopustit, byl ke mně nesmírně vlídný, já ho neměla s kým srovnávat. Byl mi víc než členem rodiny. Po přestěhování jsem spadla do péče jiného, podstatně mladšího lékaře. Ten mě postavil během několika málo měsíců do nového života.
MUDr Stehlík je z mého pohledu hodný, ale ne šikovný.

Š

Výjímečný přístup pacientům.

POMOHL A TO JE PŘECI DULEŽITE...

P

Ochotný, umí naslouchat a poradit. Má trpělivost. Pochvala také patří velmi milé a ochotné sestřičce. Pokud Vám selžou nervy a Vy nevíte, jak dál, pomoc u doktora Stehlíka najdete.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti