Purkyňova 36, Vyškov
Praktické zubní lékařství, ortodoncie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Pan doktor je příjemný,odborník na svém místě.Ordinuje za přijatelné částky a má odpovědnou sestřičku.
Vřele doporučuji.Iva

Chodila jsem k panu doktorovi spoustu let (cca 8), a nejenže nic nevyřešil, naopak vše spíše zkomplikoval. Mně i mojí sestře. Sestře vytrhal zuby tak, že po přestěhování do Brna nestačila místní specialistka kulit oči a sestra vyhodila 23tisíc za implantát (a to ještě s obavou, zda se nový zub v čelisti vůbec udrží). Mně nechal provést 2 operace s řezáním patra, kde zkoušel, "co ten zub udělá teď" (neudělal nic, byl vrostlý do kosti, což mohl pan doktor zřejmě z RTG vyčíst...), díky čemuž jsem musela v Brně jít na operaci třetí, díkybohu již opravdu profesionální, tudíž poslední.
Velmi nepříjemná zkušenost, pokud nemáte pouze minimální obtíže, pana doktora opravdu nedoporučuji.

Pana doktora jsem navštívila s dětmi jednou a úplně mi to stačilo. Už při tel. objednání byla sestra nepříjemná a neochotná a při následné návštěvě také. Vybavení a zařízení ordinace otřesné. Pan doktor si ani neumyl před vyšetřením ruce a když se mnou mluvil, tak si to huhlal kamsi do zdi. Už pana doktora s dětmi víckrát nenavštívím a přejdeme k jinému lékaři.

tento pan doktor mi přijde, že nerozumí svému řemeslu. Nechala jsem si u něj dělat rovnátka na pevno za které jsem dala několik tisíc. Jelikož už na rtg snímcích viděl, že mi špatně rostou 8, které se tlačí na další zuby, tak i přesto mi pan doktor dal rovnátka na pevno. Měla jsem rovné zuby asi rok. Potom mi začali růst 8 a samozřejmě celá čelist "spadla" Takže nejen, že jsem vyhodila zbytečně peníze, ale teď musím dá dalších x tisíc za nový rovnátka...

chodila jsme k panu doktorovi asi 10 let. Ordinuje za prijatelne castky. Sestricka mi ze zacatku take pripadala neprijemna, ale casem jsme si myslim padly do oka. S panem doktorem jsem si vzdy jeste po skonceni prohlidky popovidala.

Pan doktor Jašek (stomatolog) dělá svou práci výborně. Oběma mým dětem nasadil rovnátka, která jim velmi pomohla srovnat chrup. Proto doporučuji.

má dokonalou sestřičku Jitku!!!Jitka navždy zůstane v našich srdcích!!!

Jitka je supr :))

byla jsem u pana dktora asi 3x pokaždé a z toho mi 2x bez varování vytrhl zub a jednou mě umrtvil, ne všek zub ale jazyk :D . jinak jesm s jeho prací spokojená.

Odvádí svou práci dobře a za ucházející sumu, ovšem ruce si moc často nemyje :(