Endokrinologická ambulance
28. října 1000, Turnov

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Počet pacientů v současnosti již překročil veškeré časové možnosti ordinace a v současnosti tak můžeme přijmout do péče pouze zcela neodkladné závažné...

• endokrinologie

Pan doktor s velkým D. Pomůže,ochotně poradí. Velká úcta k panu doktorovi i jeho práci.Takových lékařů je už pomálu.

Umístění: Endokrinologická ambulance

Nejlepší pan doktor. Velice si takového člověka vážím, škoda jen, že takových doktorů není více. Vždy vyslechne, pomůže. Je vidět, že svou práci dělá rád :-)

Nelze slovy popsat či vyjádřit obdiv, vděk, úctu panu doktorovi..za vše.. Znám spoustu odborníků a kapacit..ale tento lékař je špice.. On je na tom vrcholu.

Hajdíková
Liberec

Skvělý lékař! Hledá příčiny, nabízí různá řešení, doporučuje, ale nenutí. Sleduje všechno a dává si věci do souvislostí. Léčí tělo i duši.

Nejlepší doktor co jsem poznala a že jich bylo, moc pomohl, přesně neléčí pouze danou nemoc, ale celkově. Veliké děkuji

Na prosto skvělé a profesionální jednání a veliký odborník! Je to pan Doktor. Jsem moc šťastná, že mám tu čest docházet k panu Doktorovi do ordinace! Výborné hodnocení si zaslouží i sestra, která s panem Doktorem slouží! Kdyby takových lékařů bylo více, bylo by na světě krásně. Děkuji V.K.

Nejlepší doktor, kterého jsem kdy měla. Chápe lidské tělo jako celek; neléčí pouze nemoc, ale snaží se hledat příčiny. Za mě obrovský obdiv, takových doktorů by mělo být více!!!

Pan doktor s velkým ,, D,, Člověk s velkým a laskavým srdcem, odborník, kterému jde především o pacienta.
Děkuji za to, že jsem ho poznala, a že mohu být v jeho péči.
Jana Schejbalová

kDO ZNA PANA DOKTORA FROMELA,MUZE RICI JEN TO NEJLEPSI,JSEM O TOM PRESVEDCENA.nEBYT JEHO,TAK JSEM NEKDE JINDE.SIKOLOVA

Jeden z nejlepších lékařů, které jsem poznala. Je odborníkem na svém místě, který má skvělý přístup k pacientům a vše se snaží srozumitelně vysvětlit. Velmi mi pomohl a za to velice děkuji.
Marie Šafaříková.