Žižkova 268, Semily
Ordinace gynekologa a radiodiagnostiky

X

příjde vám jako milý sympatický doktor? zdání klame, stěr z děložního čípku dělá bez kleští a zrcadel, nitroděložní tělísko zavedl bolestivě, že jsem málem omdlela, a hlavně jinam- museli mi ho v nemocnici laparoskopicky přendavat na správné místo, absolutně zanedbává péči o pacientky a rozhodně nedoporučuji !!! Dokonce mi tvrdil, že cytologie je naproto bez nálezu a v nemocnici mi zjistili, že nález tam je a ne malý!!!!

Tohoto lékaře bych nedoporučila ani mému nepříteli. V mých 21 letech mi řekl, že budu mít rakovinu děložního čípku. Podal to neuvěřitelně arogantním způsobem a ještě mi málem vynadal, když jsem se ho vyděšená zeptala, zda to myslí vážně. Ihned jsem odešla k jinému lékaři. Ten mi sdělil, že absolutně nechápe, jak mi něco takového mohl diagnostikovat. Zjistila jsem, že bradavičku na děložním čípku nezpůsobil ani typ HPV, díky kterému se v budoucnu může rakovina objevit, ale mnohem mírnější typ (který může rakovinu způsobit v jen zcela výjimečných případech). Chápu, že se lékař může splést, ale diagnostikovat vám rakovinu bez jakýchkoli výsledků - jen po běžném vyšetření?? A navíc arogantním způsobem?? To by lékař rozhodně udělat neměl! Mimochodem jsem o něm slyšela spoustu dalších věcí...jako např. že se opil a říkal ostatním chlapům jakou ji kdo má..Nechutné a neprofesionální. Nechápu, že tento člověk ještě ordinuje a že k němu ženy chodí. Doporučuji vyhnout se mu velkým obloukem!

Osobně zatím k panu doktorovi docházím, ovšem s jeho přístupem příliš spokojená nejsem. Přijdu - li s jakýmkoliv problémem, ujistí mě, že ,,je to normální'' a tím to hasne. Po aplikaci vakcíny x rakovině děložního čípku jsem měla velké bolesti a dlouhodobé krvácení.. trvalo 3 týdny, než jsme pana doktora téměř přemluvila k tomu, aby mi nechal udělat test alespoň na zánět, protože v té době jsem již pociťovala silné bolesti v podbříšku. Zánět se potvrdil a byly mi nasazeny antibiotika, poté bylo již vše v pořádku, ale musela jsem si tu diagnózu stanovit sama. Nyní jsem těhotná ve 3. trimestru. Pan doktor si mě zve na prohlídky už od začátku těhotenství velmi pečlivě - poměrně často a pravidelně. Akorát se mě nikdy na nic neptá a když se ho zeptám ohledně těhotenství na něco já - např. co jíst a co nejíst, je mi jen stoze odpovězeno - v tomto případě např odpověd zněla: ,,...víte co, jezte všechno, naši předkové jedli taky všechno..''. Všechny bolístky jsou podle něj naprosto normální. Ano, zatím - chválabohu - všechno opravdu v pořádku je, ale nastane - li jen malá komplikace, problémek, okamžitě mažu k jinému doktorovi!
Příjemné je, že v ordinaci není nikdy nacpáno, opravdu tam žena nemusí strávit celé dopoledne a nová setřička je vstřícná a vždy má slova pochopení a snaží se i poradit. To by ale měl dělat hlavně pan doktor...

Pan doktor je milý, vystupování výborné. Ale to je tak asi všechno. Přijde mi, že více než jeho profese a zdraví pacientek ho zajímají jeho koníčky a profit od farmaceutických reprezentantů. Několikrát už se mi stalo, že když jsem potřebovala pomoc, na dveřích byl vzkaz, že pan doktor dnes vyjímečně neordinuje. Léky vč. antikoncepce předepisuje ty, které sám i v ordinaci prodává, asi ty ze kterých má nějaká procenta. Když jsem chtěla přejít na jinou antikoncepci, tak mi to rozmluvil s tím, že tahle je nejlepší. Přitom jsem po jejím dlouhodobém užívání měla vážné problémy. Takže shrnuto ... připojím se k ostatním pacientkám ... jakmile má člověk problém, je pan doktor zlatý, ale jakmile něco není v pořádku, nedoporučuji.

S panem doktorem mám špatnou zkušenost od porodu mého třetího syna.Byl plánovaný císařský řez,ale pan doktor rozhodl že porodíme přirozeně.Protože se porod nerozbíhal dostala jsem provokačku,po dvou hodinách stále nic,jen synovi začal docházet kyslík a tak jsme spěchali na sál na císaře,bylo to jen tak tak.Jsem ráda že je syn v pořádku,ale nemuselo to tak být.Pan doktor je možná dobrý v ambulanci,ale k porodu už nikdy.

Pan Hassa má skvělý přístup k pacientům...poradí a působí uklidňujícím dojmem :)

Vždy mi poradí a velice rychle pomůže. Provází mě na mé cestě menopauzou se vší zodpovědností a péčí.

Je spolehlivý. Kdyby byly lékaři ve všch ostatních oborech tací, bylo by dobře

vřele doporučuji !!!

Musím se přidat na "stranu" pana doktora, je to člověk,který se snaží najít řešení a o to snad jde. Mám trombózu a tudíž zakázané kdeco, přesto se mi pan doktor snažil vyhovět, poradil, a pomohl. S láskou vzpomínám na MUDr. Tichého a Mudr. Krula z Vrchlabí, kdo je znáte, určitě budete souhlasit, že jsou to velmi seriozní lékaři.

Pana doktora Hassu si velice vážím,je výborný diagnostik a porodník.
Operací zachránil život mojí mámě ,když včas poznal rakovinu vaječníku
a mně odrodil 2 zdravé děti.Líbí se mi , že je úpřimný a říká vše
na rovinu.Nechápu ,proč ho tyto 2 " dámy " hodnotí negativně ,jen proto,
že byl úpřimný a nehrál si na moralistu.Vždytˇ to jeho doporučení realizuje
spousta žen, jsou snad špatné , když chtějí mít zdravé dítě a vědět od koho ?
Samy píšou , že jim řekl o všech možnostech.Zvláštˇ paní Markéta mi připadá
jako zapšklá státní úřednice. Jarmila , Ml.Boleslav