Jarmila Vlachynská

Pediatr Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Štěpnická 1184, Uherské Hradiště

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Jsem velmi ráda, že obě mé děti patřily k paní doktorce Vlachynské.
Je totiž nejen odborník, ale i moc hodný člověk. Její přístup byl VŽDY nejen profesionální, ale hlavně lidský.
Děkuji paní doktorce a přeji jí v životě všechno nejlepší :)
M. Hlaváčková

Z chození k paní doktorce Vlachynské jako mé dětské lékařce jsem si odnesla do života 2 věci - vyloženě fóbii z injekcí (očkování i odběrů krve) a také nepochopení, jak lékař pro děti a dorost nepozná u "dorostu" pro ně velmi časté "onemocnění" a to idiopatickou skoliózu páteře. Skolióza byla viditelná už od pohledu (i v oblečení), v tomto věku by to měla být snad první předběžná diagnóza. Ta ale zněla (bez jakýkoliv příznaků), že mi na páteř tlačí velký nádor a vychyluje ji....Takže totální stres pro mé rodiče a pro mě. Jako každý se může mýlit, ale toto mi přijde opravdu za hranicí.

Výborná lékařka s velikým pochopením. I když je plná čekárna lidí, v klidu vše vysvětlí, poradí se vším, odpoví na každou otázku a to rodič v dnešní uspěchané době ocení. Doktorka, které záleží na každém pacientovi, schopná ve chvíli, kdy je třeba volat záchrannou službu, vyběhnout v přezůvkách, proběhnout sídlištěm, zjistit náhlou situaci a pomoci osobně. Taková je p. doktorka Vlachynská, doktor se srdcem na správném místě. A kdo ji haní a nedokáže se podepsat, ten jí křivdí. S pozdravem Markéta Jahodová.

Paní doktorka je milá, hodná, citlivá. Určitě své práci rozumí. K paní doktorce chodíme, zatím jsem celkem spokojená, jen nám zanedbala atopický exém, nemůžu ale říct, že to byla jednoznačně její chyba, protože názory na léčbu a průběh nemocí se u každého lékaře liší a hlavně každý rok se to taky mění.Každopádně s tímhle jsem byla zklamaná, protože manžel i já atopici jsme a dcera už v půl roce měla na hranici lupenky a kožní lékařka ji musela léčit hormony, čemuž se chtěla paní doktorka vyhnout...Čekala jsem trošičku větší pozornost ze strany paní doktorky Vlachynské. Také přístup sestřičky je celkem hodně hrozný. Zažila jsem ji jen jednou milou.Nad sestřičkou by se měla paní doktorka zamyslet. Bohužel tohle není jen můj názor.

Celkové hodnocení je dobré, paní doktorka je hodná, máme ji rádi, jen si musíte trošičku dbát o přesnost a nenechat se odbýt. Mám zkušenosti se 4ma dětskýma v Hradišti a paní doktorku Vlachynskou bych neměnila.

Paní doktorka Vlachynská je lékařka s velkým "L" . Je mně líto všech , kteří mají potřebu zde anonymně ventilovat svoje mindráky. Nejjednodušší je soudit a to jde spoustě lidem velmi dobře, resp.asi toto jediné jim jde dobře. Paní doktorka je erudovaný, zkušený pediatr s výjimečným vztahem k dětem a my jsme jí za veškerou péči moc děkujeme. Kdykoliv zavolám či přijdeme do ordinace, dostane se nám pečlivého vyšetření a vysvětlení. Takového úžasného dětského lékaře v širokém okolí nenajdete.

Přesně jako jsem psal před koncem roku. Rádoby paní doktorka Vlachynská maže negativní názory na její "léčení" a nechává pouze kladné. Jsem tímto velmi zhnusen. Až budu mít více času, opět sdělím světu, co jste zač.

C

Velmi špatná lékařka. Chodili jsme k ní se starším synem, naštěstí jsme zažili zdravý rozum a přehlásili se k lékařce jiné. Mám s paní dr. Vlachynskou velmi špatné zkušenosti. Proto NEDOPORUČUJI.

Velmi citlivá, vždy dobře poradila, skvělý přístup, mám ji moc rád už od útlého dětství.

Paní doktorka je milá,snaží se poradit, je hodná k dětěm,ale bohužel se nám někdy dostatečně nevěnuje a někdy se spíš musím více vyptávat já, aby mi vůbec něco řekla.Sestřička, jak kdy, bohužel většinou protivná a hlavně honem honem, tak to tam většinou funguje asi toho mají moc.

Paní doktorka s velkým D, velmi pečlivá, vždy usměvavá, milá, děti ji milují, stejně tak, jako ona má ráda je. Sestřička se někdy chová povýšeně. Ale celkově jsme velmi spokojeni a pediatra bysme rozhodně neměnili!