Adresa

Teplická 371/72, Děčín
Ord. lékaře specialisty - kardiologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

D
Ověřeny pacient

Velice erudovaný odborník,jemuž vděčím za pokračování života mého syna,kterému zajistil operaci srd.chlopně na Homolce.Díky jeho péči se mu vede dobře i ve 45letech.Jiří Barák,Děčín.


Z
Ověřeny pacient

Vynikající lékař na vysoké úrovni!!


V
Ověřeny pacient

Marně se snažím přidat něco nového a tak musím jen souhlasit se vším, co zde zaznělo v předchozích příspěvcích. Již to, že všechny příspěvky vyzněly velmi příznivě pro pana doktora svědčí o tom,že je vynikající lékař.A já jsem velice rád,že to je právě on, který se stará již přes 20 let o mou "pumpičku" tak ,aby fungovala co nejdéle.O sestřičce toho zde bylo také dost napsáno,neboť právě ona perfektně doplňuje pana doktora,aby tak dojem z návštěvy u lékaře byl dokonalý.Při svém vyšším věku navštěvuji ještě jiné lékaře z jiných oborů než je kardilogie a musí zodpovědně konstatovat,že takových lékařů jako doktor Hlaváček je opravdu pomálu.Z jeho přístupu k pacientům cítím,že jeho práce je mu současně koníčkem,což se zdaleka nedá říci o každém lékaři.A tak Vám pane doktore právě za to chci poděkovat.Takových lékařů je třeba si vážit.Jen Vám závidím to,že si můžete přečíst alespoň písemné ocenění a poděkování za Vaši práci a domnívám se,že to se stává jen u opravdu málo profesí.


Odborník na vysoké úrovni , vynikající přístup k pacientům , pan Dr.Hlaváček a sestřička jsou ti, kteří umí lečit i psychicky , moc Vám děkuji touto cestou .Ivan Říha,Petra Chaloupková(rozená Říhová).


už od 18 let se léčím na vysoky tlak a docházím k dr.Hlaváčkovi a lepšího pro fesionála jsem neviděl.vždy podá informace k léčběi co se změnilo prostě je super a to mu říct i o jeho sestřičce.Více usměvavou ženu jsem neviděl.Prostě je vidět že se geny i dědí protože docházím i k jeho dceři p.dr.Hlaváčkové a mohu říct že je stejně dobrá.


R

Pana doktora Hlaváčka znám jen jako doprovod naší maminky,která byla jeho pacientka.Díky němu se naše mamka na nás smála o pár let déle.Pan doktor má zlaté ruce hlavu a srdce.
Až jednou bude unavené i moje srdce tak vím komu ho bez obav svěřím.


P

Jen bych opakoval to,co tu je již napsáno. Se vším souhlasím.


M

Pan doktor je opravdu nej,také tam docházím.Zatím mě nic nedělá co bolí,takže je nejlepší.


Č

Výborný.pečlivý,velmi slušné jednání.


V

Dr. Hlaváček - důkaz toho, že inteligence, rozum a lidskost se snášejí. Vynikající člověk a odborník. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti