Kožní ordinace
Vídeňská 8, Znojmo

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Po zavolání paní doktorce, jestli bychom mohli objednat syna, mi sestřička sdělila, že momentálně mají na dlouho obsazeno a abychom zkusili někoho jiného.... Docela zvláštní....

s pani doktorkou jsem spokojena

Paní doktorka je bohužel dobrá možná tak na léčení akné, ale bohužel závažnější onemocnění není schopna poznat.

Léčila jsem se u paní doktorky s tzv. exémem na kůži. Dostávala jsem různé hormonální mastičky, samozřejmě bez účinku. Paní doktorku ani nenapadlo vzít krev a poslat ji na rozbory - je to přece jen nějaký exém.
Při poslední kontrole, kdy vizuelně se stav zhoršoval mě odbyla, že je to už docela dobré. Bohužel nebylo. Tento exém mě bohužel stál málem život. Skončila jsem na několik měsíců na jipce v Brně a následně plný invalidní důchod. Z exému se vyklubala dermatomyositida - velmi vážné svalové oněmocnění, projevující se v počátečním stádiu hlavně skvrnami na kůži. Mám bohužel i částečně postižené vnítřní orgány a jsem doživotně na vysokých dávkách kortykoidů, normálně se již nepohybuji.
Za to vše hlavně můžů poděkovat pani doktorce, za její včasnou a správnou diagnozu. Toto onemocnění vůbec nepoznala, což je opravdu zavažný nedostatek ve znalostech paní doktorky.
Pani doktorku v žádném případě nedoporučuji a velmi lituji, že jsem ji důvěřovala.

Velmi dobrá

Pani doktorku navštěvuji kvůli rychle se tvořícímu akné. Měla jsem s ním velké problemy, vyplitvala jsem spousty krému i peněz u kosmetiček. I když to občas pomohlo, akné bylo stejne za chvíli zpět. Velice mi pomohla, tím že mi na moji pleť určila přesné přípravky. Předepsala antibiotika a v lékarně mi namíchali nějakou mast. Niní je má pleť témeř bez akné, pupínky nerudnou a pres noc mizí, pokud se nějaké udělají. Občas chodím na kontroly a pokud si má pleť zvykne na nějaký přípravek ihned ho zmení, zatím jsem neměla problémy. Moc ji za to děkuji.

Kožní problém na velice intimních místech jsem léčil postupně u více než 5ti kožních lékařů. K Dr. Eisenbrukové jsem se dostal již ve velmi zanedbaném stavu a přistupoval jsem k celému problému v duchu "no uvidíme, jestli se s tím dá něco dělat"
Dr. Eisenbruková nejen že přistoupila k problému naprosto profesionálně, ale během relativně krátké doby 12ti měsíců můj cca 15tiletý problém dostala do stavu, téměř vyléčeného.
Patří jí můj dík.

Paní doktorka je možná vynikající lékařka,ale bohužel to nemohu posoudit.Když byly mé dceři 2 měsíce,udělal se jí exém,který praskal do krve.Volali jsme do ordinace paní doktorky,jestli můžeme přijít,ale sestra nás odmítla,že se musíme nejdříve objednat,protože paní doktorka nemá čas.Manžel zatelefonoval ještě jednou,chtěl mluvit přímo s paní doktorkou,jestli by si nenašla alespon 5 minut,ale bylo mu znovu odpovězeno,že se musíme objednat.I přesto,že manžel upozornil paní doktorku na závažnost stavu naší dcery,paní doktorka nás odbyla s tím,že opravdu nemá čas.Máme štěstí,že jsme se dostali do péče paní doktorky Litsmanové,kterou nám ochotně doporučil pan doktor Trtil,i když jsme k němu přišli až po pracovní době.Kdyby paní doktorce záleželo na zdravotním stavu svých pacientů,jistě by si uvědomila,že 5 minut není až tolik.Mimochodem,v ordinaci paní doktorky Litsmanové jsme opravdu nestrávili víc než 5 minut.

Paní doktorka je velmi schopná, milá, vždy má na pacienta dostatek času a pečlivě se mu věnuje. Jde vidět, že jí na pacientech záleží, trpělivě vyslechne moje popisování problému a snaží se co nejlépe poradit. A dodržuje objednací hodiny! Pokud jsem objednaná, tak skoro vůbec nečekám! Níže uvedený negativní komentář nechápu. Někdy ale může být chyba i na straně pacienta...?

Paní doktorka se mi ze začátku zdála velice milá a snazila se mi s mým zavaznejsim problemem pomoci. Po par mesicich marneho boje bych si vsak troufla rici, ze to se mnou vzdala a taktne mi naznacila, abych si nasla jineho doktora popripade, abych ji uz nenavstevovala. Na doporuceni znameho nyni navstevuji nejmenovanou pani docentku v Brne, ktera muj problem (ačkoli az po nekolika mesicich lecby) vyresila. U pani doktorky Eisenbrukove me velice zklamal jeji pristup ke mne a k memu zdanlive neresitelnemu problemu.

Paní doktorka je výborná, umí jednat s dětmi a hlavně pěkně jim to vysvětlit. Doporučuji..
Jsem s ní moc spokojená.. :o))