Adresa

Purkyňova 36, Vyškov
Praktické zubní lékařství, ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
13 názorů

S
Ověřeny pacient

Pan doktor je příjemný,odborník na svém místě.Ordinuje za přijatelné částky a má odpovědnou sestřičku.
Vřele doporučuji.Iva


M
Ověřeny pacient

Chodila jsem k panu doktorovi spoustu let (cca 8), a nejenže nic nevyřešil, naopak vše spíše zkomplikoval. Mně i mojí sestře. Sestře vytrhal zuby tak, že po přestěhování do Brna nestačila místní specialistka kulit oči a sestra vyhodila 23tisíc za implantát (a to ještě s obavou, zda se nový zub v čelisti vůbec udrží). Mně nechal provést 2 operace s řezáním patra, kde zkoušel, "co ten zub udělá teď" (neudělal nic, byl vrostlý do kosti, což mohl pan doktor zřejmě z RTG vyčíst...), díky čemuž jsem musela v Brně jít na operaci třetí, díkybohu již opravdu profesionální, tudíž poslední.
Velmi nepříjemná zkušenost, pokud nemáte pouze minimální obtíže, pana doktora opravdu nedoporučuji.


A
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem navštívila s dětmi jednou a úplně mi to stačilo. Už při tel. objednání byla sestra nepříjemná a neochotná a při následné návštěvě také. Vybavení a zařízení ordinace otřesné. Pan doktor si ani neumyl před vyšetřením ruce a když se mnou mluvil, tak si to huhlal kamsi do zdi. Už pana doktora s dětmi víckrát nenavštívím a přejdeme k jinému lékaři.


A
Ověřeny pacient

tento pan doktor mi přijde, že nerozumí svému řemeslu. Nechala jsem si u něj dělat rovnátka na pevno za které jsem dala několik tisíc. Jelikož už na rtg snímcích viděl, že mi špatně rostou 8, které se tlačí na další zuby, tak i přesto mi pan doktor dal rovnátka na pevno. Měla jsem rovné zuby asi rok. Potom mi začali růst 8 a samozřejmě celá čelist "spadla" Takže nejen, že jsem vyhodila zbytečně peníze, ale teď musím dá dalších x tisíc za nový rovnátka...


H
Ověřeny pacient

chodila jsme k panu doktorovi asi 10 let. Ordinuje za prijatelne castky. Sestricka mi ze zacatku take pripadala neprijemna, ale casem jsme si myslim padly do oka. S panem doktorem jsem si vzdy jeste po skonceni prohlidky popovidala.


Pan doktor Jašek (stomatolog) dělá svou práci výborně. Oběma mým dětem nasadil rovnátka, která jim velmi pomohla srovnat chrup. Proto doporučuji.


má dokonalou sestřičku Jitku!!!Jitka navždy zůstane v našich srdcích!!!


Jitka je supr :))


Z

byla jsem u pana dktora asi 3x pokaždé a z toho mi 2x bez varování vytrhl zub a jednou mě umrtvil, ne všek zub ale jazyk :D . jinak jesm s jeho prací spokojená.


A

Odvádí svou práci dobře a za ucházející sumu, ovšem ruce si moc často nemyje :(


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti