Ordinace specialisty - ORL
Mostní 934, Kralupy nad Vltavou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ja jsem velice spokojena. Pan doktor prováděl dnes zákrok mému synovi na pohotovosti v Mělníku, choval se profesionálně, vse nam vysvětlil,dal nam i možnost rozhodnout se . Citlivý přístup před i po zákroku.Takze za me naprostá spokojenost.Sestricky na pohotovosti tez perfektní a moc mile!!!

Arogantní a povýšenecký přístup. Pokud máte malé dítě, raději vyhledejte jiného specialistu. Dítěti nic nevysvětlí a pokud Vy projevíte snahu dítě utišit, nazve Vás hysterickými a v takovémto duchu pak bude probíhat celé vyšetření. Silně nedoporučuji.

Nevím, co si o panu doktorovi myslet. Vždy bylo jeho jednání ke mně naprosto nevhodné až oplzlé. Ale přecházela jsem to, nemělo to pro mě význam. První diagnózu mi pan doktor stanovil bez dalších nutných vyšetření, která by vyvrátila juná nebezpečná onemocnění podobná tomuto... Při poslední návštěvě, která probíhala na několikrát (prohlídka, audio, výkon) mi nakonec zbrkle a najednou tak chladně vysvětlil, abych si jeho chování nevykládala zle... Pak mi oznámil, že výkon, který mi bude provádět mě nejspíš nebude moc bolet a když jsem na sedadle málem omdlévala bolestí- doslova, bez přehánění, tak mi ještě vynadal, abych pořádně dýchala. Odcházela jsem totálně vyděšená a po nastoupení do auta jsem se sesypala a začala brečet. A to jsem dost tvrdá... Uši mě nyní zase trápí, ale již se ohlížím po jiném lékaři, protože i přes pozitivní recenze na tomto portále nemám odvahu zajít si k panu doktorovi Ptáčníkovi.
O jeho nevhodném chování k pacientkám jsem slyšela už častěji.

Pan doktor svemu remeslu vyborne rozumi. Jako mala holka jsem u nej byla velmi casto a vzdy mi dokazal pomoci. Navic mi v dobe, kdy mel sluzbu na pohotovosti, kdysi zachranit zivot.. takze na nej nedam dopustit.

Vyborne, dosledny lekar, trochu dlhsia cakacia doba vzhladom na doslednost, ale inak vyborne!

doslechla jsem se ,že pan doktor ted dělá plast.chirurgii...plastika očních víček...nevím o nikom kdo tam byl...jen jsem to slyšela ...jít k němu nebo radši ne.
děkuji

nepřijatelný přístup sestry, nevyhovující prostředí, nevětraná čekárna plná frkajících lidí !! nedoporučuji !!!

Úžasný lékař...

Profesionální citlivý přístup, komunikativní, nic Vám nevnucuje,
doporučuje, umí naslouchat, lidský přístup.Skvělý!

Úžasný doktor, který nám vždy pomohl a dobře poradil určitě ho doporučuji je prostě nejlepší