Praktický lékař pro děti a dorost
Sovětská 912, Bučovice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorku nedoporučuji, je milá, když se jedná o běžné návštěvy. Při výměně naušnic se jí nedařilo a rvala dceři naušnice tak, že jí krvácely uši. Když se objevil zdravotní problém, nenechala mě pořádně popsat, co se děje a aniž by věděla výsledky crp, dostalo se mi přednášky o rozmazlených dětech. Dcera byla v ohrožení života, museli jsme hned na JIP na kapačky.

je super

Za 14 let co ji znám si nemohu ani v nejmenším stěžovat.

K paní doktorce chodím již se třemi dětmi a vždy jsem byla a jsem spokojena s jejím přístupem. Zdá se mi opravdu pečlivá, ale na druhou stranu to zase nepřehání a nedělá hned tragedii z běžných věcí. Myslím, že je to lékařka na správném místě s přístupem nejen medicínským, ale také lidským.

C

K paní doktorce jsem chodila do 18 let a bylo mi moc líto, že jako plnoletá musím odejít. Paní doktorka i její sestřička jsou moc milé, ochotné a hodné. Nemám žádnou žádnou špatnou vzpomínku. Ostatní děti se bály k lékaři chodit a bály se injekce. Ja jsem jsem k paní doktorce chodila vždycky bez obav. Rozhodně chci, aby moje děti také ošetřovala ona.

jako pediatr je prostě senzační

Moc hezký přístup k dětem i k rodičům.