Jaroslav Januška, kardiolog Orlová

MUDr. Jaroslav Januška

Kardiolog Více

17 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 1000, Orlová
Kardio-Net s.r.o., kardiologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý lékař, Skvělý člověk...odborník na svém místě. Veselý, milý, vysvětlí...a už to je polovina léčby.Takových více!!!


H
Umístění: jiné místo Jiný

Milý, lidský přístup. Odborník. Vše vysvětlí, je ochotný a sympatický. Víc takových doktorů Prostě pane doktore jste skvělý. Pomohl jste jistě nepřeberně pacientům a za to Vám velmi děkuji. Moc si Vás vážím. A nejen Vás,ale všech doktorů a sestiček.


Ověřeny pacient

Děkuji PANU DOKTOROVI,za jeho péči a krásný lidský přístup.Vzdy dobře naladěný,i když toho musí mít až nad hlavu.Vsem doporučuji.Ani u zákroku,ktereho se bojíte vás přivede na jiné myšlenky a z humorem odvede perfektní výkon!


K
Ověřeny pacient

Neznám lepšího kardiologa a odborníka na mitra klip. Velice vstřícný člověk. Děkuji panu doktorovi a mohu ho jen doporučit.


wspanialy lekarz, uratowal zycie mojemu ojcu; i co wazne troszczy sie o pacjentow i jest bardzo mily


jakého jsem kdy potkal a poznal. To je skulečně Lékař s velkým L a Muž s velkým M.To se člověk pak jen teší na další rady apod.
Takových odborníků se vším nej, nebude nikdy dost.


oCHOTNÝ ODBORNÍK


D
Ověřeny pacient

Pan doktor je prostě jednička.Je velmi vstřícný k pacientům,je komunikativní.I při nepříjemném vyšetření dokáže navodit příjemnou,až veselou atmosféru a zbavit pacienta strachu.Dnes jsem přijel z vyšetření( koronarografie) z Třinecké nemocnice-Podlesí.Byl jsem tam poprvé.Fantazie.Špičkové vystupováné sester a lékařů,ani jsem si neuvědomoval,že jsem v nemocnici.Myslím si,že je pro kardiologii to,co třeba v Motole prof.L.Rob pro onkogynekologii a prof P.Pafko pro chirurgii.V Třinci to ,,šlape" na jedničku.


J
Ověřeny pacient

Vynikající diagnostik s obrovským citem při komunikaci,přímý, umný a zodpovědný a proto když není v ordinaci z nějakých důvodů, ostatní pacienti k jeho kolegům v ordinaci nechtějí jít a pokrytecky "bokem" nadávají, že to je hrozné se dostat ke kardiologovi.(Zkrátka chtějí jen jeho). On ale vychovává vedle sebe další takové jako je on. Zachránil mi život i s kolegy v Třinci. A vím o čem hovořím, Děkuji !


A


Pan doktor januška pracuje v nemocnici Podlesi Třinec. Je to velký odborník v kardiooblasti. Je skromny a velice ochotný lékař.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti