Národních hrdinů 183, Pardubice
Gastromedic s.r.o.

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Je mi 17 let a střevní problémy mám od listopadu 2015. Můj praktický lékař mně pořád zkoušel dávat nějaké léky a žádné nepomáhaly. Pak mně dal dvoje ATB na zánět močového měchýře a bylo to tu. Strašné střevní problémy a o týden později jsem byla hospitalizována. Objednali mě z nemocnice na kolonoskopii. Strašně jsem se bála pár dnů před vyšetřením. Nastal den D, ležela jsem v ordinaci na lůžku a čekala jsem na moji smrt. Přišel pan doktor a byl velmi milý a zdvořilý. Překvapilo mě, že mě podal ruku. To se mně ještě nestalo. V ordinaci byla pozitivní atmosféra. Sestra mně píchla oblbovací injekci a probudila jsem se za 40 minut na dospávacím lůžku. Nic mě nebolelo, nafouklá jsem nebyla. Byla mně diagnostikována ulcerózní kolitida v celém tl.střevě. Celkově toto vyšetření hodnotím skvěle provedené! Jsem velký strašpytel, ale teď se už vím, že se nemám čeho. Pan doktor Fabián je opravdu profík a jsem ráda, že mohu být jeho stálá pacientka. Konečně se nasadila léčba, po které se cítím lépe!

Z me zkusenosti si po lidske strance tento clovek rad hraje na duleziteho, pacient menuze mit vlastni nazor a ktery si leci ego ustedrovanim dobrych rad a ponizujicim jednani vuci pacientum. PO odborne strance nemohu hodnotit neb nebyl mym osetrujicim lekarem a ustedrenymi chytrostmi zatim nikterak neprispel k reseni ci zlepseni mych problemu, ba naopak. Celkove me zarizeni tentokrat zklamalo a lituji, ze jsem dala na doporuceni, a nazory ze na takove lidi narazim vsude, kvalita a cistota zarizeni sla za posledni roky velmi dolu.

pan doktor je odborník na svém místě. Zajímá se o problém, nepodceňuje význam správné diagnozy a klade důraz i na následující léčbu, která je tak díky němu alespon v ramci moznosti te ktere choroby uspesna. Gastroenteorologická vyšetření nepatří k těm nejpříjemnějším, ale i tady jsem se setkala jen se vstřícným přístupem a snahou o co největší minimalizaci nepříjemných pocitů mě jako pacienta. Tohoto lékaře bych ráda doporučila všem, kteří jsou na jiných pracovištích nespokojení, at uz s přístupem personálu nebo s léčbou, která jim nepomáhá od potíží. V mém případě pan doktor diagnostikoval chorobu, kterou před ním x lékařů přehlédlo a ukončil tak roky trvající trápení.

Dnes jsem u pana doktora podstoupila gastroskopii. Bála jsem se, ale vůbec ten strach nestál za to. Vyšetření proběhlo tak rychle, že jsem nechtěla věřit, že už to mám za sebou. Po vyšetření jsem úplně v pohodě a o nějaké bolesti v krku vůbec nemůže být řeč. Pan doktor je moc příjemný, všechno mi ochotně vysvětlil. I sestřičkám patří mé poděkování.

Výborný lékař, důsledný specialista! Jsem šťastná, že jsem se dostala právě do jeho ordinace. Odborník na svém místě! Hana S.

Velice milý,ochotný,vše zařídil,byla jsem naprosto spokojená.Věnoval se mi,vše vysvětlil.Žádná arogance nebyla.Sestra taktéž velice milá ,ochotná,usměvavá....Doporučuji,kdo není spokojen ať zkusí vyšetření jinde a uvidí.

Určitě souhlasím s tím, že pan doktor je velmi dobrý doktor.Vše dukladně vysvětlí, určitě neodbývá a nějak jsem si nestačila všimnout, že by byl arogantní.Podstoupila jsem zde kolonoskopii a po hodně nepříjemných zkušenostech v jiné ordinaci u jiného pana doktora v Pardubicích mužu říct, že ačkoli jem se toho strašně moc bála, vyšetření byylo naprosto v pohodě, celý pruběh jsem sledovala na monitoru a i vše poslouchala.Žádné nepříjemné bolesti v pruběhu vyšetřování ani po.Jsem velice spokojená.Mirka

No, já jsem byla spokojená, vzhledem k tomu, co jsem zažila v jiných ordinacích...
Určitě jsem si nepřišla přehlížená, ani podceňovaná, doktor mi vše vysvětlil na rovinu, nastavil mi léčbu a teď čekám, jak se to vyvine dál...
Středisko mají nové, vše moderně vybavené, a setra byla příjemná.
Poslala bych nespokojence jinam, možná se budou rychle a rádi vracet, vím, o čem mluvím!
Ať si názor udělá každý sám, já za sebe doporučuji.

Také mám pocit, že kladná hodnocení na tohoto lékaře neodpovídají tomu co jsem u něj v ordinaci zažil. Sdílím pocit, že je arogantní a pacienta přehlíží. Napíše přášky a rychle nashledanou!

Ť

Připadá mi arogantní,pacient je dle něj asi nezodpovědný blbec,který ničemu nerozumí.Ale ještě nemám ten správný názor,určitě ještě připíšu