Odborný lékař otorinolaryngologie
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

V ordinaci doktora Rotrekla jsem byla se synem, kterého bolelo ucho a měl horečky, díky jeho léčbě jsme nemuseli pýchat ucho a podařilo se mám ho vylečit i bez takového zákroku. Na syna byl velice milý a myslím, že je to lékař, jak má být.... profesionál....

S tímto lékařem jsem se setkal při mém pobytu v Šumperské nemocnici a.s. Primář Rotrekl mě třikrát hospitalizoval pro opakované záněty středouší, jeho léčba však byla zcela bezúčelna a neprofesionální. Jediné co dokázal byla tamponáda a při druhé hospitalizaci strohé prohlédnutí bubínku a zvukovodu !!!!při narkoze!!!!. Při vyšetření sluchu ně mě jako malého pacienta sprostě nadával a mé matce odpověděl na připomínku, že doma slyším normálně, slovy: " Ano paní, vy ale nemluvíte, vy řvete!"
Ať si každý udělá obrázek sám. Ve srovnání s jinými otolaryngology (znám jich hodně, jsem studentem lékařství) naprosto amaterský přístup.