Adresa

Odborný lékař otorinolaryngologie
M. R. Štefánika 3, Šumperk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K

V ordinaci doktora Rotrekla jsem byla se synem, kterého bolelo ucho a měl horečky, díky jeho léčbě jsme nemuseli pýchat ucho a podařilo se mám ho vylečit i bez takového zákroku. Na syna byl velice milý a myslím, že je to lékař, jak má být.... profesionál....

S tímto lékařem jsem se setkal při mém pobytu v Šumperské nemocnici a.s. Primář Rotrekl mě třikrát hospitalizoval pro opakované záněty středouší, jeho léčba však byla zcela bezúčelna a neprofesionální. Jediné co dokázal byla tamponáda a při druhé hospitalizaci strohé prohlédnutí bubínku a zvukovodu !!!!při narkoze!!!!. Při vyšetření sluchu ně mě jako malého pacienta sprostě nadával a mé matce odpověděl na připomínku, že doma slyším normálně, slovy: " Ano paní, vy ale nemluvíte, vy řvete!"
Ať si každý udělá obrázek sám. Ve srovnání s jinými otolaryngology (znám jich hodně, jsem studentem lékařství) naprosto amaterský přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu