Jaroslava Slováková, veterinář Most

MVDr. Jaroslava Slováková

Veterinář

Žatecká 2438/23, Most

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Byl jsem u lékařky poprvé mohu sklidem řici Pišta byl klidnej já taky.Přijemný děvčata těšime se na brzkou shledanou.Hezký prostředi dřive jsem bydlel v Oseku a tam jsem chodil k lékaři s fretkou to prosim nebyla ordynace ale středovjeká mučirna.Tady supr jestly smýšli někdo jinak má semnou problemy.Myslim simpatyje profesinalyta hezké prostředí vítězí.Mira kámoš všech slušnejch lidí.

Do ordinace Mvdr. Slovákové a Mvdr. Hlavové, jsme docházeli s naším pejskem na očkování. Obě jsou moc milé a hodné. Včera měl náš pejskek úraz a musím moooc pochválit p. Slovákovou i sestřičku za super přístup!!! I když to vypadalo hodně vážně, pejsek se má čile k světu a zato patří oběma obrovské DĚKUJU....

tady v Moste jsou nejhorši veterinaři ktere sem kdy zažil jenom pichat injekce to jim jde ale pořadne psa vyšetřit to ne nedoporučuji

I já jsem spokojená už skoro 8 let docházíme na veterinu a nevyměním jí za jinou :-) Petra Horáková

X

Paní doktorka je výborná veterinářka. Laskavá, opatrná a vždy pomůže. Nechodím nikam jinam. Je fakt, že dovolat se do ordinace je problém, ale to můj názor nemění. Ohledně front v čekárně se není čemu divit. Dokazuje to, že je fakt dobrá v tom co dělá. U mnoha lidí co znám je opravdu oblíbená a já osobně mám jen tu nejlepší zkušenost.

Mvdr.Slováková je zkušená a laskavá veterinářka.Mohu vřele doporučit.

Reaguji na předchozí názor.Mám farmu plnou zvířátek a spolupráce s veterinární ordinací dr.Slovákové a dr Hlavové je vynikající.Na to že je čekárna otevřená až v pracovní době nevidím nic špatného v obchodě také otevírají v určitou dobu.A není tam jen chodba(mimochdem chtělo by to si z opakovat matematiku,do chodby 2x1m by se určitě houf lidí nevešel.)A to že je plná čekárna hovoří o tom,že tam lidi chodí rádi.Myslím že s laxním přístupem by lidé vyhledali jinou ordinaci kterých je v Mostě celkem dost.Takže vřele doporučuji.A ještě dodám že když chci kritizovat,tak mi připadá slušné se za to nestydět a nepsat anonymě.Suk

Laxní přístup. Pokud se objednáte, můžete přijít na řadu až za 2 hodiny jako můj případ.
Paní doktorka neví, jak má objednávat, tak pro jistotu na jednu hodinu objedná třeba 4 lidi. Katastrofa. Čekárna zamčená do poslední minuty, takže se houf lidí se psama štosuje na chodbě 2x1 metr.

Nedoporučuji.