Jiří Pugner, urolog Strakonice

Urolog Více

Zvolenská 604, Strakonice
Soukromá urologická ordinace

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Připojuji se s pochvalou na pana doktora, moc mi pomohl a tímto ještě jednou děkuji. Vyšetřil mě a poradil. Všem doporučuji. Pepa

velmi dobrá,ochotná

před pěti lety jsem ho poprvé a naposled vyhledal kvůli bolestivosti varlete. Aniž by mě nechal vyjádřit a popsat potíže, "vyšetřil" mě takovým způsobem, že mi lezly oči z důlků, nedbal upozornění na extrémní bolestivost, až jsem mu z vyšetřovacího lůžka doslova utekl. Středověk, arogance, necitlivost, nedůstojnost..
Od rakoviny varlete mi pomohla jiná uroložka - nesrovnatelné !

Chodím již k panu doktorovi léta a jsem velice spokojen. R.Spalek

slysele jsem ze je naladovy,ale k nam byl laskavy,dobre provedl vysetreni,byli jsme s nim spokojeni

Pan doktor mi hodne pomohl, vrele doporucuji.

Studený, neosobní přístup sestry i lékaře. Máte potíže - a platíte 30Kč aniž na vás sáhne nebo něco vyšetří.

tento lékař je arogantní nepříjemný a bez citu.sestra nic moc příjemná.hřeší na to ,že není výběr ve Strakonicích na urologii. v nemocnici se čeká i celé dopoledne.snad se to změní a bude více doktorů v tomto oboru.

pana doktora mohu jen pochválit za jeho práci kterou dělá opravdu dobře děkuji,

Jsem dlouholetým pacientem tohoto lékaře a jsem s ním maximálně spokojen! Je to člověk na správném místě, absolutní profesionál a po lidské stránce bezva chlap.