MUDr. Jarmila Posseltova

Uherské Hradiště 1 adresa

Gynekologická ambulance
Vinohradská 856, Uherské Hradiště

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Jsem ve 12 tt. rozikového těhotenství v minulosti jsem prodělala potrat v 16tt a tak jsem se strachem z uvolněné zátky jako v minulosti navštívila ráno ambulanci, protože můj doktor byl až od 12:30. Avšak s takovým přístupem jak paní doktorky tak pana doktora Svitáka jsem se ještě nesetkala. Seřvali mě jak malou, co tam vůbec chci. A že co s mýma problémem má jako dělat.navíc po zákroku krvacim jak pri menstruaci. Jejich neprofesionální přístup mě zaskočil. Děkuji a doufám, že už se s vámi nepotkám!!!

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorku nikomu nedoporučuji!! Drzá, arogantní, vyšetření bolestivé, neprofesionální přístup! Ve 12tt jsem měla veliké bolesti žaludku. Jela jsem na pohotovost do Uherskohradišťské nemocnice. Prohmatávala mi břicho, hrozně mi na něho tlačila až jsem měla strach a když mi dělat utz a slušně jsem se zeptala jestli je mimi v pořádku tak jen odsekla že zatím jo....od bolestí žaludku mi napsala recept na léky na které mi následně řekla,že je jako těhotná stejně užívat nemůžu!! Strašné!! Navíc mluvila hrozně potichu, že jsem ji pomalu nic nerozuměla! A to slyším výborně!

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Musim bohuzel souhlasit s vetsinou.
Pani doktorka je velmi neprijemna, odmerena. Bala jsem se ji na cokoliv zeptat.
V39tt registrace do porodnice - prohlídka byla velmi necitliva, pul dne jsem krvacela a byla cela bolestiva.
Doufam, ze uz se neuvidime ani pred porodem ani po porodu. Po téhle zkusenosti bych sla raději do jine porodnice.

K paní doktorce chodím již dlouho a nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém. Naopak byla vždy milá a ochotná. Po profesní stránce je paní doktorka také profesionál.

Umístění: Gynekologická ambulance akutní gynek. zdravotní problém-dětská gynekologie

Dcera měla vzácný akutní gynek. problém netypický pro její věk. Všechny dětské gynekoložky v UH, které jsme byly nuceny navštívit před touto lékařkou, selhaly. Po návratu z její dovolené se dcery nakonec ujala Dr. Posseltová a jako jediná byla na dceru hodná, empatická a nasadila účinnou léčbu. Jí i její zdrav. sestře patří velký dík. M.M.

Umístění: Gynekologická ambulance

U pani doktorky jsem byla s dcerou, myslela jsem, že když je to dětská gynekoložka její přístup bude šetrný a bude milá, protože náctileté dívky mají většinou z tohoto vyšetření velký strach. Byla jsem v šoku jak je hrubá, vzteklá a nepříjemná. Za mě nikdy více!! Nedoporučuji!!

Umístění: Gynekologická ambulance

Paní doktorka je člověk na svém místě, hlavní je, dělat svou práci a ne miss příjemnost, dokážete si kolik a jaké případy za den ma? Jako dítě s problémem srm k ni cjofola ano někdy nebyla úplně milá, a po několikahodinové operaci a jiných se s tim dá počítat, je hodná a milá, a nemá potřebu o tom všechny přesvědčovat, já jinpoznala více v nemocnici jsrm stravilacs malou měsíc, měla jsrm preklampsii a jako jediná ze všech doktorů se každý den přála na me i malou a chkacholila , byla bajecna

U paní doktorky jsem byla 2x před porodem. Věřím tomu, že je určitě odborník ve svém oboru, ovšem po lidské stránce jsem byla velmi zklamaná. Paní doktorka byla velmi odměřená, neodpověděla ani na pozdrav a když jsem vyslovila názor, který nebyl v souladu s jejím, následovala nepříjemná přednáška. Myslím si, že lékař gynekologicko-porodnického oddělení by měl být empatický obzvláště k ženám, které přivádí na svět nové životy.

K paní doktorce jsem šla poprvé ve 13. letech. Na ten zážitek nikdy nezapomenu. Byla velmi nepříjemná, neochotná, surová, nikdy jsem u žádného jiného lékaře nic podobného nezažila. Nic mi pořádně nevysvětlila, neřekla co mi vlastně je. Po zdravotní stránce mi pomohla, ale to jednání bylo opravdu strašné. Když jsem k ní šla na kontrolu a náhodou se dozvěděla, že mám otce alkoholika, jako kdyby přehodila vypínač a rázem z ní byl úplně jiný člověk. Byla neuvěřitelně milá a ochotná.
Nejspíš se k lidem chová podle toho, jak jsou jí sympatičtí. Po profesionální stránce je dobrá, ale chování je opravdu zarážející.

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojena, před týdnem mi prováděla akutní cs, měla milý přístup a hlavně díky ní máme krásného syna, kterému se nechtělo ven přirozenou cestou. Doporučuji :-)