UROCENTRUM, urologická ordinace
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Mohu jen doporučit, skvělý člověk, pan doktor jak má být.
Profesionální přístup, lidskost a obětavost

Ten nejlepší co znám!!!!!Zlatíčko a výýborný lékař:-))Všem vřele doporučuji..velmi milý a citlivý člověk se srdcem na dlani.

odborník na svém místě.Vždy mám pocit dobře vykonané péče o moje zdraví.

pan doktor jiři brdlik je skvělej lekar spolehlivej a moc přijemnej s pacijentama toumi hezky je malo lekařu jako je on přeju mu hodně uspechu a hlavně zdravi mu přeje jeho pacijentka

Jedná se o svědomitého lékaře. Je důsledný a pečlivý. Nic neponechává náhodě. Přistupuje ke všem pacientům stejně pečlivě. Mám osobní zkušenosti.

Úžasně příjemný pozitivní člověk, problém lidsky vysvětlí, pacienta svým přístupem dokáže uklidnit.

Nejlepší jako odborník, lékař na svém místě jak po stránce diagnostiky léčebné terapie i jako člověk s přístupem k pacientovi. Trochu mi však vadí organizace, plánované vyšetření je nutno počítak vždy min. na celé dopoledne a je nutné být přítomen v čekárně. Přijímá pacienty bez ohledu pořadí, i když je věcí setry. Sestra by měla být vstřícnější a ohlduplnější. Z lékařského hlediska však na velmi vysoké úrovni, odborník na svém místě a rozhodně DOPORUČUJI.

Byla jsem v péči více urologů, ale dr.Brdlík je svým přístupem nejlepší!!!

Velmi dobrý a ochotný lékař,lepší urolog neexistuje

Velmi ochotný,příjemný,lidský lékař.Odborník na svém místě. Pomohl mému manželovi a já jsem mu nesmírně vděčná. Vřele doporučuji.