Psychoterapeut Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

EMDR terapie (90 minut)

Individuální psychoterapie (50 minut) - osobně • 700 Kč

Online psychoterapie (50 minut) • 500 Kč +1 Více

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

700 Kč

500 Kč

PhDr. Jarmila Holášková

Vysokoškolským studiem je kvalifikovaná jako sociální pedagogožka zaměřená na socializaci a resocilizaci osob. Psychoterapii se věnuje skoro desátým r...

• psychoterapie

Umístění: PhDr. Jarmila Holášková individuální psychoterapie (50 minut) - osobně

Paní doktorka je velmi milá, empatická, lidská, mohu jí pouze doporučit. Vždy mi pomůže a mohu se na ní kdykoliv obrátit. Děkuji Marta

Nedokázala jsem se rozhodnout, který krok je ten správný. Jarmila mi velmi pomohla, uvědomit si, co vlastně chci a kým jsem. Návštěvy u ní byly mojí záchranou a pomocí. Ještě jednou díky.

Paní doktorka je super, velmi sympatická paní, která mi neskutečně moc pomohla. Moc jí děkuji a vřele všem doporučuji!