Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Tato lékařka je hrubě nezodpovědná a schopná naordinovat léky a jejich dávkování nejen v rozporu s objektivním klinickým stavem pacienta, ale dokonce i v naprostém rozporu s pokyny výrobce. Pozor, tady Vám může jít skutečně o život, neboť je na "výplatní listině" farmaceutických firem a předepisuje dávky léků v rozhodně větší míře než je nutné, což je u hormonální léčby velký hazard s Vaším zdravím!!! Pokud jste již v její "péči", doporučuji pro jistotu konzultaci i jinde, nejlépe však v jiném městě, neboť např. s kolegyní Budíkovou patří v Ústí do stejné škatulky!!! Musím bohužel konstatovat, že v mém případě se jedná o vlastní neblahou zkušenost :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je fantastická. Vždycky když k ní přijdu, je milá, důkladná a ochotná mi odpovědět na všechny otázky ohledně zdravotního stavu, užívání léků, apod. Jsem moc ráda, že chodím právě k ní!


Ověřeny pacient

Nechápu proč paní doktorka objednává na určitou hodinu, když pak chodí pacienti do ordinace stejně tak jak přišli do čekárny. Vždycky když jdu na vyšetření, čekárna je totálně narvaná, nedá se tam ani dýchat a přede mnou je třeba 15 lidí. Takže čekání třeba i 3 hodiny než se dostanete na řadu bývá normální. Nevím, proč tedy když jsem objednaná např. na 8h, dostanu se na řadu v 11h!!!
Paní doktorka navíc bývá nepříjemná. Přemýšlím o změně lékaře. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti