Diabetologická a endokrynologická ambulance
Sienkiewiczova 3307/9, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Za ta leta se asi hodně změnilo.Pan doktor dál zůstává být profesionálem ve svém oboru,to je bohužel vše.Jeho chování k malým pacientům i rodičům se rapidně zhoršilo.
Docházíme k němu s dcerkou,která se rok od roku stále více návštěvám brání,letos je to boj,protože dcera to odmítá stím,že na ní zase bude ječet,bude hnusnej a mluvit sní jak poručník.Bohužel je to tak,těžko vysvětlíte dorůstajícímu dítěti,že má hodit za hlavu slova ,,t, buď zticha,tebe se nikdo na nic ptát nebude,ty budeš poslouchat,já jsem tu doktor".Takže za nás profík v oboru,ale chování nadřazené.

Jezdím k panu doktorovi do Ustí, jsme velice spokojeni. I setřičky vždy poradí. Chtěla bych jim moc poděkovat za ochotu a vždy dobrou náladu. Děkuji Ondrašíková

pandoktor je nejlepsi a vsichni bi si znem meli vzit priklad protoze takhle se chova jenom profesional

Pan doktor je člověk na svém místě. Od narození jsem jeho pacientka a jen díky němu jsem zdravá - a to bych se nedožila prvních narozenin. Je moc milý a vstřícný a uklidňuje už od pohledu. Je to prostě odborník s velkým O. Škoda že je lékařů jako on tak málo.
Doporučuji!

Odborník na svém místě, bohužel jeden jediný. Přístup k pacientovi i rodičům jak jeho, tak sestřiček je obdivuhodný. Není to pro ně jenom práce, ale přístup ke každému jedinci individuálně je prostě super. Dcera sportuje a na jihu čech není diabetologa, který by ji podpořil a léčit, proto jsem všem v Ústí nad Labem hodně vděčná, že se ujali léčby mé dcery i když vím, že právě její případ není jednoduchý, ale určitě není sama. Děkujeme Jana a Katka

Pan doktor je velmi milí.V čekárně je to sice trochu na dlouho, ale stojí to za to! Doporučuji

Pan doktor je odborník na svém místě, je milý a pečlivý ve všech směrech. Zachránil mi dceru která dostala ve 3 letech diabetes a když dostala střevní chřipku při které zvracela, což diabetici nesmí, nebyl problém mu zavolat i v noci.Sestřičky jsou taky obě moc příjemné a tak by to mělo být v každé ordinaci. Všem moc moc moc doporučuji

Pan doktor Škvor je výborný lékař,odborník. K dětem je pečlivý,příjemný,problém dokáže vysvětlit bez toho aby nějak zastíral pravdu, děti se ho nebojí. V ordinaci má milé a skvělé sestřičky, můžeme s nimi řešit všechny problémy,když to jde i po telefonu,nezažila jsem že by byly nepříjemné nebo neochotné. Prostě skvělý tým lidí,kteří to s dětmi opravdu umí.

Lékař na velmi vysoké odborné úrovni, o své dětské pacienty se stará velmi pečlivě. Bohužel velmi zaneprázdněný. V ordinaci má skvělý odborný tým edukačních sestřiček Lucky a Zlatky. Sestry jsou prostě k nezaplacení, milé, hodné, na vynikající odborné úrovni.