Adresa

Odborný oční lékař
Tázlerova 747, Turnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Komplexní oční vyšetření

Ošetření očních úrazů

Vyšetření na řidičský průkaz +2 Více

Vyšetření očního pozadí

Vyšetření podle požadavků zaměstnavatele


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Tázlerova 747, Turnov

Odborný oční lékařTázlerova 747, Turnov

Odborný oční lékařTázlerova 747, Turnov

Odborný oční lékařTázlerova 747, Turnov

Odborný oční lékařTázlerova 747, Turnov

Odborný oční lékař

Zkušenosti

O mně

Oční lék ař pro spádovou oblast Turnov a okolí
Ordinační hodiny:
Pondělí 7:30 až 12:00
Středa 7:30 až 12:00
Páte...

Více

Specializace

  • oftalmologie

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně.

P
Ověřený profil

Paní doktorka je fantastická, ochotná, milá.....ale ta sestra-to jsem snad ještě nezažil-jednání řeznického psa! A to doslova.

J
Ověřený profil

K paní doktorce chodíme celá rodina velmi dlouho a jsme spokojeni, dobře se o nás stará již 14 let.Máme složitější vady a vše je O.K.Je příjemná,
pečlivá a nic nechce zanedbat. Děti jinou doktorku nechtějí a myslím že sestru dnes sehnat milou je zázrak, ale vyměnit by se měla!


Ověřený profil

Paní doktorku Dittrichovou můžu jedině doporučit!!! Má velké zkučenosti, je to odborník a k tomu má skvělé jednání. Je strašně milá a ke každému pacientovi přistupuje individuálně. Jedinou výhradu mám k sestřicce, která je opravdu velmi arogantní a nepříjemná, na druhou stranu, léčí vás setřička nebo doktorka? I přes to tedy DOPORUČUJI!!!!


Ověřený profil

Paní doktorka je velice přijemná,kompetentní a má čas na každého pacienta.U ní jsem už pres 12let takže vim o čem mluvím.Co se týka sestry tak to je už uplně něco jineho že.


Paní doktorka ve spolurácí s protivností svojí sestry, co na celou čekárnu vykládá vaše zdravotní problémy, tvoří celkem nepříjemný tým! Nechápavá sestra, neochotná lékařka, která mě i přes rapidní zhoršení zraku nijak víc nevyšetřovala, oči mi v nových dioptriích nechá rozkoukat cca 5 vteřin a na mou poznámku, že takto vysoké dioptrie nesnesu mi nižší ani nezkusí a napíše o pulku menší. To mi vážně normální nepřipadá! Honem pryč od ní!


Velice milá paní doktorka ochotná pomoci pacientům nejlepšími dostupnými prostředky. Nicméně má velice protivnou sestru paní Fialovou, ale za to nemůže.


E

Osobní přístup, pečlivost, řekla bych, že to jsou slova, která paní doktorku charakterizují. Chodím k ní už řadu let a jsem nadmíru spokojená.


J

Výborná lékařka!!!Milé,příjemné vystupování.Svědomitá a pečlivá.Sestřička trošku přísná,ale je to na některé pacienty potřeba.V žádném případě bych neměnila.Mohu jen doporučit!


Nejlepší oční doktorka co znám :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu