Sam. ord. lékaře spec. - oční
Jungmannova 114/1, Chlumec nad Cidlinou

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - oční Jiný

Pan doktor je skvělý. Jsem za něj ráda. Empatický, detailisty, vše vyřeší. Má nepříjemnou sestru, drzou, neochotou, odsuzující, ale podlézat panu doktorovi umí skvěle. Z časových důvodů a neústupností sestry jsem musela na čas přeběhnout k jinému lékaři a asi to budu muset udělat znovu :-( už aby šla do důchodu.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - oční Jiný

paní sestra příjemná jak nechci říct co, ani nenechá domluvit, když se chce člověk na něco zeptat a hned že ne, ani nebyla schopná říct na shledanou a už třískla telefonem.

Skvělý lékař . Hned při první návštěvě napsal správné kapky a zabraly okamžitě. Potřebuji se s ním urgentně spojit, léčení zánětu spojivek,jež mám nyní už v obou očích léčené v Jičíně se nedaří, všechno svědí, pálí, otéká..proč je už více než 14 dní jeho tel. nedostupný? Je zdráv? Dnes je 20.07.2014.Má dovolenou?Patřím k němu. Nejsou zde ani ordinační hodiny a já budu muset jet , možná k zamčeným dveřím..Volala jsem i na infolinku, nemá- li lékař změněné tel. číslo ale nedozvěděla jsem se nic.Prý tohle číslo je aktuální a nedostupné.Ordinační doba út a čt, ale ani v tu se nedovolám.Jsem zoufalá, Jičín neumí!!Byla jsem u dvou lékařek, nedá se srovnávat, vůbec .Potřebuji svého lékaře..Jedině J.Lochmana..Ten mě dá dohromady.Rosůlková Jana

Vřele doporučujeme!Ví co dělá.