Gastroenterologické pracoviště interního oddělení SZZ Krnov
I.P.Pavlova 9, Krnov

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologické pracoviště interního oddělení SZZ Krnov Gastroskopie zaludku

K p.doktorovi jsem se dostala díky pozitivnímu hodnocení nejen ze strany mého tatínka, spokojeného pacienta tohoto lékaře, ale i na doporučení mých kolegů. Z celého vyšetření jsem měla velký strach , protože první zkušenost z tohoto vyšetření provedeného v Bruntále nedopadlo zrovna nejlépe a vybudovala ve mne jen fobii. První pozitivní dojem ve mne vzbudilo setkání se zdravotními sestrami tohoto lékaře, které lidsky a vlídně vysvětlily, co se bude dít a bez jakýkoliv stresů mě psychicky připravily i k zákroku. A v tomto duchu pokračovalo setkání i s Dr.Orlíkem, klidným a vlídným lékařem, který opět vše vysvětlil a zákrok provedl zcela klidně a po celou dobu mne uklidňoval a vysvětloval průběh vyšetření. Po 10 minutách bylo vše hotovo a já nemohla uvěřit, že to co bylo pro mě před lety nemožné, je již v pohodě za mnou. Děkuji proto celému týmu , vč. sestřiček, za tak profesionální přístup a hlavně lidské klidné jednání! Děkuji Dr.Orlíkovi i za odbornou osvětu a za informace umístěné na jeho blogu, které průběžně pročítám a mohu se tak blíže informovat o nemoci, která mě aktuální trápí a věřím, že i já se budu moci se vším poprat tak, aby potíže ustoupily a já se opet dostala do své formy. Po dlouhé době jsem cítila, že jsem v rukou vysoce erudovaného odborníka!!!

Umístění: Gastroenterologické pracoviště interního oddělení SZZ Krnov poradenství v oblasti výživy

Ocenujem, ze sa pan Orlik nediva na pacienta ako biologicky stroj, do ktoreho je potrebne dodat tie spravne suciastky, aby opatovne fungoval. Je mi hlboko sympaticky jeho holisticky pristup, kedy vas uchopuje ako cloveka, nie ako pacienta. Velmi dobre mi poradil v oblasti stravovania a upravy zivotneho stylu. Neocenitelne su jeho skusenosti s analyzou prvkov vo vlasoch. Pokial nechodite k doktorovi po pilulky, toto je pre vas ta spravna osoba.