Sam. ord. lékaře spec. - RDG
Palackého 201, Trutnov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Jako doktor výborný diagnostik a velice pečlivý, jako člověk ochotný, vstřícný, sestřička taktéž milá, usměvavá.. takže za mě také doporučuji

Je milý, vše vysvětlí, ochotně a zúčastněně zodpoví dotazy, maximální spokojenost.

Potvrzuji tímto, že pan doktor je velmi pečlivý a pamatuje si i pacienta který není "kulich". Již při mé první návštěvě před několika lety diagnostikoval "závady" které ostatní SONO lékaři nezjistili. Zcela jistě mi tím on a MUDr. Hynek(RIP), který mě k němu donutil jít, zachránili/prodloužili život. Jeden z mála lékařů u kterého bych si rád zaplatil jakkoliv vysoký regulační poplatek a přitom je návšteva jeho suterénní ordinace zadarmo.

Chcete-li žít a přežít - Doporučuji.

Byla jsem u něho poprvé a musim souhlasit. A navíc je to ještě pěkný doktor..:))

Pravděpodobně nejlepší diagnostik sono v regionu.Jde-li o skutečně kvalitní vyšetření, odborní lékaři žádají vyšetření od něho.

Je milý, účastný a chováním celkově vstřícný a uklidňující. Vysvětlí problém a pamatuje si pacienty. 100% spokojenost

Je příjemný, jeho nálezy sedí, prostě profík