Jiří Fabián, gastroenterolog Pardubice

MUDr. Jiří Fabián

Gastroenterolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Národních hrdinů 183, Pardubice
Gastromedic s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Umístění: Gastromedic s.r.o. Jiný

Naprosto perfektní profesionální přístup, skvělé vystupování. Pan doktor vše vysvětlil. Během výkonu přátelská atmosféra. Pan doktor má mnohaletou praxi v oboru. Z obávaného výkonu bylo nakonec pohodové vyšetření. Opravdu bez obav.


P
Umístění: Gastromedic s.r.o. Jiný

Gastromedic jsem navštívil zhruba před měsícem, kdy jsem zde byl na gastro i kolonoskopii. Jako výhodu vnímám moderní ordinaci a p. doktora, jako velkého odborníka. Obě vyšetření byla sice nepříjemná, ale po injekci bez bolestná. Negativa jsou pak dlouhé čekání před výkonem (vyhladověný a vyžízněný člověk čeká více hodinu od času objednání v čekárně, následně ještě 10 minut svlečený na lůžku v prázdné místnosti), absolutně nedostatečná komunikace sester (před vyšetřením pár krátkých vět, od některých arogance a naprosto žalostná komunikace po telefonu, kdy se člověk 3 dny (!) od jejich vyhodnocení nedozví jejich výsledky a opakovaně je odbývaný stylem "p.doktor dokončí pacienta a zavolá" či "my napíšeme lísteček a p. doktor určitě bude volat". Tým sester zde (až na světlou výjimku, za kterou děkuji) je neprofesionální a arogantní.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Gastromedic s.r.o. Jiný

Byl jsem v Gastromedic s.r.o. u MUDr. Fabiána po 10 letech na vyšetření a bohužel opět se mi potvrdilo, proč jsem v mezidobí raději chodil (a nadále budu) jinam. Pozitivem jsou moderní prostory, bezbolestný průběh vyšetření i detailně a snad s profesionálním zájmem zpracovaná zpráva, prostě dobře řemeslně odvedená práce.
Negativem je ale přístup k pacientovi. Pokud Vám nevadí, že se z jakkoli respektované osobnosti zde stanete pouhým „pacošem“, který má právo pouze naslouchat doktorovým proslovům a nevnášet tam své názory, pochyby, či obavy, ke kterým zde pouze dostanete arogantní poznámky, že když vstoupíte nechají vás 40 minut ležet napůl odhaleného na zákrokovém lůžku než se dostaví lékař a to bez jakéhokoli vysvětlení či následné omluvy a že když si konečně venku přečtete právu z vyšetření (protože jste si nevzali brýle) a vrátíte se k doktorovi jen pro informaci o kontaktu k následný krokům ze zprávy, tak jste aniž byste měli šanci říci o co se jedná s komentářem "VEN" vyhozeni, pak tady pravděpodobně dostanete žádanou a kvalitní řemeslnou práci.
Pokud ale očekáváte slušné, empatické a kultivované jednání, kde si budete připadat jako respektovaný klient, abyste si mohl pak nadále vážit pana doktora, běžte raději jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Je mi 17 let a střevní problémy mám od listopadu 2015. Můj praktický lékař mně pořád zkoušel dávat nějaké léky a žádné nepomáhaly. Pak mně dal dvoje ATB na zánět močového měchýře a bylo to tu. Strašné střevní problémy a o týden později jsem byla hospitalizována. Objednali mě z nemocnice na kolonoskopii. Strašně jsem se bála pár dnů před vyšetřením. Nastal den D, ležela jsem v ordinaci na lůžku a čekala jsem na moji smrt. Přišel pan doktor a byl velmi milý a zdvořilý. Překvapilo mě, že mě podal ruku. To se mně ještě nestalo. V ordinaci byla pozitivní atmosféra. Sestra mně píchla oblbovací injekci a probudila jsem se za 40 minut na dospávacím lůžku. Nic mě nebolelo, nafouklá jsem nebyla. Byla mně diagnostikována ulcerózní kolitida v celém tl.střevě. Celkově toto vyšetření hodnotím skvěle provedené! Jsem velký strašpytel, ale teď se už vím, že se nemám čeho. Pan doktor Fabián je opravdu profík a jsem ráda, že mohu být jeho stálá pacientka. Konečně se nasadila léčba, po které se cítím lépe!


L
Ověřeny pacient

Z me zkusenosti si po lidske strance tento clovek rad hraje na duleziteho, pacient menuze mit vlastni nazor a ktery si leci ego ustedrovanim dobrych rad a ponizujicim jednani vuci pacientum. PO odborne strance nemohu hodnotit neb nebyl mym osetrujicim lekarem a ustedrenymi chytrostmi zatim nikterak neprispel k reseni ci zlepseni mych problemu, ba naopak. Celkove me zarizeni tentokrat zklamalo a lituji, ze jsem dala na doporuceni, a nazory ze na takove lidi narazim vsude, kvalita a cistota zarizeni sla za posledni roky velmi dolu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

pan doktor je odborník na svém místě. Zajímá se o problém, nepodceňuje význam správné diagnozy a klade důraz i na následující léčbu, která je tak díky němu alespon v ramci moznosti te ktere choroby uspesna. Gastroenteorologická vyšetření nepatří k těm nejpříjemnějším, ale i tady jsem se setkala jen se vstřícným přístupem a snahou o co největší minimalizaci nepříjemných pocitů mě jako pacienta. Tohoto lékaře bych ráda doporučila všem, kteří jsou na jiných pracovištích nespokojení, at uz s přístupem personálu nebo s léčbou, která jim nepomáhá od potíží. V mém případě pan doktor diagnostikoval chorobu, kterou před ním x lékařů přehlédlo a ukončil tak roky trvající trápení.


M
Ověřeny pacient

Dnes jsem u pana doktora podstoupila gastroskopii. Bála jsem se, ale vůbec ten strach nestál za to. Vyšetření proběhlo tak rychle, že jsem nechtěla věřit, že už to mám za sebou. Po vyšetření jsem úplně v pohodě a o nějaké bolesti v krku vůbec nemůže být řeč. Pan doktor je moc příjemný, všechno mi ochotně vysvětlil. I sestřičkám patří mé poděkování.


Výborný lékař, důsledný specialista! Jsem šťastná, že jsem se dostala právě do jeho ordinace. Odborník na svém místě! Hana S.


Velice milý,ochotný,vše zařídil,byla jsem naprosto spokojená.Věnoval se mi,vše vysvětlil.Žádná arogance nebyla.Sestra taktéž velice milá ,ochotná,usměvavá....Doporučuji,kdo není spokojen ať zkusí vyšetření jinde a uvidí.


Ověřeny pacient

Určitě souhlasím s tím, že pan doktor je velmi dobrý doktor.Vše dukladně vysvětlí, určitě neodbývá a nějak jsem si nestačila všimnout, že by byl arogantní.Podstoupila jsem zde kolonoskopii a po hodně nepříjemných zkušenostech v jiné ordinaci u jiného pana doktora v Pardubicích mužu říct, že ačkoli jem se toho strašně moc bála, vyšetření byylo naprosto v pohodě, celý pruběh jsem sledovala na monitoru a i vše poslouchala.Žádné nepříjemné bolesti v pruběhu vyšetřování ani po.Jsem velice spokojená.Mirka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti