Vinohradská 856, Uherské Hradiště
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance akutní gynek. zdravotní problém-dětská gynekologie

Dcera měla vzácný akutní gynek. problém netypický pro její věk. Všechny dětské gynekoložky v UH, které jsme byly nuceny navštívit před touto lékařkou, selhaly. Po návratu z její dovolené se dcery nakonec ujala Dr. Posseltová a jako jediná byla na dceru hodná, empatická a nasadila účinnou léčbu. Jí i její zdrav. sestře patří velký dík. M.M.

Umístění: Gynekologická ambulance

U pani doktorky jsem byla s dcerou, myslela jsem, že když je to dětská gynekoložka její přístup bude šetrný a bude milá, protože náctileté dívky mají většinou z tohoto vyšetření velký strach. Byla jsem v šoku jak je hrubá, vzteklá a nepříjemná. Za mě nikdy více!! Nedoporučuji!!

Umístění: Gynekologická ambulance

Paní doktorka je člověk na svém místě, hlavní je, dělat svou práci a ne miss příjemnost, dokážete si kolik a jaké případy za den ma? Jako dítě s problémem srm k ni cjofola ano někdy nebyla úplně milá, a po několikahodinové operaci a jiných se s tim dá počítat, je hodná a milá, a nemá potřebu o tom všechny přesvědčovat, já jinpoznala více v nemocnici jsrm stravilacs malou měsíc, měla jsrm preklampsii a jako jediná ze všech doktorů se každý den přála na me i malou a chkacholila , byla bajecna

U paní doktorky jsem byla 2x před porodem. Věřím tomu, že je určitě odborník ve svém oboru, ovšem po lidské stránce jsem byla velmi zklamaná. Paní doktorka byla velmi odměřená, neodpověděla ani na pozdrav a když jsem vyslovila názor, který nebyl v souladu s jejím, následovala nepříjemná přednáška. Myslím si, že lékař gynekologicko-porodnického oddělení by měl být empatický obzvláště k ženám, které přivádí na svět nové životy.

K paní doktorce jsem šla poprvé ve 13. letech. Na ten zážitek nikdy nezapomenu. Byla velmi nepříjemná, neochotná, surová, nikdy jsem u žádného jiného lékaře nic podobného nezažila. Nic mi pořádně nevysvětlila, neřekla co mi vlastně je. Po zdravotní stránce mi pomohla, ale to jednání bylo opravdu strašné. Když jsem k ní šla na kontrolu a náhodou se dozvěděla, že mám otce alkoholika, jako kdyby přehodila vypínač a rázem z ní byl úplně jiný člověk. Byla neuvěřitelně milá a ochotná.
Nejspíš se k lidem chová podle toho, jak jsou jí sympatičtí. Po profesionální stránce je dobrá, ale chování je opravdu zarážející.

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena, před týdnem mi prováděla akutní cs, měla milý přístup a hlavně díky ní máme krásného syna, kterému se nechtělo ven přirozenou cestou. Doporučuji :-)

Pani doktorka me operovala spolecne s dr. Omelkovou. Jsem absolutne spokojena. Operace bez problemu, jizva po 14 dnech od operace uzoucka a umistena tak, aby nebyla videt .Myslim, ze nikoho lepsiho jsem si nemohla prat. Diky pani doktorko.

Ač je asi paní doktorka ve svém oboru znalá a zkušená, trocha empatie a lidštějšího přístupu by neškodila. Na vyšetření u ní jsem si připadala jako pytel hnoje, nikoliv jako člověk. Mě vyšetření těžkým kovovým zrcátkem už tak bolí ale tohle byl extrém. Chtěla jsem utéct. Ale na druhou stranu měla možná jen horší den a všichni ostatní v nemocnici v UH byli super.

Paní doktorka mě rodila, porod mi museli vyvolávat asi týden před termínem. Vše šlo celkem dobře, ale po porodu mi nešla odloučit placenta a tak ji paní doktorka musela dost hrubým způsobem vyndat. Poté následovala kyretáž - čištění dělohy (výškrab) a to bohužel bez umrtvení i když se tento zákrok běžně dělá v narkóze. Byl to otřesný a velmi bolestivý zážitek. A když jsem si "dovolila" bolestí zakřičet, tak na mě byla doktorka dost nepříjemná. MUDr. Posseltovou už na sebe nikdy nenechám sáhnout. Když jsem byla po 6-ti nedělí na kontrole u svého gynekologa a vyprávěla mu zážitek z porodnice, tak jenom kroutil hlavou. :((

Je pro mě hodně překvapivé, kolik je tady negativních názorů na paní doktorku. Přišla jsem k ní na začátku těhotenství , navíc s tím, že mám velký strach z doktorů a celkově se v ordinacích necítím vůbec dobře. Také jsem nebyla dlouho na preventivní prohlídce, za což by mně asi většina doktorů nadala. Paní doktorka na mě místo toho byla strašně hodná, všechno mně vysvětlila, dala mně kontakt na porodní asistentku (kolik doktorů něco takového udělá ?!) a ještě mě uklidnila tak, že se tam nebojím vůbec chodit, naopak tam chodím ráda. Zaujímá velmi individuální přístup (například jsme se spolu domluvily, jak budeme postupovat s měřením tlaku, protože mám syndrom bílého pláště a u lékařů ho mám vždy vyšší). Je opravdu pečlivá, nic nezanedbá, ale přitom nic nepřehání (nijak mě neděsila, za zanedbanou prevenci mně nenadala, prostě ji jen udělala a ještě mě uklidnila, že bude vše v pořádku). Opravdu je to super doktorka na správném místě, sestřička je taky úžasná, strašně hodná a milá a braní krve od ní vůbec nebolí. Jo a prohlídka mě absolutně nebolela (a to mě bolí všechno). Dokonce si paní doktorka udělala čas i na to, aby se zašla podívat, když mně vedle dělali prvotrimestrální screeningový ultrazvuk a nebyla protivná, ani když měla plnou čekárnu lidí. Na každý dotaz mně velmi mile a obsáhle odpověděla. Jo a poslední věc - celý život jsem měla strach z porodu, ale od té doby, co k ní chodím a k paní asistentce Botkové, která jí dělá sestřičku, věřím, že s jejich pomocí porod bez problémů zvládnu :) Opravdu můžu paní doktorku vřele doporučit, jsem ráda, že existují takoví lékaři jako ona.