J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště
Uherskohradišťská nemocnice - Gynekologické oddělení

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Pan doktor je anděl. Včera jsem u něj absolvovala jeden velice náročný zákrok, musela jsem z důvodu vady plodu neslučitelné se životem ukončit vytoužené těhotenství ve 2. trimestru. Zatím je mi po zákroku lépe jak psychicky, tak i fyzicky. Nejen že je tento pan doktor opravdovou špičkou ve svém oboru a plní naprosto na jedničku své poslání jako gynekolog, je i velmi milý, sympatický a empatický jako člověk. Přeji mu jen to nejlepší a naprosto doporučuji, opravdu je to anděl...

Na Pana Přimáře jen samou chválu:)Rodil obě mé děti a naprostá spokojenost jak před porodem tak po.je přátelský a ochotný vše vysvětlit.Chodím k němu i na gynekologii a nikdy jsem ho neviděla jinak než usměvavého:)Takže za mě jednička s hvězdičkou.)

nejlepší doktor jakého znám!rodil mi syna a vše bylo na výbornou!přístup k pacientovi, péče jak o mě tak o dítě naprosto skvělá....nakonec jsem rodila malého do vody a bylo to super!!!doporučuju!!!je to jeden z mála doktorů o kterém se dá opravdu říct, že je výborný!!!doporučuju všem!!!

profesionální přístup a přátelské jednání