Privátní urologická ambulance
Masarykova 885, Humpolec

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

T.č. již ,mimo aktivní činnost - ve starobním důchodu.

byl jsem u pana doktora na operaci s prostatou, už je to 14 a půl roku oprace bylaq provedena perfektně, nemám žádné potíže, všichni pacienti kteří byli se mnou v nemocnici byli rovněž velmi spokojeni

Trochu se ho bojím,je jak kamenná maska.Přístup má ale slušný.

S panem doktorem mám dobré zkušennosti, alespoň na mne je vždy milý a slušný, léčba je úspěšná a nechybí mu smysl pro humor.

Maje zkušenost s jednáním, léčením a později s doporučením na speciální vyšetření a léčení v nemocnici jsem velmi spokojená. Doporučuji návštěvu a léčení u MUDr Pangráce.

Jsem s panem doktorem spokojen. Nemám výhrady a můžu jen doporučit.

PO PROVEDENÉ CYSTOSKOPII, KTERÁ BYLA VELMI BOLESTIVÁ A NEPŘÍJEMNÁ,JSEM DÍKY ODŘENINÁM CELÝ DEN KRVÁCELA... BYLA PROVEDENA VELMI NEŠETRNÝM ZPŮSOBEM!
Stejné vyšetření u jiného urologa-zákrok velmi citlivý, naprosto bez bolesti a následných problémů. Opravdu značný rozdíl. Už bych k Dr. Pangrácovi nešla.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Přeji dobrý den,
přestěhoval jsem se z Chomutova do Světlé nad Sázavou. Byl jsem pacientem pana doktora Dvořáka a užívám léky na prostatu, bude mi letos sedmdesát let.
Rád bych si na Vysočině našel nového a slušného lékaře.

Dobrý den.
Kontaktujte mě prosím v pátek 12.5. v době od 8:00 do 12:00 hod na telefon. číslo
ordinace v Humpolci, domluvíme termín Vaší návštěvy. Nebo mě můžete kontaktovat
každou středu ve stejnou dobu v urologické ambulanci v Nemocnici v Pelhřimově.Děkuji za Váš zájem.

MUDr. Jaromír Pangrác

Freunoplastika
Nejspíš mám fimozu, ale doktor mi navrhl freunoplasiku jelikož nevidí penis ve stopořeném stavu tak to nemůže vidět přesně... Nejspíš mám i krátkou uzdičku, ale když zkouším přetáhnout předkožku přes žalud dám to max do půlky a žalud se jakoby škrtí je možné že to freunoplastika odstraní?

Ne samotná frenuloplastika nestačí, je lepší udělat cirkumcisi / obřízku /.
J.Pangrác

MUDr. Jaromír Pangrác