Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Chodím k MUDr Broulové již mnoho let, velmi mi pomohla, vždy byla ochotná a vstřícná a dělala víc, než musela. Byla jsem
na dvou operacích a vím i od lékařů z nemocnice, že její nálezy jsou přesné. Nyní k ní chodí i můj syn a také jí chválí.
Ráda bych paní doktorce poděkovala za vše, co pro nás udělala!!

N
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Tato paní doktorka vůbec není člověk na svém místě, neumí komunikovat, neumí se chovat slušně, je nepříjemná, je vidět že není ve svém životě spokojená a mstí se na pacientech. Nedokáže nic diagnostikovat, nechápe souvislosti, nedokáže komplexně poradit ani komunikovat. Po každé je laxní a vůbec se o pacienty nezajímá. Pokud ji nesednete zrovna ,tak vás objedná ,přijme, vyšetří ,řekne že vám začíná nemoc ,ale že vám výsledky krve nezavolá i kdyby se to potvrdilo.... Tohle si myslím je znak toho ,že je třeba uvolnit místa lidem ,co jsou v pořádku a umí se ve své profesi chovat

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je nekompetentní.Pozve si pacienta na vyšetření a na konci mu řekne že mu výsledky krve neposkytne a léčit nijak nebude. Odůvodnění bylo údajné vynecháni kontroly před 4 lety.... Nutno dodat že i před tímto incidentem paní doktorka nebyla schopná určit diagnozu.(přítelkyně k ní dochází s problémy už delší dobu a v podstatě nikdy nic nevyřešila) To to byla opravdu poslední kapka. Radši k veterináři než sem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřený profil

Tato lékařka je hrubě nezodpovědná a schopná naordinovat léky a jejich dávkování nejen v rozporu s objektivním klinickým stavem pacienta, ale dokonce i v naprostém rozporu s pokyny výrobce. Pozor, tady Vám může jít skutečně o život, neboť je na "výplatní listině" farmaceutických firem a předepisuje dávky léků v rozhodně větší míře než je nutné, což je u hormonální léčby velký hazard s Vaším zdravím!!! Pokud jste již v její "péči", doporučuji pro jistotu konzultaci i jinde, nejlépe však v jiném městě, neboť např. s kolegyní Budíkovou patří v Ústí do stejné škatulky!!! Musím bohužel konstatovat, že v mém případě se jedná o vlastní neblahou zkušenost :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřený profil

Paní doktorka je fantastická. Vždycky když k ní přijdu, je milá, důkladná a ochotná mi odpovědět na všechny otázky ohledně zdravotního stavu, užívání léků, apod. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní!


Ověřený profil

Nechápu proč paní doktorka objednává na určitou hodinu, když pak chodí pacienti do ordinace stejně tak jak přišli do čekárny. Vždycky když jdu na vyšetření, čekárna je totálně narvaná, nedá se tam ani dýchat a přede mnou je třeba 15 lidí. Takže čekání třeba i 3 hodiny než se dostanete na řadu bývá normální. Nevím, proč tedy když jsem objednaná např. na 8h, dostanu se na řadu v 11h!!!
Paní doktorka navíc bývá nepříjemná. Přemýšlím o změně lékaře. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu