Znojmo 3, Znojmo

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace bolesti pejska

“Pana Beneše určitě nedoporučuji, potvrdil se nám jeho neprofesionální přístup. Jednou jsme byli psa naočkovat jinde a jak mile to viděl poslal nás do háje a pejska nechal trpět. Myslím, že takto se profesionální veterinař nechova. Tady už nás nikdo nikdy neuvidí Ištvankova

Umístění: Ordinace

Férovost, empatie, slušnost i ceny. To je pan doktor Beneš. Veterinář je to vzdělaný, oboru rozumí dle mých zkušeností bezvadně. Individuální jednání je rovněž perfektní a komunikace na výbornou. Má skutečně kladný vztah ke zvířatům. Vřele doporučuji.

k veterináři, který odmítne poskytnout pomoc zvířátku, které trpí v úporných bolestech a pomalu v takovém stavu umírá, přestože lékař byl obeznámen s vážností zdravotního stavu zvířátka, není víc co dodat. To vše mluví za sebe. V této ordinaci mě už nikdo neuvidí ani pro tabletky na preventivní odčervení.

Pan Beneš je PAN VETERINÁŘ. Vždy ochotný, příjemný a první kterého můj hafan nechce kousnout :-) to už něco znamená :-) P. Beneš je skvělej veterinář 100% spokojenost, rozhodně doporučuji.
A.Kuchtíková

Nejlepší veterinář, není co dodat prostě vždy připraven pomoci ve dne i v noci, jedině pan Beneš. :-)

Perfektni doktor absolutni spokojenost...poradi se vsim vysvetli,,,nasi mazlici velice spokojeni,,ochota,,doporucuji

Výborný veterinář, moc milý člověk, neměnila bych.