Žatecká 2438/23, Most

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Tuto veterinární ordinaci můžu jen doporučit. Nikdy mě nezklamaly. Vždy vše vysvětlí. Jejich přístup je nadstandartní. Prostě jsou nej

Umístění: Ordinace Jiný

S paní doktorkou maximální spokojenost. Velmi empatická a milá. Naše bázlivá kočka se nechala bez problému ošetřit, musel jí být vytržen zub a zákrok byl rychlý. Jde vidět, že to se zvířaty opravdu umí. Je dobré se objednat, zkrátíte si tak čekání, ale pokud je to akutní, vyplatí se určitě počkat. Stojí to za to, mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Vždy ochotna pomoci, umí zvířata uklidnit, upřímné názory, většinou léčba zabrala, velmi příjemná a milá

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto úžasná, milá, vstřícná a ochotna pani doktorka! Byli jsme a jsme stále velmi spokojeni. Jde vidět, že má srdce na správném místě !

Byl jsem u lékařky poprvé mohu sklidem řici Pišta byl klidnej já taky.Přijemný děvčata těšime se na brzkou shledanou.Hezký prostředi dřive jsem bydlel v Oseku a tam jsem chodil k lékaři s fretkou to prosim nebyla ordynace ale středovjeká mučirna.Tady supr jestly smýšli někdo jinak má semnou problemy.Myslim simpatyje profesinalyta hezké prostředí vítězí.Mira kámoš všech slušnejch lidí.

Do ordinace Mvdr. Slovákové a Mvdr. Hlavové, jsme docházeli s naším pejskem na očkování. Obě jsou moc milé a hodné. Včera měl náš pejskek úraz a musím moooc pochválit p. Slovákovou i sestřičku za super přístup!!! I když to vypadalo hodně vážně, pejsek se má čile k světu a zato patří oběma obrovské DĚKUJU....

tady v Moste jsou nejhorši veterinaři ktere sem kdy zažil jenom pichat injekce to jim jde ale pořadne psa vyšetřit to ne nedoporučuji

I já jsem spokojená už skoro 8 let docházíme na veterinu a nevyměním jí za jinou :-) Petra Horáková

X

Paní doktorka je výborná veterinářka. Laskavá, opatrná a vždy pomůže. Nechodím nikam jinam. Je fakt, že dovolat se do ordinace je problém, ale to můj názor nemění. Ohledně front v čekárně se není čemu divit. Dokazuje to, že je fakt dobrá v tom co dělá. U mnoha lidí co znám je opravdu oblíbená a já osobně mám jen tu nejlepší zkušenost.

Mvdr.Slováková je zkušená a laskavá veterinářka.Mohu vřele doporučit.