Adresa

Ordinace gynekologa
Masarykova 315, Luhačovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

46 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Pan Kudrna je milý pan doktor, snaží se i poradit a najít řešení, avšak mě nevyhovovala jeho dost zastaralá ultrazvukové zařízení.

V
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila více než 12 let a byla jsem naprosto spokojená. Vždy mi pomohl a choval se velmi pěkně. Kdykoliv jsem potřebovala cokoliv konzultovat, byl k dispozici. Jeho zdravotní sestra je velmi milá, vstřícná a neuvěřitelně ochotná. Kdyby nebylo stěhování přes celou republiku, chodila bych tam pořád. Vřele DOPORUČUJI!

J
Ověřený profil

K tomuto lékaři chodím už přibližně 7 let, a i přesto že musím dojíždět z různých koutů ČR, jsem spokojená a nechci měnit. Vždy byl velmi příjemný, ochotný, a cítila jsem se u něj dobře. Mohu doporučit. :)


V
Ověřený profil

Dokud jsem neměla problémy, byla jsem v celku spokojená. Vadil mi pouze jeho přístup ke mně, měla jsem pocit, že se mnou mluví jak s mentálně postiženou. Když přišly problémy s početím, jedinou jeho aktivitou bylo předepsat mi hormony a když ty nezabraly, svedl vinu na partnera a poslal mě na kliniku reprodukční medicíny. Změnila jsem lékaře, který mě poslal na laparoskopii a genetiku, kde mi přišli na problém. Laparoskopie mi však pomohla k otěhotnění a díky genetice se bedlivě sleduje vývoj dítěte. Kdybych nepřešla k jinému lékaři, podstupovala bych zbytečně fyzicky, psychicky i finančně náročný zákrok, který by i díky mým genet. dispozicím nemusel dopadnout dobře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil

Byla jsem u něj asi 3 krat a už nikdy více. Dělal ze mě pitomce a ani mi neudělal krevní testy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Jsem u pana dokrora již 13 let a jsem velmi spokojená. Nikdy bych v žádném případě neměnila. Vůbec mi nevadí, že dojíždím 35 km....jiného gynekologa bych nikdy nechtěla. Je hrozně ochotný, příjemný a má naprosto profesionální přístup. Je to asi jediný doktor, kterého se nebojím....Doporučuji všem. Hanka T.


M
Ověřený profil

Báječný doktor,ohleduplný,laskavý a věnuje se pacientům...sestřička je taky velice milá...z něho by si většina gynekologů měla vzít příklad.


P
Ověřený profil

Pan doktor Kudrna je víc než velmi dobrý! Mám spoustu zkušeností i s jimým lékaři v tomto oboru a pana doktora Kudrnu bych rozhodně neměnila!!! Když jsem k němu přešla, měla jsem docela velké zdrav. problémy a hrozila mi neplodnost a nyní mám 3 krásné zdravé děti a za to vděčím jedině jemu. Nečekám tam nikdy dlouho, za tu dobu, co dr. navštěvuji vím, kdy mám chodit a čekám max. půl hodiny. K panu doktorovi chodím už 6 let a nestalo se, aby něco zanedbal, spíše naopak. Pan doktor i sestřička jsou profesionálové, kteří jsou vždy ochotní pomoci a poradit.


H
Ověřený profil

Pan doktor je výborný gynekolog. Díky jeho pomoci jsem otěhotněla. Sestřička je taky moc hodná a ochotná, vždy dokáže potěšit laskavým slovem. Někdy je mi jí líto, když je na ní pan doktor mrzutý a stěžuje si, že už pacientky nestíhá a ať je pošle domů. Opravdu ordinaci nenavštěvujte 30 minut před koncem pracovní doby!


I
Ověřený profil

Nejlepší přístup a péče....


Došlo k chybě, zkuste to znovu