Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Poliklinika Tachov Jiný

Nedoporučuji, přístup je velmi neprofesionální, o pracování bez rukavic ani nemluvně, zámečky odstraňuje velmi bolestně, když si vezme dovolenou ani neohlásí, že musí kontrolu odložit a člověk to poté zjistí až u zamčených dveří (děje se to několikrát ročně), asi jediné+ je dobře vybavená ordinace a cena. Tachovákům velmi doporučuji spíše dojíždět do jiného města.

Umístění: Poliklinika Tachov Jiný

Rozhodně nedoporučuji. Před lety jsem k němu docházel kvůli předkusu. Nosil jsem pevná rovnátka. Operoval bez rukavic, občas měl i řeznou ránu na palci, kterým se hrabal v ústech. O užití drátků namísto gumiček nemluvě. Velmi bolestivé sundavání zámečků. Minimálně na 2 zubech mi chyběl kus skloviny, na mnoha zubech poškozená. Opravit následky bude trvat minimálně rok a hodně peněz.

Umístění: Poliklinika Tachov Jiný

Budu velice objektivní a konstruktivní. Od začátku, napříč recenzí sem očekával, že Pan Němeček nebude úplně kvalifikovaný, jako nejlepší ortodoncista, doteď za 2 roky, kde sem k němu chodil nemám zuby úplně srovnáné, jak dole, tak nahoře, ale chápu, jdu se stěhovat do Plzně, tak mi Němeček odebral rovnátka, aniž by se mě zeptal, protože mi vadil v horním patře můstek, nicméně 7 měsíců mi trvalo, než jsem řekl dost, ta léčba nikam nevede.. samozřejmě se pan Doktor urazil a vyndal mi vše, za co sem dával peníze, aniž by mi udělal sundávací rovnátka. Když vemu, jeho přístup, tak se ke mně nechoval úplně nejlépe, když mi bral otisky, jak na začátek léčby, tak i na konci, strašně mu vadilo, že se člověk, jako já může dávit, a byl nepříjemný, zkrátka když máte citlivý žaludek, řekne vám tázace, aby jste vydrželi a dělali co měli!.. nikdy při kontrole, nebo nandávání zámečků, nebo bez gumiček, neměl rukavice a troufám si napsat, že dělá bolestivé zákroky.. co se týče utahování drátu k zubům, měl sem 4x úplně povolené drátky, a to jsem ani nezmínil, že když mi při kontrole utahoval drát, neutáhl mi to pořádně a musel sem ho upozornit, že mi to neutáhl úplně, což on asi neuhlídal. Jediná výhoda Pána Němečka je taková, že je hodně levný, ale to je tak asi vše to vám může nabídnout, jsem rád, že přecházím do Plzně..

Umístění: Poliklinika Tachov Jiný

Po fixních rovnátkách mám zkřížený skus, problémy s panty a k tomu mínus jeden zdravý zub. Rozhodně nedoporučuji. Zuby se musí celé předělat u jiného ortodontisty. Léčba fixním rovnátkem minimálně další tři roky.
Tachováci vyplatí se s dětmi opravdu dojíždět jinam.

Umístění: Poliklinika Tachov fixní rovnátka

Absolutně nedoporučuji. V Tachově je jediný, ale stojí za to spíše někam dojíždět. Přístup naprosto k pláči - o jeho hygienických přístupech nemluvě. To, že si nad vámi krkne během toho, co vám sahá rukami bez rukavic v puse, je naprosto běžné. Bolestivé zákroky, způsobené nemoci a nikdy jsem nepochopila, proč mi nedával gumičky kolem zámečků. Doteď mám se zuby velké problémy a snažíme se je s novým ortodotistou z Prahy dát do pořádku.

Pan doktor mi ve 13ti dal rovnátka na horní patro a nejenže se mi zuby v následujících letech znovu zkřivily, ale začaly se samy posouvat tak, že ve dvaceti už jsem se na to nemohla dívat a nechala si dát rovnátka podruhé. Když mi nová paní doktorka udělala rentgen, okamžitě řekla, že rovnat jen to horní křivé patro není a nikdy nebylo možné, vzhledem k tomu že příčina mých křivých zubů jsou zcela zjevně spodní zuby, které jsou namačkány do menšího oblouku a působí na ty horní jako špatná rovnátka.
A mimo to, pan doktor se vyjadřuje velice neprofesionálně. Jako malá jsem trpěla na ekzém v obličeji, kterého bylo opravdu těžké se zbavit. Dodnes si živě pamatuji jak se na mě pan doktor při prohlídce několikrát podíval jako na něco velice odpudivého a řekl ať s s tou vyrážkou koukám něco udělat.
Od spolužáků, kteří k němu také chodili jsem vždy slyšela jen samou kritiku.

vubec mi zuby nesrovnal ale naopak jeste vice skrivil

Nedoporučuji na pacienta se ani nepodívá .Nakonec jeho léčba stejně nemá výsledek