Jiří Matuška, ortoped Mohelnice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Okružní 591/10, Mohelnice
Odborný lékař ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie vyšetření kruky

Tyto recenze jsou pravdivé, čekárna prázdná. Doktor arogantní,neochotný,protivný,nechápavý, léčí na dálku, zdravotní .sestra nepříjemná a zlá, už tam nikdy více nepůjdu. Po jeho vyšetření si člověk připadá jako simulant. Odvodní doktor po něm chtěl podložený zákrok který neudělal, Doufám že tento doktor mě už nikdy léčit nebude.

K tomuto lékaři jdu ráda a s důvěrou. Dopodrobna vyšetří, dopodrobna poučí, je trpělivý, i když při zákrocích jsem hysterka! Výborně mi zoperoval šlachu, a s artrodézou, kterou mi po předchozích 3 zpackaných operacích jinými ortopedy a následné 4. operaci v Praze doléčoval 9 měsícůl do zdárného uzdravení, jsou to dvě nejzdravější místa na mém těle. Po jeho převazech obvazy drží, neškrtí, umí to líp než kdekterá sestřička Nedám na něho dopustit. Děkuji, pane doktore.Věrka Sch
P.S.Proti sestřičce/kám-nevím, jestli se nevyměnily,jsem nikdy nic neměla. Nikdy nebyly výraznější než p.doktor, do ničeho se mu nepletly ani nebyly nepříjemné nebo arogantní, jak to znám z některých jiných zdejších ordinací, prostě JSEM 120% SPOKOJENA a ráda, že jsem tuto ordinaci začala navštěvovat i přes některé zdejší nepříznivé názory a velice za jejich práci děkuji.

doktor arogantní,neochotný,protivný,nechápavý,bezcitný,křičí na pacienty a jeho zdr.sestra nepříjemná a zlá,už tam nikdy více nepůjdu

Souhlasím se všemi, kteří se oněm vyjadřují o jako arogantním člověku neschopného normální komunikace. Mám s ním také osobní zkušenost. Ze začátku jsem si myslela, že je profík na svém místě. Bohužel.

Chodím k doktoru Matuškovi už několik let. Nejdříve to bylo s koleny a teď se zády a vždy jsme to "společně" zvládli. Naprosto si nemůžu stěžovat, spíše právě naopat. Pokud ovšem někdo příjde do ordinace s kyselým výrazem (a když se dívám v čekárně je to většina pacientů), nemůžete se divit. To stejné platí i pro sestru. Když jste příjemní vy, jsou příjemní také!

Hrozný ortoped opravdu...poprvé problém s kotníkem,to mě div neseřval,že ten kloub tam patří takže jeho vystouplost je normální a mám si vzít volné boty.O sestřině chování ani nemluvím,nepříjemná a neochotná!Po druhé rameno.Ano chápu,přednostně berou objednané,ale měla jsem doporučení od lékaře a čekala jsem tam 3 hodiny a po 3 hodinách dlouhého čekání jsem se dozvěděla,že na mě dnes nebudou mít čas!Naštvaná jsem odešla a příště jdu jinam...Když se panovi Matuškovi práce nelíbí ať jí nedělá!!!Je nezdvořilí a dokonce mi přijde i agresivní.A sestřička to stejné.Jako arogantní tým si hrajou do noty,ale ať nezapomínají na to,že oni tam jsou pro pacienty a ne pacienti pro ně!!!

Nevím jestli se může nazývat doktorem, protože nerozezná ani ostruhu patní od zkrácené šlachy. Takže by měl vrátit diplom, ale peníze ho zajímají ze všeho nejvíce.

rozmýšlím li jit k Matuškovi nebo Bojkovi,jak to tady čtu "katastrofa" s mojí povahou tam nemužu jít,vyrazil bych s nema dveře kdyby na mě zvyšily bezdůvodně hlas. Buďme taktní a pojďme tyto navštěvy u těchto doktorů NATACET-zveřejníme to,udáme je zato chování.

Doktor Matuška mě operoval palec a jsem s ním spokojen.Vždy se ke mě choval slušně dík.

Vynikající diagnostik, vysvětlí mi vždy (když se dobře zeptám), co se mnou je, jaká jsou rizika, možné komplikace, možnosti léčby atd. Vždy ochotný.