Adresa

Rehabilitace
Aloisina výšina 798, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Rehabilitace Jiný

Paní fyzioterapeutka se mnou prováděla cviky, které místo aby mi pomohly, tak naopak ublížily. Nic se nemá dělat přes bolest, nezeptala se mě u určitých cviků, jestli mě to bolí, já je udělala, což jsem odnesla následnými velkými bolestmi, kterými trpím od návštěvy - tedy už 2 měsíce. Konkrétní informace budu vědět až po vyšetření CT, na které jdu až za měsíc, neboť vše je dnes na dlouhé lokte. Podle lékaře to vypadá na problém s ploténkou. Paní fyzioterapeutce doporučuji lepší přístup k pacientům a ne u všech se snažit dosáhnout výsledků okamžitě hrubou silou. To je můj názor a bohužel špatná zkušenost, kterou teď hodně trpím.

naprosta spicka v oboru, dojizdime k pani Frydrychove az Brna - nikde nam nedokazali tak efektivne pomoci, jako u pani Frydrychove, opravdu jedna z nejlepsich v republice!

Ověřený profil

Dobrý den jmenuji se
Sluka.Paní Frydrychová již patří delší dobu mezi elitu v této profesi.Její odbornost a pečlivé zásahy jsou na špičkové úrovni.Opravdu není mnoho takových skvělích odborníků vřele doporučuji


S

Dobrý den tady Sluka Moc rád napíšu hodnocení této lékařky.Již několik let spolupracuji s touto výbornou lékařkou a musím říci,že její práce je vždy výborná na profesionální úrovní.Nelze nic vytknout.Je jen málo takových,které dají opravdu všechen svůj um do léčby pacienta.S pozdravem


V

Vynikající odbornice a strašně milý člověk. Dokáže dobře diagnostikovat a umí pomoci. Vřele doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už dlouho mě trápí občasná ostrá bolest zad na levé či právé lopatce, kdy mi bolest vystřeluje až do hrudi, na levé straně jakoby do srdce. A to je hodně nepříjemný pocit. Stává se mi to nejčastěji večer, když ležím v posteli, je to tak ostrá bolest, že si musím okamžitě lehnout jinak nebo různě protáhnout. Mám mírnou skoliózu páteře, může to s tím souviset nebo bych si měla raději zajít i na kardiologii? Nechci v dané situaci ohledně Covid-19 zbytečně zatěžovat lékaře v nemocnicích.
Děkuji za odpověď a za Váš čas.

Dobrý den , nemusíte chodit na kardiologii. Spojte se s Vaším obvodním lékařem. Ten posoudí , zda si Vás pozve do ordinace na základní interní vyšetření, krevní tlak a poslech. Pokud usoudí , že jsou základní parametry v pořádku , půjde s největší pravděpodobností o blokádu pateře a dystenzi žeber. Pak by bylo na místě cvičení a uvolnění především hrudní páteře a CTh přechodu. Vzhledem k současné situaci zkuste cvičení podle internetu.Např. stránky Markéty Strnadové nebo na facebooku Fyzioweb.

 Jaroslava Frydrychová

Dobrý den, na spodní straně zápěstí se mi pod kůží udělala na dotek nebolestiva měká boulička cca o velikosti 1/2 kuličky hrášku. Když zápěstí ohnu a vyvinu na něj tlak např. cvičením kliků, tak pociťuji v zápěstí nepříjemnou bolest jinak je vše normální. Chtěl bych se zeptat co by to mohlo být a zda je nutné to řešit za aktuální situace, děkuji.

Omlouvám se za případné špatné zařazeni do kategorie.

Toto je poměrně častý jev, nejde o nic závažného .Někdy se náplň i samovolně zase vstřebá . Určitě je Váš dyskomfort v současné době odkladný , ortopeda navštivte , až bude situace normalizovaná .

 Jaroslava Frydrychová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.