Jiří Henčl, gynekolog Slavičín

MUDr. Jiří Henčl

Gynekolog

Komenského 10, Slavičín
Privátní gynekologická ordinace

Po třech letech jsem se rozhodla svého gynekologa vyměnit. Pan doktor vždy sice jednal slušně, nicméně jsem měla občas pocit, že péče o mě jako pacientku by mohla být o dost lepší. Na neslušné zacházení si stěžovat nemohu. Mé návštěvy u něj byly buď velmi rychlé, což 100% důvěru v lékaře bohužel nebudí, ikdyž zdravotní problém skutečně máte.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Přestože už pár let nežiji ve Slavičíně a musím dojíždět, nového si nehledám. Je ochotný, vstřícný, vždy vše vysvětlí. Jsem přesvědčená, že svou práci dělá dobře, proto můžu jen doporučit.
Pacientka Martina

Kdyz me privezli v noci s rizikovym tehotenstvim v noci do NTB,cekala jsem ve stresu pul hodiny na pana Henčla.Kdyz me necitlive az bolestne vysetril,temer me serval,proc me vlastne privezli co mi pry je!!S takovym zachazenim jsem se jeste nesetkala a vrele tohoto doktora NEDOPORUCUJI!!!

Milý, sympatický a příjemný odborník, objednací termíny vcelku krátké a +- i přesné. Prohlídku udělá bezbolestně a jakoby mimochodem během našeho povídání. Když jsem měla několikrát zdravotní problém, vždy se ho snažil vyřešit co nejúčinněji, pokud selhávala běžná medicína, telefonoval o radu do zlínské nemocnice na konzultaci a vždy nezapomněl člověka povzbudit a potěšit aspoň na duchu a že jsme se vždycky i zasmáli netřeba dodávat, bez toho to u něj prostě nejde, vřele doporučuju.

S panem doktorem jsem přišla do kontaktu na porodnici ve Zlíně,v rámci mého akutního ošetření.Musím říct, že jeho pečlivost a vstřícnost mě mile překvapila.Jsem riziková pacientka a pan doktor se snažil najít nejvíce šetrné a neinvazivní vyřešení mých potíží.
A co se týče jeho chování jako člověka, tak empatie a smysl pro humor mu nejsou cizí.Moc mi pomohl,moc mu tímto děkuji a doporučuji!

Nikdy jsem s ním neměla problém, vždycky mi vysvětlí vše, co se se mnou děje a to k němu chodím už pěknou řádku let. Pokud se někomu zdá, že se k němu chová nekorektně, ať se zamyslí. Lidé jsou jako zrcadlo - jak se chováme my k nim, odráží se velmi rychle zpět :-)). Takže chovám-li se jako póvl, bude se mnou tak jednáno...

ke mě se choval velmi arogantně, jako k nějakému povlu, a to nejednou

Dnes máme svobodnou volbu lékaře.Pokud se paní,která neumí ani text napsat bez chyby opírá o to, že ženy ve Slavičíně či menších vesničkách jsou zvyklé na nevlídné zacházení ze strany vlastních manželů, pravděpodobně vychází od sebe. Nebo-li podle sebe - soudím Tebe. Aby právě její manžel nebyl ten hrubián, který ji ublížil a ona si pak vylévá zlost na prohlídce u gynekologa. Já osobně jsem panu doktorovi velkou dlužnicí. On sice říká, že je rád, že jsem zákeřnou nemoc překonala a v době, kdy se mi zhroutil život- rakovina...aj. - to byl právě on, který mě držel nad vodou a trpělivě snášel moje výlevy a byl vždy po ruce, když jsem potřebovala. Dodnes mi naslouchá a pečlivě přistupuje k mým zdravotním problémům. Zrovna jako sestřičky v jeho ordinaci.Všem děkuji, a Vám milá dámo radím, když se Vám něco nelíbí, sdělte to přímo dotyčnému do oči a třeba zjistíte, že i Vy se můžete mýlit.Psát hanlivý anonym to je neslušné a velmi jednoduché. Příště se podepište.

Dobrý den,
pročítám si taky vaše komentáře, a je to velmi zajímavé, spíš jsem došla na to, že pan doktor je jen člověk, co se týče jeho profese lekáře, mu nemůžu nic vytknout, jedna paní tady píše že v těhotenství k němu přestala chodit, teda nevím proč, ale já mám dvě děti, a nevšimla jsem si, že by v mém těhotenství bylo z doktorovi strany něco neobvyklého, vždy se choval k rodičkám velmi hezky spíš naopak, snažil se, aby celé těhotenství i porod byl bez komplikací.
Cose týče vyholování, je pravda, že je to každého věc, já se také vyholuju a zajímavé je, že mi za ty roky na to nic neřekl, právě naopak,poradil mi co dělat když se při vyholování poraním.
Milé dámy, když chcete někoho soudit, tak si v první řadě zameťte před svojím prahem, a pak házejte špínu na druhé. Jeslti vám není doktor po chuti tak k němu nechoďte, ale laskavě nešiřte kolem něj takové hlouposti. Radši mu to řekněte do očí a nás neotravujte.

Ke mně se nikdy hrubě nechoval, spíš naopak. Při vyšetření je moc ohleduplný. Za sebe ho můžu doporučit. Jediné co mě vždy vadí je plná čekárna. Rozhodně k němu nechodí jen babičky a vesnické nány, jak tu psala některá paní/slečna!