Jaroslav Laštůvka, ortoped Boskovice

Ortoped

Otakara Kubína 179, Boskovice
Nemocnice Boskovice

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Boskovice Oštěpařský loket

Velice příjemné a empatické chování ,které jsem dlouho nezažila.Nabidl mi řešení , vše podrobně vysvětlil.Jsem ráda ,že jsem na něj dostala doporučení .

Rok a půl poté co pan doktor operoval manžela jsem se k výměně kolenního kloubu odhodlala také. Se vším co zde bylo již dříve napsáno mohu jen souhlasit. Pan doktor Laštůvka je vynikající lékař ale hlavně skvělý člověk, jaké ho jsem za celý svůj bohatý život nepotkala, což není jen můj osobní názor, ale názor i mých známých a přátel, kteří se u něj léčili. Děkuji za vzornou péči, konečně si teď mohu naplno užívat radost z vnoučat. Hana Pánková

Velice vám děkuji že jste mi operoval výměnu kloubu v koleně.
Od té doby jsem velice spokojená a nemám žádné problémy. Váš přístup je nejen profesionální, ale také lidský. Jeste velmi trpělivý a empatický lékař

Musím poděkovat panu doktorovi za skvělou péči, ochotu a trpělivost při vysvětlování diagnózy, operace i pooperačního stavu. Je to jak skvělý člověk, tak výborný profesionál. Slíbil mi, že opět budu jezdit na svém oblíbeném kole a taky se tak stalo. Touto cestou bych chtěl prioritně poděkovat panu doktorovi a samozřejmě nemohu opomenout i ostatní pracovníky ortopedického oddělení Nemocnice v Boskovicích. Se srdečným pozdravem Jaroslav Pánek, Svitávka

Velmi jsme vděční panu doktorovi Laštůvkovi a personálu na Boskovické ortopedii, že dali dohromady mamince koleno. Ještě sice dochází na rehabilitaci, ale již nyní jsou bolesti pryč. Maminku vždy doprovázím a obdobné reference jsem zaznamenala v čekárně i od ostatních pacientů.

Velice bych chtěla poděkovat panu doktorovi za skvěle provedenou operaci mého kolene a současně ho zdravím

Věra P.

S předchozím hodnocením nemohu souhlasit, víc klidnějšího lékaře jsme neviděla, natož aby někomu nadával. Léčím se u něj delší dobu s osteoporozou, operoval mi karpální tunel, byla jsem k němu doporučena praktickým lékařem a vždy se mi věnoval s pečlivostí.

Paní Hanka

Děkuji MUDr. Laštůvkovi za odbornou péči o moji maminku paní Alenu Smejkalovou během léčby a následně operace kolenního kloubu. Oceňuji jeho profesní odbornost,
citlivý a vstřícný přístup k pacientům.

Alena Dvořáčková

Velmi vstřícný přístup k pacientům. Každému se věnuje s maximální péčí. Vážíme si toho, že neodmítne žádného pacienta bez ohledu na svůj volný čas. Svou práci provádí velmi poctivě a odpovědně a kvalitně

Marie H.

Pana doktora znám již dlouho, chodí k němu celá naše rodina. Má vždy dobrou náladu a hlavně všechno podrobně vysvětlí. Mamince operoval kyčelní kloub, nyní chodí už bez berlí a hlavně nemá bolesti. Mně pan doktor Laštůvka taky hrozí operací kolene, ale ješťě umělý kloub nechci. Snad se to spraví tím "výbrusem"! Dcera ho však zaměstnává svými sporty z nás nejvíc - ta mu asi dělá největší vrásky :)
Jednu malinkatou výhradu mám, nemuselo by se tak dlouho čekat v čekárně.