Komenského 702, Kostelec nad Orlicí
ARLETA IVF, s.r.o. - gynekologie

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. - gynekologie problém s početím

MUDr.Jiří Doležal je milý a empatický lékař, gentleman. Hned při první návštěvě jsem věděla, že jsme na správném místě a že nám pomohou. Díky panu Doležalovi máme po mnoha jiných špatných zkušenostech s IVF centry krásnou holčičku. Děkujeme Vám. A všem co váhají, doporučuji ARLETU!!!

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. - gynekologie Endometrioza a neplodnost

Naprostá spokojenost. Pan MUDr. Doležal je profesionál na správném místě. V mém případě to byl opravdový zázrak. Z IVF hned na poprvé máme krásného chlapečka a jsme konečně šťastný . Po pěti letech snahy o miminko a neustále se tvořícími cistami s hrozbou že příjdu nakonec o vaječníky jsem neváhala s návštěvou Arlety. Příjemný personál????.O MUDr. Doležalovi jsem se dozvěděla od své sestřenice které také pomohl. Velké díky i personálu????

Umístění: ARLETA IVF, s.r.o. - gynekologie

Diky panu doktorovi mame nadhernou dceru, ktere bychom se bez ivf nikdy nedockali. Takze nemuzu hodnotit jinak nez kladne. Ocenuji skvelou peci a osobni pristup celeho tymu, vcetne sestricek. Dekujeme.

Je mi líto, že musím být černým koněm negativních komentářů, ale bohužel i tak to chodí.
I přesto, že jsem na Arletu zpočátku nedala dopustit, dojem mi bohužel postupem času zkazil sám pan doktor svým přístupem. Nepatřila jsem mezi pacientky přicházejíc s problémy spojenými s početím, ale přicházela jsem s vidinou kvalitní gynekologické péče pro stále se prohlubující obtíže. Vzhledem k tomu, že jsem se dostala do rukou jiného odborníka, už teď vím, že pan doktor bohužel - v mém případě (nechci nic zobecňovat) - možná zanedbal, možná z nejistých důvodu dokola odkládal podstatnou věc, která mohla dostát velikých nepříjemností pro mě samou a podstatně ohrožovala moje případné těhotenství.
Mluvím ale "jen" z pozice pacientky běžné gynekologie, a stran té určitě doporučuji jiné pracoviště. Co se týče asistované reprodukce, nemohu hodnotit.

Za panem doktorem Doležalem jsme dojížděli z Prahy a vůbec toho času na cestě nelitujeme. Jednání celého kolektivu bylo naprosto profesionální a přitom lidské a příjemné. Člověk neměl pocit , že je jen číslo do statistiky, ale že je v danou chvíli ten nejdůležitější na světě -:)). Sice se nám to nepodařilo napoprvé, ale podařilo se. Máme nádherného syna. Všem moc děkujeme, udělali jste nás nejšťastnějšími na světě. Můžu a také budu, pana doktora jen doporučovat.
S.K.

Máme velmi dobré zkušenosti s přístupem pana dr. Doležala ale i s přístupem celého týmu Arlety. Kladně hodnotíme i prostředí. Sestřičky jsou milé, nechybí empatie. Můžeme doporučit všem, kteří usilují o potomka.

Vynikajici odbornik !

Tak před rokem jsem Arletu chválila z plných sil a dnes mě trošku zklamal přístup. Čekáme druhé dítě a dnes v klasické poradně aniž by mě někdo dopředu upozornil že budu platit, my byla provedena biometrie a cerviometrie a poté po mě požadovali částku na zaplacení (v internetovém ceníku žádná platba není uvedena). Docela jsem koukala jak puk, protože do teď po mě nikdy nic nechtěli ani v 1.těhotenství. Samozřejmě jsem zaplatila, ale příště by tedy stálo za to, dopředu člověka upozornit, co mu budou provádět a že je to placený úkon, zda s tím souhlasí. Nemyslím si že by v 26tt bylo důležité měřit čípek utz. Takže asi tak. Navíc čekačka hodinu a třičtvrtě už potřetí za sebou je taky maličko nevkusná :-( Bohužel se tam přístup lidiček nějak pohoršil. Mrzí mě to :-(

Pan doktor je opravdu kapacita ve svém oboru. Jen je škoda, že při komplikovanějších případech jako jsme byli my, nejřív strká hlavu do písku a řeší to až až ... no, prostě chlap :o))) Představovala bych si trochu vstřícnější a lidštější přístup při oznamování špatných zpráv. Co se týká společnosti, že jde asi ke dnu ... nevím, ale podle chování pana doktora zřejmě ano, protože když mu oznámíte, že peníze došly a musíte chvíli počkat než zas nějaký budou, začne se k vám chovat jako k řeznickýmu psovi ... pane doktore, příště ne tak okatě, většinou to lidi odradí k další návštěvě, nám to s manželem trvalo 2 roky, než jsme byli schopni se po tomto výstupu k Vám vrátit (peníze byly naspořené daleko dříve) a to jen proto, že jsme u vás měli naše malé "zmrzlíky". Jinak nevím, zda bychom vůbec našli dost sil k další návštěvě.
Když si zvyknete brát jeho "hloupé" řeči s rezervou, je to velmi dobrý a pečlivý doktor. Po druhém IVF jsme o prcka v 7. týdnu přišli(bohužel jsme věděli proč díky tomu kde pracuji ne díky panu doktorovi) a při následujícím těhotenství, kde jsme zkoušeli, jestli jeho sourozenci s námi chtějí být nebo taky ne, nám poskytoval více než nadstandartní péči ... aspoň mě to tak přišlo, kontrola 1x - 2x týdně až do konce 3. měsíce. Sice 14 prášků každé ráno při ranních nevolnostech je značně namáhavý úkol, ale co by člověk nevydržel.:o))) Původně se chytla dvojčátka a díky jeho přepečlivosti, nám aspoň jedno zbylo, ačkoliv to bylo opět značně nahnuté.
Teď končíme 2. trimestr a prcek se má velmi k světu. Děkujeme.
Když ještě v rychlosti zhodnotím personál ... více takových lidí a svět by byl dokonalý ... nejvíc chválím výběr prvního kontaktu s okolím ... slečna Bednářová je opravdu na svém místě
Andrea, Jirka a "Krevetka"

Díky panu doktorovi který je opravdu špička ve svém oboru a celému týmu v Arletě jsem nyní v očekávání a velice za to děkuji.Jsou na tom páry mnohem hůře než jsem byla já s manželem ale myslím že i jim dokáže pomoci.Proto tohoto lékaře doporučuji kde mohu nemám v tomto oboru zkušenosti s nikým jiným ale podle toho co jsem slyšela si myslím že je opravdu jeden z tech nejlepších co se tohoto oboru týče.Na Arletě se mi také moc líbí přátelská až rodinná atmosféra a moc ráda jsem je navštěvovala.Člověk musí počítat s tím že to něco stojí ale za výsledek to pak stojí ;-) takže pokud někdo uvažuje o návštěvě takovéhoto zařízení tak zkuste nejprve Arletu a pak to zkuste jinde ;-) Ještě jednou mnohokrát děkuji a s radostí budu doporučovat dál