MUDr. Jiří Doležal se pro specializaci na gynekologii a léčbu neplodnosti rozhodl již během studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králov...

• Endometrióza

• reprodukční medicína

Filmy

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Jiný

Máme díky Arletě dvě krasné děti, do smrti budeme vděční Pan doktor je špičkou ve svém oboru, skvělý diagnostik, léčba vždy přesně na míru, neexistuje problém, na který by nenašel řešení. Všechna čest a doporučuji všem, co mají potíže s početím. Z jedné věci jsem ale byla ke konci trochu zklamaná. Jezdila jsem tam intenzivně posledních šest let. A za ty roky se někam vytratila taková ta,,rodinná" atmosféra a ubylo času pro každého zvlášť.. Škoda. Ale i tak dávám pět hvězdiček. Jsou nejlepší z nejlepších.

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Jiný

Mohu jedině doporučit, na IVF jsem byla dvakrát a neúspěšně v Sanusu.
Známou lékařkou mi byla doporučena Arleta, pan doktor okamžitě dělal vyšetření a zjistil důvody proč jsem před tím neotehotněla. Jsem po úspěšném transferu a neskutečně vděčná panu doktorovi že i já snad konečně budu mít miminko.

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. problém s početím

MUDr.Jiří Doležal je milý a empatický lékař, gentleman. Hned při první návštěvě jsem věděla, že jsme na správném místě a že nám pomohou. Díky panu Doležalovi máme po mnoha jiných špatných zkušenostech s IVF centry krásnou holčičku. Děkujeme Vám. A všem co váhají, doporučuji ARLETU!!!

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Endometrioza a neplodnost

Naprostá spokojenost. Pan MUDr. Doležal je profesionál na správném místě. V mém případě to byl opravdový zázrak. Z IVF hned na poprvé máme krásného chlapečka a jsme konečně šťastný . Po pěti letech snahy o miminko a neustále se tvořícími cistami s hrozbou že příjdu nakonec o vaječníky jsem neváhala s návštěvou Arlety. Příjemný personál????.O MUDr. Doležalovi jsem se dozvěděla od své sestřenice které také pomohl. Velké díky i personálu????

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o.

Diky panu doktorovi mame nadhernou dceru, ktere bychom se bez ivf nikdy nedockali. Takze nemuzu hodnotit jinak nez kladne. Ocenuji skvelou peci a osobni pristup celeho tymu, vcetne sestricek. Dekujeme.

Je mi líto, že musím být černým koněm negativních komentářů, ale bohužel i tak to chodí.
I přesto, že jsem na Arletu zpočátku nedala dopustit, dojem mi bohužel postupem času zkazil sám pan doktor svým přístupem. Nepatřila jsem mezi pacientky přicházejíc s problémy spojenými s početím, ale přicházela jsem s vidinou kvalitní gynekologické péče pro stále se prohlubující obtíže. Vzhledem k tomu, že jsem se dostala do rukou jiného odborníka, už teď vím, že pan doktor bohužel - v mém případě (nechci nic zobecňovat) - možná zanedbal, možná z nejistých důvodu dokola odkládal podstatnou věc, která mohla dostát velikých nepříjemností pro mě samou a podstatně ohrožovala moje případné těhotenství.
Mluvím ale "jen" z pozice pacientky běžné gynekologie, a stran té určitě doporučuji jiné pracoviště. Co se týče asistované reprodukce, nemohu hodnotit.

Za panem doktorem Doležalem jsme dojížděli z Prahy a vůbec toho času na cestě nelitujeme. Jednání celého kolektivu bylo naprosto profesionální a přitom lidské a příjemné. Člověk neměl pocit , že je jen číslo do statistiky, ale že je v danou chvíli ten nejdůležitější na světě -:)). Sice se nám to nepodařilo napoprvé, ale podařilo se. Máme nádherného syna. Všem moc děkujeme, udělali jste nás nejšťastnějšími na světě. Můžu a také budu, pana doktora jen doporučovat.
S.K.

Máme velmi dobré zkušenosti s přístupem pana dr. Doležala ale i s přístupem celého týmu Arlety. Kladně hodnotíme i prostředí. Sestřičky jsou milé, nechybí empatie. Můžeme doporučit všem, kteří usilují o potomka.

Vynikajici odbornik !

Tak před rokem jsem Arletu chválila z plných sil a dnes mě trošku zklamal přístup. Čekáme druhé dítě a dnes v klasické poradně aniž by mě někdo dopředu upozornil že budu platit, my byla provedena biometrie a cerviometrie a poté po mě požadovali částku na zaplacení (v internetovém ceníku žádná platba není uvedena). Docela jsem koukala jak puk, protože do teď po mě nikdy nic nechtěli ani v 1.těhotenství. Samozřejmě jsem zaplatila, ale příště by tedy stálo za to, dopředu člověka upozornit, co mu budou provádět a že je to placený úkon, zda s tím souhlasí. Nemyslím si že by v 26tt bylo důležité měřit čípek utz. Takže asi tak. Navíc čekačka hodinu a třičtvrtě už potřetí za sebou je taky maličko nevkusná :-( Bohužel se tam přístup lidiček nějak pohoršil. Mrzí mě to :-(

• Endometrióza
  • Menstruační poruchy