MUDr. Jiří Doležal

Gynekolog Více

Kostelec nad Orlicí 1 adresa

ARLETA IVF, s.r.o.

MUDr. Jiří Doležal se pro specializaci na gynekologii a léčbu neplodnosti rozhodl již během studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králov...

• gynekologie a porodnictví
  • reprodukční medicína

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Pomoc s otěhotněním

Naše zkušenost byla taková že po dvou mimoděložních těhotenství jsem přišla o oba vejcovody. Proto bylo pro nás jediná možnost umělé oplodnění. Na doporučení jsme jeli do kliniky reprodukční medicíny Arleta (nikde jinde jsme nebyli). Protože důvod nemožnosti oplodnění byl jasný byla naše léčba rychlá. Veškerý personál se o nás velice aktivně a ochotně staral, vždy to byla příjemná návštěva. Myslíme si, že lépe už to snad nejde. Pan doktor zřejmě ví co dělá, proto naše léčba byla úspěšná na druhý pokus. Po naší zkušenosti bychom nešli jinam. Z celého srdce děkujeme, Noskovi.

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Pomoc s otěhotněním

Na Arletu jsme dostali doporučení a i z Prahy sem skoro rok jezdili. Cesta dlouhá, ale se zdárným výsledkem. Pan doktor vždy vše vysvětlil, vyšetření bez problémů, a i s velkým rizikem OHSS jsem ho zvládla za 3 dny sama doma s tím, že vajíček bylo i přes utlumenou stimulaci dost. Takže pana doktora mohu s klidným srdcem doporučit :)

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Konzultace neplodných párů.

Díky panu doktorovi jsme přišli na důvod mých několika stálých zamlklých potratů. Přístup pana doktora, na rozdíl od některých IVF center, byl profesionální a na první dobrou se snažil najít problém a nechtěl hned peníze. Neměnila bych a cesta dlouhá dvě hodiny se vždy vyplatila. Ochota celého personálu, vše vysvětlit, empatie a vcítění do pacientky jenom plus.

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Pomoc při samovolných potratech

Pan doktor o me prestal jevit zajem po tom co jsem rekla, ze umele oplodneni nechci, chci jen vedet duvod, proc jsem nekolikrat potratila. Do umeleho oplodneni me dost nutil, ze uz nemam moc casu, ze kdyz nechci ja, tak chce slyset nazor manzela…. Rekl mi, ze mam urcite zvysenou fci stitnice( ujistovala jsem ho, ze ne- coz potvrdil pozdeji i krevni test). Do zpravy napsal ze jsem obezni( 166cm, 70 kg) a ze mam syndrom polycystických ovarii ( to bych nemela prece ovulaci! Pritom jsem byla 5x tehotna) …rekl, ze doporucuje podstoupit Hysteroskopii, ale ze se za to plati, uz nerekl. To jsem si precetla az doma..

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Jiný

Máme díky Arletě dvě krasné děti, do smrti budeme vděční Pan doktor je špičkou ve svém oboru, skvělý diagnostik, léčba vždy přesně na míru, neexistuje problém, na který by nenašel řešení. Všechna čest a doporučuji všem, co mají potíže s početím. Z jedné věci jsem ale byla ke konci trochu zklamaná. Jezdila jsem tam intenzivně posledních šest let. A za ty roky se někam vytratila taková ta,,rodinná" atmosféra a ubylo času pro každého zvlášť.. Škoda. Ale i tak dávám pět hvězdiček. Jsou nejlepší z nejlepších.

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Jiný

Mohu jedině doporučit, na IVF jsem byla dvakrát a neúspěšně v Sanusu.
Známou lékařkou mi byla doporučena Arleta, pan doktor okamžitě dělal vyšetření a zjistil důvody proč jsem před tím neotehotněla. Jsem po úspěšném transferu a neskutečně vděčná panu doktorovi že i já snad konečně budu mít miminko.

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. problém s početím

MUDr.Jiří Doležal je milý a empatický lékař, gentleman. Hned při první návštěvě jsem věděla, že jsme na správném místě a že nám pomohou. Díky panu Doležalovi máme po mnoha jiných špatných zkušenostech s IVF centry krásnou holčičku. Děkujeme Vám. A všem co váhají, doporučuji ARLETU!!!

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. Endometrioza a neplodnost

Naprostá spokojenost. Pan MUDr. Doležal je profesionál na správném místě. V mém případě to byl opravdový zázrak. Z IVF hned na poprvé máme krásného chlapečka a jsme konečně šťastný . Po pěti letech snahy o miminko a neustále se tvořícími cistami s hrozbou že příjdu nakonec o vaječníky jsem neváhala s návštěvou Arlety. Příjemný personál????.O MUDr. Doležalovi jsem se dozvěděla od své sestřenice které také pomohl. Velké díky i personálu????

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o.

Diky panu doktorovi mame nadhernou dceru, ktere bychom se bez ivf nikdy nedockali. Takze nemuzu hodnotit jinak nez kladne. Ocenuji skvelou peci a osobni pristup celeho tymu, vcetne sestricek. Dekujeme.

Je mi líto, že musím být černým koněm negativních komentářů, ale bohužel i tak to chodí.
I přesto, že jsem na Arletu zpočátku nedala dopustit, dojem mi bohužel postupem času zkazil sám pan doktor svým přístupem. Nepatřila jsem mezi pacientky přicházejíc s problémy spojenými s početím, ale přicházela jsem s vidinou kvalitní gynekologické péče pro stále se prohlubující obtíže. Vzhledem k tomu, že jsem se dostala do rukou jiného odborníka, už teď vím, že pan doktor bohužel - v mém případě (nechci nic zobecňovat) - možná zanedbal, možná z nejistých důvodu dokola odkládal podstatnou věc, která mohla dostát velikých nepříjemností pro mě samou a podstatně ohrožovala moje případné těhotenství.
Mluvím ale "jen" z pozice pacientky běžné gynekologie, a stran té určitě doporučuji jiné pracoviště. Co se týče asistované reprodukce, nemohu hodnotit.