Jiří Čapovec, terapeut Karviná

Jiří Čapovec

Terapeut, Kouč Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Jiří Čapovec - duševní zdraví

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Cesta relaxace

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory...

• Deprese
  • Emoční poruchy
  • Vztahová krize

• psychiatrie
  • psychoterapie
  • psychoanalýza
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 3 000 kč

od 3 000 kč

od 4 000 kč

od 800 kč

od 4 000 kč

Umístění: Cesta relaxace Jiný

Jirka mi opravdu pomohl zbavit se ADHD a dalším psychických problémů. Musím říct, že celostní přístup, který praktikuje a založil u nás v Česku je naprostý fenomén. Prošel jsem už mnoha psychology, psychiatry, psychoterapeuty a dalšími odborníky, ale nikdo mi neukázal hloubku mého problému, natož mi ukázat cestu, jak se jich zbavit. Jirka mi ukázal, že s celostním přístupem lze vyřešit vše. Odvádí skvělou práci a jako zakladatel celostního přístupu v Česku inovuje možnosti léčby v oblasti duševního zdraví, což je naprosto úžasné a věřím, že časem bude čím dál více psychologů a psychiatrů využívat jeho postupů, které skutečně fungují.

Umístění: Jiří Čapovec - duševní zdraví psychologické poradenství

Mohu jedině doporučit, jelikož nikdo mi nepomohl vyřešit mé problémy, ale Jirka mě nejen vyslechl, ale hlavně mi ukázal cestu, jak zase žít život s radostí. Život s OCD je těžký, ale díky celostnímu přístupu už mohu žít naplno a plně prožívat vše, co jsem dlouhé roky nemohla. Mockrát děkuji za odbornou pomoc, která bylo pro mě šitá na míru.

Umístění: jiné místo Jiný

Dlouho se mi nedařilo zhubnout. Nakonec jsem našla způsob, který mi nejen funguje, ale také vyhovuje a to naprosto perfektně. Za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg a to není ani zdaleka vše. Děkuji za vše.

Umístění: Jiří Čapovec - duševní zdraví Konzultace online

Velmi přínosná spolupráce, která mi pomohla bezpečným způsobem k vysazení antidepresiv a léčbě deprese a úzkosti.

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemné jednání na úrovní. Jirka se opravdu vyzná a dokázal mi poradit s problémy jednoduchými technikami, které mají okamžitě výsledky a toho si cením. Jde rovnou k jadru věci a předal mi mnoho užitečného. Jeho terapie a koučink je naprosto skvělý způsob pro řešení psychických problémů.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den co delat když mám špatný psychický stav?

Zdravím, záleží jak moc je Váš špatný psychický stav vážný. Pokud Vás tento špatný psychický stav omezuje v osobním, rodinném (vztahovém), pracovním (studentském) životě, tak je na místě vyhledat odbornou pomoc. Pokud to nijak nezasahuje do těchto oblasti a zvládáte fungovat, tak Vám může pomoct pravidelná meditace, dechové metody (metoda 4-7-8, Brániční dýchání, Wim Hofova metoda), každodenní procházky v přírodě, zaměřit se na dostatek kvalitního spánku, kvalitní rostlinná strava, dostatek pohybu a dopřát si dostatek kvalitního odpočinku a času pro sebe a to každý den.

Jiří Čapovec

• Deprese