Adresa

Masarykova 1000, Orlová
Kardio-Net s.r.o., kardiologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Děkuji PANU DOKTOROVI,za jeho péči a krásný lidský přístup.Vzdy dobře naladěný,i když toho musí mít až nad hlavu.Vsem doporučuji.Ani u zákroku,ktereho se bojíte vás přivede na jiné myšlenky a z humorem odvede perfektní výkon!


K
Ověřeny pacient

Neznám lepšího kardiologa a odborníka na mitra klip. Velice vstřícný člověk. Děkuji panu doktorovi a mohu ho jen doporučit.


wspanialy lekarz, uratowal zycie mojemu ojcu; i co wazne troszczy sie o pacjentow i jest bardzo mily


jakého jsem kdy potkal a poznal. To je skulečně Lékař s velkým L a Muž s velkým M.To se člověk pak jen teší na další rady apod.
Takových odborníků se vším nej, nebude nikdy dost.


oCHOTNÝ ODBORNÍK


D
Ověřeny pacient

Pan doktor je prostě jednička.Je velmi vstřícný k pacientům,je komunikativní.I při nepříjemném vyšetření dokáže navodit příjemnou,až veselou atmosféru a zbavit pacienta strachu.Dnes jsem přijel z vyšetření( koronarografie) z Třinecké nemocnice-Podlesí.Byl jsem tam poprvé.Fantazie.Špičkové vystupováné sester a lékařů,ani jsem si neuvědomoval,že jsem v nemocnici.Myslím si,že je pro kardiologii to,co třeba v Motole prof.L.Rob pro onkogynekologii a prof P.Pafko pro chirurgii.V Třinci to ,,šlape" na jedničku.


J
Ověřeny pacient

Vynikající diagnostik s obrovským citem při komunikaci,přímý, umný a zodpovědný a proto když není v ordinaci z nějakých důvodů, ostatní pacienti k jeho kolegům v ordinaci nechtějí jít a pokrytecky "bokem" nadávají, že to je hrozné se dostat ke kardiologovi.(Zkrátka chtějí jen jeho). On ale vychovává vedle sebe další takové jako je on. Zachránil mi život i s kolegy v Třinci. A vím o čem hovořím, Děkuji !


A

Pan doktor januška pracuje v nemocnici Podlesi Třinec. Je to velký odborník v kardiooblasti. Je skromny a velice ochotný lékař.


I

Doporučuji všem, je velmi milý, vstřícný, vynikající odborník, léčil moji dceru, zajistil vše potřebné, po operaci ihned podal informace o stavu pacienta. Děkuji za jeho skvělou péči.


S

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Je velmi příjemný a odborník na svém místě. Děkuji za jeho skvělou péči a všem pana doktora doporučuji :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti