Jaroslava Frydrychová, fyzioterapeut Liberec

Jaroslava Frydrychová

Uložit

Fyzioterapeut Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Aloisina výšina 798, Liberec
Rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

naprosta spicka v oboru, dojizdime k pani Frydrychove az Brna - nikde nam nedokazali tak efektivne pomoci, jako u pani Frydrychove, opravdu jedna z nejlepsich v republice!


Ověřeny pacient

Dobrý den jmenuji se
Sluka.Paní Frydrychová již patří delší dobu mezi elitu v této profesi.Její odbornost a pečlivé zásahy jsou na špičkové úrovni.Opravdu není mnoho takových skvělích odborníků vřele doporučuji


S

Dobrý den tady Sluka Moc rád napíšu hodnocení této lékařky.Již několik let spolupracuji s touto výbornou lékařkou a musím říci,že její práce je vždy výborná na profesionální úrovní.Nelze nic vytknout.Je jen málo takových,které dají opravdu všechen svůj um do léčby pacienta.S pozdravem


V

Vynikající odbornice a strašně milý člověk. Dokáže dobře diagnostikovat a umí pomoci. Vřele doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, na spodní straně zápěstí se mi pod kůží udělala na dotek nebolestiva měká boulička cca o velikosti 1/2 kuličky hrášku. Když zápěstí ohnu a vyvinu na něj tlak např. cvičením kliků, tak pociťuji v zápěstí nepříjemnou bolest jinak je vše normální. Chtěl bych se zeptat co by to mohlo být a zda je nutné to řešit za aktuální situace, děkuji.

Omlouvám se za případné špatné zařazeni do kategorie.

Toto je poměrně častý jev, nejde o nic závažného .Někdy se náplň i samovolně zase vstřebá . Určitě je Váš dyskomfort v současné době odkladný , ortopeda navštivte , až bude situace normalizovaná .

Jaroslava Frydrychová

Dobrý den.Jmenuji se Karel a je mi 15 let.Já lékařství moc nerozumím a proto se chci zeptat vás lékařů protože mám strach.Začalo to od minulého týdne,když jsem si lehl do postele,ale trošku prudce a začala mě bolet hlava v zadu na levé straně.Jakoby nad krční páteří,ale trochu doleva.Abych to trošku lépe upřesnil,tak po prudkém pohybu hlavy se objeví bolest hlavy nad páteří trošku vlevo jak jsem psal.Bolest ale hned po pár sekundách odezní.Řekl jsem to rodičům a řekli,že to mám s toho jak sedím u počítače a taky jak ležím v posteli že prý mám hlavu trochu zkroucenou.Ale bolest se objeví jen někdy.Tak jsem udělal jeden takový test,že jsem ten prudký pohyb po kterém se objevila ta bolest udělal hned po tom ještě jednou ale bolest se neobjevila.Nevím jak je to možné a proto píšu že bolest při prudkém pohybu hlavy se objeví jen někdy ale mám s toho strach.Rodiče my pak ještě řekli,že to může být skřípnutý nerv a nebo to je od páteře jak furt sedím u počítače nebo ležím špatně.Prosím o radu a děkuji vám.

S největší pravděpodobností půjde opravdu o poruchu v oblasti horní krční pateře . Pokuste se o co nejlepší držení těla , páteř napřímenou , bez předsouvání hlavy . Pokud budou Vaše obtíže přetrvávat , tak po odeznění nouzového stavu navštivte obvodního lékaře. Předpokládám , že Vás pošle na fyzioterapii .

Jaroslava Frydrychová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti