Milíčova 8/1386, Ostrava
Zařízení klinické psychologie (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Dcera dochází k PHDr. Krásné s přestávkami nějakých 9 let. PHDr. Krásná nám vždy dobře poradila a pomohla...
Domnívám se, že díky její pomoci je dcera na tom relativně dobře a hodně věcí jsme díky ní zvládli. Jako matka musím říct, že někdy jsem přicházela do ambulance dost rozhozená a vždy jsem odcházela, jako od vynikajícího profesionála, radostná, povzbuzená a v klidu, s pocitem, že vše bude dobré... Děkuji tímto za skvělou péči! :-) Štěpánová Marta

K paní doktorce syn docházel cca 12 let a do dneška nám některé její rady hodně pomáhají, protože ikdyž má syn dnes kiž 20let , tak pořád má určité problémy,které již musíme zvládnout sami.Ale opravdu i syn je rád,že k paní doktorce mohl docházet,ikdyž tenkrát se mu moc nechtělo a styděl se za to - ale dnes je opravdu díky paní doktorky muž,který si věří a snaží se na sobě pracovat. děkuji Večeřová

K paní doktorce chodíme již 14 let. Vždy jsme byli a jsme spokojeni a vřele ji doporučujeme všem, kteří ji potřebují

Dcera byla dlouho letou pacientkou pani doktorky a byli jsme velice spokojeni mohu doporucit

Úžasná žena, dcera se na každé sezení velice těší a pozitivní změny jsme pozorovali hned v začátcích. Pomáhá nejen naši dceři, ale i nám rodičům dává návod jak dceři pomoci a jak ji vést. Doporučila bych vždy a všem, kteří pomoc psychologa potřebují.

Laskavá a trpělivá lékařka. Pomáhala radami nejen našemu synovi v době od jeho 7 - 17 let, ale také nám - jeho rodičům. Ochotná změnit svůj program, když se situace stávala naléhavou! Získala si nejen naši důvěru, ale také důvěru našeho syna.
Žena, která má srdce na pravém místě! Lékařka, pro níž není pomoc potřebným jen profesí, ale především posláním!
Vyjímečná žena, která si zaslouží obdiv, uznání a vděčnost!

Ze srdce ještě jednou za vše děkujeme!

Pokud je někdo ve svém hodnocení práce paní Krásné kritický a nespokojený, měl by vyhledat její profesionální pomoc! Už to, že kritik se nepodepsal pod svůj příspěvek, svedčí o jeho psychické labilitě!
Pokud se naše názory od sebe lišily, nenaléhala na nás, abychom se podřídili. Díky za vzájemný respekt!

Vděční rodiče Vašeho pacienta a našeho syna

manželé Jan a Lenka Chylíkovi

Dobrý den,
paní doktorka je profesionálem na svém místě.
CHodila jsem k ní s dcerkou s problémy,které nastaly akutně.
Již při první návštěvě,kdy nás s usměvem přivítala,podala si s námi ruku jsem byla přesvědčena,že jsme na správném místě.
Lidský přístup a empatie má na rozdávání.
Každý problém má řešení,ať psychický nebo emocionální.
Vřele doporučuji.
Již rok ambulanci nenavštěvujeme,po zhruba 8sezeních,jsme byly zasvědceni do tajů
nak náročného oboru,jak pracovat s problémeme,jak ho řešit a neztrácet hlavu.
Děkujeme tisíckrát,za vše,p.doktorko.
Orságová Hana s Natákou.

skvela

Velká spokojenost s přístupem paní doktorky,vysoká profesionalita.

K paní doktorce jezdíme už léta a pokaždé se těším, že nám pomůže. Zná radu na všechny problémy, které s dcerou mám. A je jich teda dost. Paní doktorka je vždy usměvavá a hezky nás přivítá. Když odcházím, tak mám pocit, že ze mně polovina problémů odpadla a říkám si, že vlastně to není až tak hrozné. Když je doma problém, tak v duchu to rozebírám s paní doktorkou a představuji si, co by mi poradila.Je moc ochotná pomáhat.Je to odborník na svém místě.Přála bych si, aby takových lékařů bylo více.Paní doktorku vřele doporučuji.

Vyjímečná žena, která si zaslouží obdiv, uznání a vděčnost!

Ze srdce ještě jednou za vše děkujeme!

Vděční rodiče Vašeho pacienta a našeho syna

manželé Jan a Lenka Chylíkovi

Dobrý den,
paní doktorka je profesionálem na svém místě.
CHodila jsem k ní s dcerkou s problémy,které nastaly akutně.
Lidský přístup a empatie má na rozdávání.
Každý problém má řešení,ať psychický nebo emocionální.
Vřele doporučuji.
nak náročného oboru,jak pracovat s problémeme,jak ho řešit a neztrácet hlavu.
Děkujeme tisíckrát,za vše,p.doktorko.
Orságová Hana s Natákou.

skvela

Velká spokojenost s přístupem paní doktorky,vysoká profesionalita.