Jaroslav Januška, kardiolog Orlová

MUDr. Jaroslav Januška

Uložit

Kardiolog Více

19 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 1000, Orlová
Kardio-Net s.r.o., kardiologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

Úžasný lidský přístup, zároveň max. profesionální. Vše polopaticky vysvětlil, rychle provedl vyšetření (koronarografie) a ještě mě u toho stihl uklidňovat a dokonce rozesmát. Víc takových lékařů. Ještě jednou děkuji pane doktore.

R
Umístění: jiné místo Jiný

Pán doktor je profesionál. Zákrok (uzávěr PFO), který jsem před půl rokem absolvoval rukou pana doktora byla ukázka dokonalosti. Přístup k pacientovi, rychlost a zručnost při zákroku.....Děkuji panu doktorovi i celému týmu.

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý lékař, Skvělý člověk...odborník na svém místě. Veselý, milý, vysvětlí...a už to je polovina léčby.Takových více!!!

H
Umístění: jiné místo Jiný

Milý, lidský přístup. Odborník. Vše vysvětlí, je ochotný a sympatický. Víc takových doktorů Prostě pane doktore jste skvělý. Pomohl jste jistě nepřeberně pacientům a za to Vám velmi děkuji. Moc si Vás vážím. A nejen Vás,ale všech doktorů a sestiček.

Ověřený profil

Děkuji PANU DOKTOROVI,za jeho péči a krásný lidský přístup.Vzdy dobře naladěný,i když toho musí mít až nad hlavu.Vsem doporučuji.Ani u zákroku,ktereho se bojíte vás přivede na jiné myšlenky a z humorem odvede perfektní výkon!

K
Ověřený profil

Neznám lepšího kardiologa a odborníka na mitra klip. Velice vstřícný člověk. Děkuji panu doktorovi a mohu ho jen doporučit.

wspanialy lekarz, uratowal zycie mojemu ojcu; i co wazne troszczy sie o pacjentow i jest bardzo mily

jakého jsem kdy potkal a poznal. To je skulečně Lékař s velkým L a Muž s velkým M.To se člověk pak jen teší na další rady apod.
Takových odborníků se vším nej, nebude nikdy dost.

oCHOTNÝ ODBORNÍK

D
Ověřený profil

Pan doktor je prostě jednička.Je velmi vstřícný k pacientům,je komunikativní.I při nepříjemném vyšetření dokáže navodit příjemnou,až veselou atmosféru a zbavit pacienta strachu.Dnes jsem přijel z vyšetření( koronarografie) z Třinecké nemocnice-Podlesí.Byl jsem tam poprvé.Fantazie.Špičkové vystupováné sester a lékařů,ani jsem si neuvědomoval,že jsem v nemocnici.Myslím si,že je pro kardiologii to,co třeba v Motole prof.L.Rob pro onkogynekologii a prof P.Pafko pro chirurgii.V Třinci to ,,šlape" na jedničku.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti