Ord. lékaře specialisty - ORL
U Plovárny 14, Děčín

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Skvela lekarka, zajima se o zdravotni problem "do hloubky", resi vzdy ucinne, zatim mi vzdy pomohla. Vysoka odbornost, ochota a empatie. Lepsi lekarka snad ani neni.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ORL Bolest ucha

Paní doktorka, co Vás už v čekárně ani nepozdraví. Na to s čím přicházíte se ptá, jako by snad čekala odborné diagnózy z Vaší strany. I přes to, že se má specializovat na děti, vůbec na dítě nereaguje. Velmi nelidský a arogantní přístup. Na kontrolu už raději jinam.

Velmi příjemná a ochotná paní doktorka.Ráda pomůže a zajímají ji i případná onemocnění,která by mohla komplikovat daný stav pacienta.Takových je málo.Moc ráda tam chodím,přestože vyšetření někdy zrovna není příjemné.Vřele doporučuji.Více takovýchto lékařů.

Paní doktorka je super má velmi lidský ,ale přitom profesionální přístup a velmi to umí z dětmi prostě to je PANÍ DOKTORKA......

Paní doktorka je velice milá, ochotná a příjemná. Nezajímá se o vás jen jako o pacienta, ale i jako o člověka. Jde jí o to, aby vám pomohla co nejlépe a v ordinaci si připadáte naprosto přirozeně. To se u jiných lékařů říci nedá. Má osobní přístup a při předepsání léku také upozorní na případný doplatek.Určitě bych neměnila.

Je to velice schopná, ale i milá paní doktorka. Je vidět že má kladný vztah ke své práci.

Paní dokrotka je člověk na srávném místě!Pokaždé mi pomohla.Je velice milá a hodná;-)dal bych jí 10000000% hodnocení!!!!!

s paní kdoktorkou jsem spokojena. Ma me uz od deství. A pokazde když jsem k ní přisla s problemy. Tak se to vyresilo a vylecilo

Perfektní ordinace, paní doktorka i sestra jsou profesionálkami na svém místě.

Milá, hodná a ochotná.