Jaroslav Kudrna, gynekolog Luhačovice

MUDr. Jaroslav Kudrna

Gynekolog Více

45 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 315, Luhačovice
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
45 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila více než 12 let a byla jsem naprosto spokojená. Vždy mi pomohl a choval se velmi pěkně. Kdykoliv jsem potřebovala cokoliv konzultovat, byl k dispozici. Jeho zdravotní sestra je velmi milá, vstřícná a neuvěřitelně ochotná. Kdyby nebylo stěhování přes celou republiku, chodila bych tam pořád. Vřele DOPORUČUJI!


J
Ověřeny pacient

K tomuto lékaři chodím už přibližně 7 let, a i přesto že musím dojíždět z různých koutů ČR, jsem spokojená a nechci měnit. Vždy byl velmi příjemný, ochotný, a cítila jsem se u něj dobře. Mohu doporučit. :)


V
Ověřeny pacient

Dokud jsem neměla problémy, byla jsem v celku spokojená. Vadil mi pouze jeho přístup ke mně, měla jsem pocit, že se mnou mluví jak s mentálně postiženou. Když přišly problémy s početím, jedinou jeho aktivitou bylo předepsat mi hormony a když ty nezabraly, svedl vinu na partnera a poslal mě na kliniku reprodukční medicíny. Změnila jsem lékaře, který mě poslal na laparoskopii a genetiku, kde mi přišli na problém. Laparoskopie mi však pomohla k otěhotnění a díky genetice se bedlivě sleduje vývoj dítěte. Kdybych nepřešla k jinému lékaři, podstupovala bych zbytečně fyzicky, psychicky i finančně náročný zákrok, který by i díky mým genet. dispozicím nemusel dopadnout dobře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Byla jsem u něj asi 3 krat a už nikdy více. Dělal ze mě pitomce a ani mi neudělal krevní testy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Jsem u pana dokrora již 13 let a jsem velmi spokojená. Nikdy bych v žádném případě neměnila. Vůbec mi nevadí, že dojíždím 35 km....jiného gynekologa bych nikdy nechtěla. Je hrozně ochotný, příjemný a má naprosto profesionální přístup. Je to asi jediný doktor, kterého se nebojím....Doporučuji všem. Hanka T.


M
Ověřeny pacient

Báječný doktor,ohleduplný,laskavý a věnuje se pacientům...sestřička je taky velice milá...z něho by si většina gynekologů měla vzít příklad.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Kudrna je víc než velmi dobrý! Mám spoustu zkušeností i s jimým lékaři v tomto oboru a pana doktora Kudrnu bych rozhodně neměnila!!! Když jsem k němu přešla, měla jsem docela velké zdrav. problémy a hrozila mi neplodnost a nyní mám 3 krásné zdravé děti a za to vděčím jedině jemu. Nečekám tam nikdy dlouho, za tu dobu, co dr. navštěvuji vím, kdy mám chodit a čekám max. půl hodiny. K panu doktorovi chodím už 6 let a nestalo se, aby něco zanedbal, spíše naopak. Pan doktor i sestřička jsou profesionálové, kteří jsou vždy ochotní pomoci a poradit.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný gynekolog. Díky jeho pomoci jsem otěhotněla. Sestřička je taky moc hodná a ochotná, vždy dokáže potěšit laskavým slovem. Někdy je mi jí líto, když je na ní pan doktor mrzutý a stěžuje si, že už pacientky nestíhá a ať je pošle domů. Opravdu ordinaci nenavštěvujte 30 minut před koncem pracovní doby!


I
Ověřeny pacient

Nejlepší přístup a péče....


Je nejlepší gynekolog, každé pacientce podává maximální péči a když se objeví nějaký problém, hlídá si vše do posledního detailu!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti