Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 305, Borová

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

K tomuto doktorovi jsem chodil zhruba 2 roky. Dokud jsem dělal vše, co mi řekl, bylo vše v pořádku. Když jsem se ale na něco zeptal, bylo mi řečeno, že kladu hloupé dotazy a že si mám najít jiného lékaře a musel jsem odejít

Nejlepší lékař, kterého znám. Nevěřila jsem, že takový existuje. Díky Pane doktore.

Výborný lékař, skvělá sestřička,vždy mi vyjdou stříct

Není co dodat.

Výborný lékař, vše vysvětlí má lidský přístup a sestřička je také vždy milá. I proto se mi vyplatí dojíždět k němu 30km.

za svůj život jsem se setkala vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a přestěhováním se s mnoha lékaři, ale pan doktor Grodl patří mezi ty nejlepší a to nejen po profesionální stránce, ale i lidské. Jsem moc ráda, že si mě vzal na starost a každému ho vřele doporučuji.

Je dobrý.

PAN DOKTOR JE PŘÍJEMNÝ SVĚDOMITÝ DÁ SE S NÍM KOMUNIKOVAT O PROBLÉMECH JSEM S NÍM SPOKOJENÁ.

Perfektní lékař, s lepším jsem se zatím nesetkal. Nikdy nic nezanedbal, profesionál s lidským přístupem.

Má velký a přátelský přístup k pacientům, je odborníkem na svém místě nic nezanedbá. Takových lékařů by bylo třeba více !