Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

2.5

Tato lékařka je hrubě nezodpovědná a schopná naordinovat léky a jejich dávkování nejen v rozporu s objektivním klinickým stavem pacienta, ale dokonce i v naprostém rozporu s pokyny výrobce. Pozor, tady Vám může jít skutečně o život, neboť je na "výplatní listině" farmaceutických firem a předepisuje dávky léků v rozhodně větší míře než je nutné, což je u hormonální léčby velký hazard s Vaším zdravím!!! Pokud jste již v její "péči", doporučuji pro jistotu konzultaci i jinde, nejlépe však v jiném městě, neboť např. s kolegyní Budíkovou patří v Ústí do stejné škatulky!!! Musím bohužel konstatovat, že v mém případě se jedná o vlastní neblahou zkušenost :-(

Paní doktorka je fantastická. Vždycky když k ní přijdu, je milá, důkladná a ochotná mi odpovědět na všechny otázky ohledně zdravotního stavu, užívání léků, apod. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní!

Nechápu proč paní doktorka objednává na určitou hodinu, když pak chodí pacienti do ordinace stejně tak jak přišli do čekárny. Vždycky když jdu na vyšetření, čekárna je totálně narvaná, nedá se tam ani dýchat a přede mnou je třeba 15 lidí. Takže čekání třeba i 3 hodiny než se dostanete na řadu bývá normální. Nevím, proč tedy když jsem objednaná např. na 8h, dostanu se na řadu v 11h!!!
Paní doktorka navíc bývá nepříjemná. Přemýšlím o změně lékaře. Nedoporučuji.