Adresy

• Ambulance ženského lékaře a sexuologa

Sovova 7
    61600 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• I

K panu doktorovi jsem chodila několik let, zpočátku jsem byla spokojená, postupně ale začala čím dál častěji být řeč o penězích a jakýchsi registračních poplatcích a "nadstandardech". Některé jeho poznámky, otázky a způsob komunikace při vyšetření byly až příliš osobní a byly mi nepříjemné (např. opakované poznámky, že pan doktor závidí mému manželovi, při preventivním vyšetření prsů). Odešla jsem od něj poté, co mě na začátku těhotenství chtěl poslat na revizi dělohy jen proto, že na ultrazvuku ještě neviděl tlukoucí srdíčko (těhotenství skončilo narozením zdravé dcery v termínu). Tohoto lékaře rozhodně velmi nedoporučuji, alespoň jako gynekologa.

• Ze začátku dobrá spolupráce. Po čase mě na půl.roční prohlídce ani nevyšetřil, jen se zeptal, zda "něco". Jaké bylo překvapení na portálu pojišťovny, kde jsem se dočetl, že si za svých 5min se mnou naúčtoval cca 1300,- u pojišťovny. Když jsem mu to napsal, zda mu to není blbé, že mi žádnou prohlídku ani další věci, které uvedl v popisu, nedělal, vše popřel a napsal, že mi prohlídku dělal. Chtěl jsem danou věc řešit přes revizního lékaře, ale je to boj s větrnými mlýny a čas radši investuji do lepších věcí než mravnění. Takže možná je pan doktor odborností dobrý, ale lidsky u mě klesl hluboko... Nemluvě o chuti předepisovat na všechno jeden druh tabletky, který má nejspíš též dobře provizně ohodnocen.

• Tohoto pána především zajímá, jak vybrat od člověka ve svízelné situaci peníze- kolem peněz se točí vše hned od příchodu do čekárny. Místo snahy zjistit příčinu problému situaci vyhodnotil tak, že chtěl předepsat erekční tabletku s tím, že to určitě pomůže... To je totiž nejjednodušší. Mně tedy nepomohl (až se z toho vzpamatuji, tak půjdu jinam) a ostatním jej vřele nedoporučuji.

• Bohužel se musím připojit k záporným hodnocením: připadala jsem si v ordinaci vždy jako v pohádce "oslíčku, otřes se" - v pozici toho osla. Ač jsem tam přišla bez problémů, jenom jsem se po přestěhování do Brna potřebovala nechat 1x ročně preventivně prohlédnout, pan doktor dokázal najít problém vždy, vždy za nějakou úplatu a při každé návštěvě jsem byla objednána na další termín. Po přeregistraci k jiné lékařce jsem opět zcela zdravá :-).

• Doktor, který mi dokázal opravdu pomoci. Doporučuji všem! Příjemný personál, příjemné prostředí a hlavně soukromí a rychlé řešení. Ladislav K.

• Velmi dobrý lékař a vynikající sexuolog. Mohu jen doporučit. Naprosté sokromí, vstřícnost a pochopení. Úspěšná léčba. Moc děkuji. František L.

• Konečně odborník, který má zájem opravdu pomoci a taky to umí! Doporučen mi byl jako uznávaný odborník, ale je i příjemný a vsttřícný a hlavně mi pomohl. Doporučuji všem. Milan N. Olomouc

• Pana doktora si velmi vážíme a jsme mu vděčni za jeho příkladnou péči a úspěšnou léčbu. Ceníme si jeho i sestřičky za příkladný lidský přístup a snahu vcítit se do pocitů pacienta a hlavě za jejich schopnost situace úspěšně řešit. Moc děkujrme. Jana a František Roháčkovi.

• Taky tento pan doktor brzy příjde o lycenci, ty pozitivní komentáře si sem vkládá sám a jeho přístup je opravdu skvělý, něco ve smyslu odevzdejte mi peníze a rovnou můžete odejít.
    Bouhžel ale neví, že přítelem/kyní nějakého jeho pacienta může být člověk který ho může zničit a o vše připravit.
    PS: Děkujeme Vám Vážený Pane doktore za Vaši ochotu, kdyby takových jako jste Vy bylo víc, tak by jsme si rovnou všichni rozmyslely jestli budeme na svět přivádět děti, a to třeba jen z toho důvodu, aby se nesetkaly s lidmi jako jste Vy!!!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní