Odborný lékař kardiolog
Masarykova 9/699, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Jako pacient hodnotím vynikající pan doktor.Závadou je,že se nelze objednat elektronicky.Špatně slyším.Telefon neslyším když mi zvoní a když,tak špatně slyším co mi to povídá.Mimo jiné mám i ischemickou chorobu dolních končetin a jeti se objednat MHD,tak chůze je pro mě další problém.Navíc 40Kč za MHD tam a zpět je pro důchodce dost peněz

Není co dodat moc dobrý doktor.A já velice spokojený.Mužu jen doporučit.Užasná sestřička..

doporučuji,velmi dobrý kardiolog,vstřícný a velice příjemný

Jednička ve svém oboru, a celkovou příjemnou atmosféru podporuje úžasná sestřička.

Nejlepší !!!!!!

K předchozím hodnocením nemám co dodat, jen souhlas. Milan

Jsem starší ročník a k panu doktorovi chodim velmi mnoho let.Musím se jen připojit ke kladnému hodnocení spolupacientů.Pan doktor je nejen velký odborník,ale má velmi dobrý přístup k pacientům.A sestra?Taky musím říct jen samou chválu.

Pečlivý, důsledný, ochotný a schopný lékař. Docházím k němu již řadu let a vždy jsem byl spokojen. Svou profesi dělá velmi dobře a cením si i jeho lidského přístupu.

Pan doktor Gillár,super kardiolog.Sestřička taky velmi hodná.

MUDr. Gillár Jaromil vynikající lékař hezký přístup k pacientům , přeji hodně zdraví vaše pacientka.