Jaroslava Němečková, plicní lékař České Budějovice

Plicní lékař, Pediatr

U Tří lvů 4, České Budějovice
Dětská pneumologická ordinace

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Skvělá lékařka, moc pěkný přístup k malým pacientům a milé jednání s rodiči. Celkově- jsme moc spokojeni ....

Ja bohuzel nebyla s pani doktorkou az tak moc spokojena. Se synem jsme odchazeli z porodnice s podezrenim na vazne onemocneni plic, proto jsme byli odeslani k ni, presto to nebrala v potaz a syna lecila vlastne na astma a jeho stav se jen stale zhorsoval a nic nepomahalo. Na vysetreni do FN Motol jsme se dostali z vlastni iniciativy , kdy uz byl syn v opravdu nedobrem stavu. Je to , ale uz 5let zpatky a doufam , ze pani doktorka uz je dobre informovana i o nemoci , kterou trpi nas syn, tj. o Primarni ciliarni dyskinezi . Nechci nikoho pomlouvat, jen toto je nase zkusenost

nejlepší doktorka na světě!

Troufám si tvrdit,že nám zachránila našeho chlapečka.Slova díků neznají meze....Paní doktorko děkuju,děkuju,děkuju.....

Nerad píšu na někoho hodnocení, ale udělám vyjímku. Paní doktorka je ZLATÁ. Profesionálka každým coulem, ví, umí, rozumí, nebojí se nových věcí. Absolutní důvěra, děkuji, že můžeme být v její péči,

OK

Netřeba se nijak rozepisovat. Paní doktorka je opravdu odborník na svém místě. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je to nejlepší co nás v naší situaci mohlo potkat.Fajn člověk,odborník,lékař,který vždy poradí,pomůže.A hlavně nás nikdy neodmítla,přesto,že má stále plnou čekárnu.

Á

Paní doktorka je odborník na svém místě.
Vždy jedná profesionálně a má kladný přístup k pacientům.
Napohled trošku přísnější, ale po bližším jednání, příjemná paní :-)

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den. Zijeme v dome s babickou ktera ma chronickou bronchitidu. Je i alergicky astmatik. Denne stale kasle. My mame syna batole. Ktery take trpi casto na prudusky uziva ventolin a denne flixotide. Muj dotaz je chron. Bronchitida nakazliva? Vnuka vidi temer denne. Dekuji za odpoved.

Chronická bronchitida není nakažlivá

MUDr. Jaroslava Němečková

• Dobrý den, prosím pěkně měla bych dotaz dva dny mě na pár vteřin pichne v pravo pod prsem na žebrech a strelí to i do strany to pichnuti a zase to odezní a takto je to cca každých 10min.Co to může prosím být?
    Děkuji předem za odpověď. Veronika

Dobrý den. Zřejmě jde o potíže od páteře nebo žeber. Jsem ale dětská lékařka, tak by bylo lepší kontaktovat internisty. Dr.Němečková