Ordinace specialisty - ORL
Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

S návštěvou u pana doktora jsem maximálně spokojena. Byla jsem objednána, takže čekání minimální. Pan doktor je milý, laskavý, poradil, vysvětlil a hlavně vyřešil můj problém. Je odborník na svém místě. Vřele doporučuji všem. Vše, co dělal, komentoval, vysvětloval. Stejně milá a příjemná je sestřička. Nemám nic, co bych kritizovala. Moc děkuji za skvělý přístup personálu...

Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

sestr velmi milá a ochotná. pan doktor je výborný specialista, vždy nám pomohl. navíc vše podrobně vysvětlí. Zatím jsem byl pokaždé maximálně spokojený s návštěvou.

Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

Pan doktor je profesionál a má navíc přívětivý lidský přístup. Uvítá Vás srdečná a usměvavá sestřička. I když jeho ordinace s čekárnou ve stařičké kralupské poliklinice již žadoní po rekonstrukci, jejich lidské nasazení vyvažuje k vynikajícímu dojmu z návštěvy u nich.

Umístění: Ordinace specialisty - ORL Anginy a bolesti uší

A panem doktorem jsem vždy spokojená. Nezažila jsem aby odmítl pacienta! Dopoledne má vždy plnoooo ale později je to už dobré. Mě vyndaval mandle. A vše na jedničku. Synovy také vždy pomohl. Za mě palec nahoru.

Umístění: Ordinace specialisty - ORL

V čekárně jsem čekala velmi krátkou dobu, i přes to že jsem nebyla objednaná a sestra je velmi milá a přátelská.
Pan doktor je expert ve svém oboru. Jednal se mnou velmi vstřícně a přátelsky. Rozhodně mohu jen doporučit.

Pristup lekare,dlouhe cekani i pres objednani,prostredi ordinace na povazenou,avsak syna vylecil a zabranil operaci,takze zrejme odbornik a za to mohu doporucit.ale sama se sebou bych tam nedochazela,dochazim jen kvuli synovi na zaklade velmi dobrych vysledku znamych,kterym pomohl a me je jen potvrdil.

Lékař s lidský přístupem,co si na nic nehraje.Říká se,že nejhorší pacienti jsou pacienti ze zdravotnictvi.Jsem pravým důkazem :-). Pan doktro zastupoval v Mělnické nemocnici.K lékaři jdu opravdu jen v případě nejvyšší nutnosti.Jsem maminka na MD a maminky si nesmí dovolit marodit,přeci.Po zjištění že mám akutní tonzilitidu mi pan DOKTOR napsal ATB.Můj stav nebyl optimální,ale mám doma dvě malé děti tak jsem se nějak dál o stavu jak se cítím nezmiňovala.Hlavně bydlíme s rodičema tři patra od sebe,takže jsem věděla,že se o ně postarají a nějak je neohrozím.Ale pan DOKTOR to nějakým svým pro mě bohužel,ale bohu díky způsobem poznal a pídil se dál v mém stavu.Návrh,že bych šla do nemocnice nepřicházel v úvahu.(tak s aginou taky,že?) Tak jsme udělali dohodu,že když se můj stav do dvou hodin nezlepší přiveze mě manžel zpět a budu hospitalizovaná na infekčním odd.Ale jak říkám,pan DOKTOR měl maxi pravdu a nebyla jsem schopná se ani vyhrabat z budovy.Tak nakonec to skončilo hospitalizací a po třech hrůzostrašných dnech jsem doma a můžu fungovat.Maximální spokojenost a VELIKÉ DĚKUJI!

Ač lékař možná dobrý, celkový dojem kazí nepříjemná a nekompetentní setra, po které nemůžete požadovat ani odpověď na pozdrav. Zbytečně dlouhé čekací doby, nevětraná a omšelá čekárna, chaotické stýkání zdravých i nemocných, dětí i dospělých jsou věci, na které u jiných lékařů již pár let nenarážím. Vše jen vypovídá o přístupu k práci a tedy i k pacientovi.....byla jsem na to upozorněna, vyzkoušela, protože byla ordinace nejblíže, ale nadále se objednávat nebudu. Dojíždím k nové lékařce, kde čekám max. 15min, takže i s delší cestou jsem hotova podstatně dříve. Nemluvě o rozdílném přístupu sestry, vybavení atd….
Rážová

C

Pana doktora bohužel hodnotit nemohu i když z pohotovosti vím, že je velmi dobrý lékař. Snad proto, by se měl zamyslet nad personálem své ordinace. AROGANTNÍ A NEPŘÍSTUPNÁ SESTRA která nechá 6leté dítě sedět v čekárně s teplotou a zánětem ucha více jak 2 hodiny by se měla nad sebou zamyslet!! Nemyslím si, že by pacientům vadilo, že je "předběhne" 6leté dítě s teplotou, které potřebuje propíchnout ucho a nasadit antibiotika. Trochu lidského přístupu by opravu neuškodilo!!!
Čapková

Velmi profesionální a pečlivý přístup. V čekárně je stále velmi mnoho lidí a čekací doba je dost dlouhá i přes objednání na konkrétní čas - ale dle mého názoru se počkat vyplatí (nebo si vybrat jiný den než pondělí a pátek).